Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Mno teď jsem se vrátil a podle zvuku to auto zase až tak stejný není. Nejlíp od pohledu Prokop, Buffier, pak Kresta, Valda a Juho, pak Černý, Bebenek, Štajf, Vojtěch a Jakeš. Viděl jsem auto Tučka a žádné poškození nebylo vidět. Dávám Bohemce letos tak 5/6

Komentář

Původně odeslal Milan MB Zobrazit příspěvek
      Jak jsem to viděl dneska já, a co mi zůstalo v paměti:
      Haninnen i na oko hodně rychlý, jede podle mě hodně na hraně, ale auto ho poslouchá na slovo (drží jak přibitý), Valoušek za ním myslím v odvaze trošičku zaostává.
      Skvěle se kouká na Bebeneka, Citroena ždíme co to dá!
      Kresta jede trošku nejistě, Tarabus jede jinou stopu než ostatní (alespoň co jsem viděl já).
      Když jede Kulhan je lepší nedívat se, zavřít oči (a zacpat si nos), zkrátka nic moc.
      Co se týče historiků, tak hodně dravě jede Berger a samozřejmě Blahout.
      Bomba: H2 (Lada, nevím kdo to je), super auto, super zvuk, v kokpitu veselá nálada a kolečka skoro všude kde je pár lidí. Uměj lidi rozparádit.

Dotaz: Za koho drží v Škoda Motorsport někteří mechanici a technici smutek?
      Smutek je za Ingvara Carlssona aspon sito myslím byla to legenda

Komentář

Původně odeslal buzekpar Zobrazit příspěvek
        Někde proběhla zpráva - fáma?, že jede tovární auto
        Musim potvrdit toto řikali i v amplionu Sosnový,že jede tovární auto.

Komentář

No tak pokud jede tovární auto, tak to beru... Jen mi nešlo do hlavy, že by zastaralý klientský 207 dokázal držet krok s továrníma škodovkama Roman by si tu tovární podporu taky zasloužil, dyť to ždíme jak mokrej hadr a není mu to moc platné

Komentář

Bouffier je továrním jezdcem peugeot sportu...má to nejlepší, co 207 dokáže...
            AK RallyFans!!!

Komentář

Díval jsem se ještě na ostatní třídy a docela mne překvapila třída N3 .Tolik aut snad u nás ještě nejelo.Je asi pravda že nemůžeme srovnávat klientský auto s továrním.Já myslel že Kresta má přísun nových (vývojově) dílů ale asi ne nebo se to nedá sropvnat s továrním autem.

Komentář

Fotogalerie z dnešního dne - http://johnfoto.wz.cz/
                www.janpavlicek.com

Komentář

to John: jako vždy parádní fotečky

Komentář

Hele nechci do toho kecat, ale to drželi při Bohemce loni, ale letos?...

Původně odeslal jirka jn Zobrazit příspěvek
                    Smutek je za Ingvara Carlssona aspon sito myslím byla to legenda

Komentář

Původně odeslal John Zobrazit příspěvek
                      Fotogalerie z dnešního dne - http://johnfoto.wz.cz/
                      moc pěkné foto...24fotografie moc líbí.

Komentář

Bohemka luxusní...parádní sport dneska.
                        Nenapadá mě kdo mě nějak zklamal...snad jedině Tlusťák, přál bych mu zas předokolku asi mu sedne víc.
                        Valda je divočák...Jinak je opravdu znát která S2000vka je s tovární podporou a která ne
                        Frantík jede moc pěkně.
                        Jako předjezdec jel někdo s Fabií R2...Hezký auto, hodím sem pak fotky.
                        Tvrdili mi, že má mít 190ps...No nechce se mi tomu moc věřit, když sem to pak viděl v akci. Citroni R2max jedou více, ale třeba je to jen subjektivní pocit.
                        Jinak moc hezká, jezdí na Reigerech což mě dostalo, v pozitivním slova smyslu
                        Celkově Bohemka...Fantastická, škoda, že zítřejšek neuvidím...
                        Jinak Dohnal na Cliu S1600 opět motor KO (po třetí), ten, už se musí zbláznit.
                        Naposledy upraveno willy2.0; 03-07-10, 22:30.

Komentář

Bohemka vypadá skvěle.Doufám že Pech zítra ještě přidá a stáhne tak 30s. Osmé místo vypadá reálně. Vojta Štajf jede neočekávaně dobře, jen at mu to vydrží až do cíle.

Komentář

Fabia R2

Komentář

ta fabie r2...už má nějakou homologaci...národní či mezinárodní?

Komentář

Původně odeslal Miloš-V Zobrazit příspěvek
                                Hele nechci do toho kecat, ale to drželi při Bohemce loni, ale letos?...
                                Mechanici Škoda Motorsport drží smutek za pana Ludvíka Kovacse, svého dlouholetého kolegu, mechanika ŠM (tuším od roku 1972), který 1.července zemřel.

Komentář

Working...
                                X