Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2010

Ti co jezdí ME už asi hans mají. a málo jich taky nebude

Komentář

1.někde jsem to četl , že to nikdo nedotáhl dokonce a neuvědomil si , že Poláci mají jiný předpisy než mi , asi vyděli jen přísun peněz za startovný.
      2.Prosím tě kdo jede ME to má to je jasný ale to se nechá na jedné ruce spočítat ty posádky , ale tady se jede mistrák POLSKA a to je něco jiného a i jiný počet posádek a růzdné obsahy atd. není to jen špička aut. Mě se líbí jak každý kouká na špičku a ostatní potopa jako kdyby nebyli součástí rallye , jsou tam taky mistři svý třídy atd. Vidím jak si mistr ve třídě s fiatem 126P a bude si kupovat kvůli bohemce HANS ?

Komentář

Mno, pokud vím, tak Poláci sami oslovili pořadatele v MB. Navíc, peníze za startovné vybírá polská federace, ne Bohemia, takže bych otázku penez nějak nepřeceňoval. Je pravda, že dohodu mezi Bohemií a Poláky znají jen obě strany, nikdo jiný, ale ti, co dojili Bohemii o sto šest a v podstatě ji rozkradli, už tam nejsou, takže daleko víc zarážející je, že Polákům nedošlo, že se hlásí tam, kde je nutný HANS. V každém případě je v Polsce HANS nutný od příštího roku. Nižší třídy? Třeba Kujawski nebo pohár C2 R2 MAX? Tady se na ně všichni těšíme .

Komentář

Já osobně bych ještě jednou chtěl vidět Bohemku na cestách v bývalém vojenském prostoru "Kuřivody - Hradčany - Ralsko" - to byly krásné erzety na nezpevněném povrchu mimo vesnice a za přítomnosti pouze "rallyfandů". Jelo se zde tuším naposledy za pražského vedení,ale Emil a Schwarz na továrních oktávkách mi zůstanou v paměti dlouho.

Komentář

Na stránkách Bohemky je průvodce rally s předběžným harmonogramem a dalšími detaily.

Komentář

Kuřívody by byly pěkný , ale asi si musíme nechat zajít chuť. Dneska je hodně těch cest vyasfaltovaných a jsou z toho cyklostezky.

Komentář

krom toho jak psal jaryn, tak by byl problem se zelenejma, velke plochy jsou ruzne rezervace s nejakym stupnem ochrany pro volne zijici zvirata, kam se clovek nedostane pomalu ani na tom kole, natoz autem... tenkrat cerstve po vystreleni Rusaku to slo snaz, i kdyz malokdo z jezdcu ty "skorocesty" nekritizoval... jinak vyber trate letos pekny, zajimala by me verze RZ Smrzovky, kdyz ma mit jen 10km... nejspis bude rozhodovat nedele, Sychrov v sekci s Navarovem, pekna porce...
                www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Vypadá to celkem dobře. Jinak Rally Guide 1 je ke stažení zde.
                  Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

pro "internet kavarna" - nehodila by se vám v Jindřichovicích učitelka češtiny? :-)

Komentář

Původně odeslal internet kavárna Zobrazit příspěvek
                      1.někde jsem to četl , že to nikdo nedotáhl dokonce a neuvědomil si , že Poláci mají jiný předpisy než mi , asi vyděli jen přísun peněz za startovný.
                      2.Prosím tě kdo jede ME to má to je jasný ale to se nechá na jedné ruce spočítat ty posádky , ale tady se jede mistrák POLSKA a to je něco jiného a i jiný počet posádek a růzdné obsahy atd. není to jen špička aut. Mě se líbí jak každý kouká na špičku a ostatní potopa jako kdyby nebyli součástí rallye , jsou tam taky mistři svý třídy atd. Vidím jak si mistr ve třídě s fiatem 126P a bude si kupovat kvůli bohemce HANS ?
                      nemusí si kupovat hans dá se pujčit.Když už tě bohemka vyjde na 70tis tak tě
                      litr za pujčení hansu nezabije.Nebo si ho koupí o rok dřívstejně ho musí mít příští rok povinně

Komentář

Prosím Tě kdo má půjčovnu?
                        Díky

Komentář

ja onehda na to take narazil zde - http://speedpro.cz/pujceni-limce-han...es-p-3837.html ale to neni buhvijaka pujcovna, otazka kolik toho na rozpujcovani maji nevim, zda šnek ma namysli neco jineho... rozhodne ale nutno rict, ze pokud dotycni nemaji napr. helmu jiz pripravenou pro hans, tak jak vsichni vime je to pujceni k nicemu...
                          www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Doufejme, že to brzy dořeší a uvidíme tady na startu aspoň 20 S2k. Moc se v těch předpisech nevyznám, ale nebylo by řešení, kdyby jeli za startovním polem ME? Tak jak to je v rallysprintech, že K4 jede po MČR?
                            Škoda forever !!!

Komentář

Dnes je třeba podle předpisů 30 min. pauza a to je dlouho, a někam se taky musejí vejít historici.

Komentář

Já si myslel, že to nebude tak jednoduchý... Hlavně by hrozilo riziko že polští borci na dvoulitrech dojedou N1,2,3
                                Škoda forever !!!

Komentář

Working...
                                X