Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Původně odeslal sledus1 Zobrazit příspěvek
    to john: já osobně prokopa moc nemusím, podle mě je to mrtvé. jenom si vzpomínám na ty řeči, když vyhrál juniory, že by měl jít jezdit fabriku za citroeny-to bylo trošku mimo realitu
    Tak to sem se tady tehdy taky odvážil napsat a byl sem, zlinčován
    Jinak Valdy škoda...
    Tipovačka na poslední chvíli trošku zkur...ale nevadí, hlavně že sou ok

Komentář

Lehce se to tady komentuje, ale myslel jsem si, že vzhledem k náskoku, který měl před Romanem, pojede v uvozovkách na jistotu.

Komentář

to krafi: je vidět, jak málo stačí, aby se všechno změnilo. no prostě rallye se jede až do poslední rz posledního podniku

Komentář

krafi: Valda natočil v posledním servisu videoblog, kde říkal, že pojede tak, aby 100% neudělal chybu, čili na jistotu bez boje. Docela ironie, že pár minut po tom, co se todle video objevilo na youtube, se také objevila zpráva, že s tím seknul

Komentář

RJ
            Přesně, zrovna jsem si Valdy rozhovor poslechl...Je to škoda, uvidíme co se stalo.Snad bude onboard

Komentář

Na druhou stranu, Valdův výpadek bude zajímavější pro český mistrák. Pokud Malina předjede Prokopa, tak shrábne hodně bodů a bude v tabulce těsně za Valdou. A to ještě nevím, kolik bodů pobere Pech, který se taky hezky prodral nahoru

Komentář

Valda výlet mimo trať přišel na 15. RZ. Fabia má po nárazu do stromu poškozené pravé zadní dveře. Posádka je OK. Zpráva Škoda Delimax Team

Komentář

Škoda. Pech, Kresta i Valda si vybrali smůlu, a teď začíná druhé kolo. Valda to odnesl nejmíň defektem, Roman nejvíc kolapsem motoru těsně před cílem, teď Valda hodně, Venca defekt a je řada na Romanovi, měl by nejmíň za tu Valašku.

Komentář

Tady jsou slíbené fotky http://honza62.rajce.idnes.cz/Rally_Bohemia_2010/
                    co na ně říkáte?
                    Citroen Xsara KIT CAR...
                    ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Zmiňované video s Valdou v servise http://www.youtube.com/watch?v=yPrU_eSkUFI

Komentář

Původně odeslal Regular John Zobrazit příspěvek
                        krafi: Valda natočil v posledním servisu videoblog, kde říkal, že pojede tak, aby 100% neudělal chybu, čili na jistotu bez boje. Docela ironie, že pár minut po tom, co se todle video objevilo na youtube, se také objevila zpráva, že s tím seknul
                        Díky, jsem trochu neseznámen s touto technologií. Zkoušel jsem to tam najít, ale bez úspěchu. Myslíš, že by si sem mohl pověsit odkaz?

Komentář

ajé Černý něco provedl

Komentář

Reg.John
                            Pozor nestáli sme v zakázaném prostoru na tom Šumburku, vypadá to, že sme blízko trati a to jsme taky byli(auta jeli podél nás, cítil sem se poměrně v bezpečí)...Žádný mlíko ani zákaz tam nebyl.
                            Jinak mrzí mě, že sem nenatočil krizi Valdy na RZ Bzí 2..Ten tam měl hodně štestíčka...
                            Padák dolů, jel 4,5tku, pěknej nálet ve 120ti tak...utáhlo to za barák...napravo zas sráz dolů po louce... málem tam byl...kutálel by se pěkně dlouho, zajel totiž pravým zadním lehce do trávy-hodilo ho to v nejpitomější chvíli ze silnice..Auto se hned rozhodilo do boku...Bejt tím kolem o 30cm dál ještě, nechtěl bych to vidět...Je to divoch.

Komentář

vypadá to že Prokop stojí

Komentář

Původně odeslal dave.j Zobrazit příspěvek
                                ajé Černý něco provedl
                                Defekt.

Dobře rozjetý závod si zkazil i Vojta Štajf. Celý závod na hraně a nakonec odstoupí v poslední RZ.

Komentář

Working...
                                X