Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Cekal bych ze se Roman s Prstem popere, kdyz potrebuje body jako sul.....a ne ze si od nej jeste necha na zaver nalozit.......
    AK RallyFans!!!

Komentář

Tak nacionál team nepřekousnul poslední vložku?

Komentář

Běhálkovo prokletí pokračuje, Štajf přišel o vynikající závod a chudák Emil stáhnul na Tlusťáka 20,3 s a 0,2 s mu chybělo....to Subaru fakt nosí smůlu.

Komentář

Původně odeslal MYS Zobrazit příspěvek
          Cekal bych ze se Roman s Prstem popere, kdyz potrebuje body jako sul.....a ne ze si od nej jeste necha na zaver nalozit.......
          Co ty víš jestli po tom defetku to neměl nějak víc poškozený když dojížděl na ráfku

Komentář

Původně odeslal MYS Zobrazit příspěvek
            Tak to mě taky nas*alo, Roman ztratil na posledních 2 RZtách půl minuty - buď hodně zvolnil nebo něco s autem? Že by to jen tak přenechal Prstovi, kterému jsou ty body úplně na nic, se mi nechce věřit

Komentář

No stačí si poslechnout rozhovory před poslední rundou...podle Romanových slov je mu uplně jedno, jestli ho Prst pojede,nebo ne....a to přesto, že mu Martin bere body....takto by mohl mluvit, kdyby v tabulce vedl....ale v situaci kdy potřebuje každý bod jako sůl je to pro mně zklamání....
              AK RallyFans!!!

Komentář

No, nedokážu si představit, co by jste vy všichni, kteří Romana haníte, říkali, kdyby jel kudlu a vypadl. Já jeho přístup chápu. Lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše.

Komentář

Ale já ho nehaním....říkám jen, že mě ten rezignovaný postoj u něj zklamal....znám ho jako bojovníka....
                  AK RallyFans!!!

Komentář

Každej bod má cenu zlata pro Romana .
                    --------------------------------------------------------------------------
                    http://www.youtube.com/watch?v=0BJ7tlBzgd0

Komentář

No teď jsem si ten rozhovor taky poslechl, docela mě zarazil... Vyloženě rezignoval... Na druhou stranu je fakt, že i když by se teď Valdovi přiblížil "na dostřel", tak Valda by mu to beztak vrátil v následujících dvou soutěžích.

Jelikož se ale v tom českém bodování vůbec nevyznám, tak ani nevím, o kolik bodů ho Prst připravil... Nechcete někdo udělat průběžnou tabulku?

Komentář

Tak jsem se byl na Bohemce podívat, panovalo příšerné vedro a ani pokoukaná to moc zajímavá nebyla.
                        Ano, určitě se jede moc rychle, ale ta auta prostě nejsou divácky moc atraktivní.
                        Pěkně jel Hanninen, Bouffier, Pech a až do rány Valoušek a Kuzaj.
                        Zklamáním Prokop a hlavně Kresta.
                        Majitel exkluzivních práv na zakládání témat o Barumce.

Komentář

Valousek 157; Pech 145; Kresta 136. Uz jsem odecetl kazdemu jeden nejhure bodovany zavod. Ji nak Valousek 166; Pech 161; Kresta 139

Komentář

WRT: Díky... Myslel sjem, že to bude trochu vyrovnanější

Komentář

Regular John: Da se rict ze Kresta tim ze to vypustil prisel o 12bodu.

Komentář

Jinak poznatek ještě včera z Vince rz10...stáli sme na jednom výjezdu, kde pak byla dlouhá rovina a na konci lehká dvojka...auta to dlouho drželi a jediný kdo zajel do omezovače poměrně brzy byl Bouffier...Musel mít určitě kratší převodovku jak ostatní S2000...Určitě ji měl třeba kratší jak Kresta nebo Prokop bych řekl, i jak Valda..nebo Hanička.
                                Tím dost získal, asi se to vyplatilo na téhle soutěži...bylo to znát, snad to nebyl jen můj subjektivní pocit. Líp to odjíždělo. Každopádně super výkon a pro mě nej překvapení.

Komentář

Working...
                                X