Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

P. Valoušek by měl mít po tomto závodu 167 bodů (158 měl, 9 za první etapu).

Komentář

Původně odeslal willy2.0 Zobrazit příspěvek
      Musel mít určitě kratší převodovku jak ostatní S2000...Určitě ji měl třeba kratší jak Kresta nebo Prokop bych řekl, i jak Valda..nebo Hanička.
      Tím dost získal, asi se to vyplatilo na téhle soutěži...bylo to znát, snad to nebyl jen můj subjektivní pocit. Líp to odjíždělo.
      Nemas nahodou prosim zaber Bouffiera z tohoto mista: http://www.youtube.com/watch?v=1mAaQ42c7-I?

Komentář

Původně odeslal MYS Zobrazit příspěvek
        Ale já ho nehaním....říkám jen, že mě ten rezignovaný postoj u něj zklamal....znám ho jako bojovníka....
        Treba ma na posledni dva zavody zajistene poradne auto a pocita s tim, ze s nim Valdu porazi.

Komentář

A nebo ty dva poslední závody už ani nepojede, takže "je to jedno" Jinak ale co jsem teď koukal na onborady, tak i na těch RZ, kde dost ztratil jel od pohledu docela kládu. Ty výsledky hodně zkreslují představu o tom, jak se jelo...

Komentář

Že Kresta nebojoval...to jste asi seděli u PC a četli jen co řekl a koukali na výsledky. Měli jste být u tratě ;-) Samozřejmě se jede i na taktiku...takticky jel i Valda a holt to nevyšlo. Je to rally a jistý není nic, stačí jedna chybička.

Komentář

Jen takový poznatek včera z 10RZ Vinec D505 a Bouffier tam měl pěkný plameny

Komentář

A berete pořád na vědomí, že Roman má starý auto proti Valdovi a Prstovi? Nechci se ho zastávat. Nejsem jeho velký fanda, ale ten handicap tam prostě je... Mít auto aspoň jako Bouffier, tak by to asi vypadalo jinak... Můj odhad...
                Škoda forever !!!

Komentář

Myslim ze zase o tolik lepsi auto Bouffier nema.

Gill: Kresta proste posledni sekci nebojoval, o tom zadna. Navic kdyz to sam rekl.

Komentář

Původně odeslal DNF Zobrazit příspěvek
                    Nemas nahodou prosim zaber Bouffiera z tohoto mista: http://www.youtube.com/watch?v=1mAaQ
                    2c7-I
                    ?
                    Mám, nahraju ho, počkej.
                    Tady je:

http://www.youtube.com/watch?v=_sXRIjW_CLw

Je na tom vidět, že ikdyž dobrzdil v tom samým místě víc jak Prokop, sebralo se to líp jak Fiesta jeho.
                    Naposledy upraveno willy2.0; 04-07-10, 17:00.

Komentář

Foto Kuziho vysavače
                      Majitel exkluzivních práv na zakládání témat o Barumce.

Komentář

willy: nemáš i Krestu z toho místa? Ať můžem přilét trochu oleje do ohně v diskusi klientské vs. tovární 207

ožrala: Kuzi musí být hodně na pořádek když vysává i trávníky!

Komentář

Původně odeslal DNF Zobrazit příspěvek
                          Myslim ze zase o tolik lepsi auto Bouffier nema.

Gill: Kresta proste posledni sekci nebojoval, o tom zadna. Navic kdyz to sam rekl.
                          Byl jsi u tratě ? A když nebojoval, tak proč chytil defekt při katování zatáčky? A jestli má Roman auto jako Buffier...hm...myslet znamená... Lepší na rally být než jen sedět u netu ;-) U tratí či v servisu pochytíš víc informací.

Komentář

a jak je na tom Valda s Hruzmanem a jejich Fabka? nemáte něco víc k tomuto?
                            myslím foto?
                            Naposledy upraveno Spik; 04-07-10, 17:16.
                            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Jsou O.K., auto taky celkem, vzalo to zadní dveře. Mám i fotky, ale neumím to sem dát :-(

Komentář

Původně odeslal Gill Zobrazit příspěvek
                                Byl jsi u tratě ? A když nebojoval, tak proč chytil defekt při katování zatáčky? A jestli má Roman auto jako Buffier...hm...myslet znamená... Lepší na rally být než jen sedět u netu ;-) U tratí či v servisu pochytíš víc informací.
                                Aha, takze chces rict, ze kdyz vidis 2 prujezdy na zivo, tj. treba 2x 100m trate z 50km RZ, tak jsi schopen poznat nasazeni lip nez ten, kdo je na internetu, diva se na vysledky a posloucha mp3 rozhovory jezdcu?
                                Ja se bavim o posledni sekci, defekt byl na predposledni. Vis o tom, ze treba na druhem prujezdu Navarova se vsichni zrychlili a Kresta se o 5s zpomalil? (samozrejme jeste pripada v uvahu technicky problem)
                                Lepsi je byt na rally, a u toho mit net. A tak to delam ja, pak pochytis jeste vice informaci.
                                A ja snad psal, ze ma auto jako Bouffier? Ja jsem psal, ze si myslim to, ze az o tolik moc lepsi neni, a to je snad rozdil ne? Ty snad vis, ze to je opak, nebo si to taky jen myslis, tudiz taky h...... vis?
                                Naposledy upraveno DNF; 04-07-10, 17:17. Důvod: preklepy

Komentář

Working...
                                X