Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

gill:klikneš nahoře na tu sponku přílohy objeví se ti tabulka tam dáš procházet klikneš jakou fotku chceš a dáš nahrát jak tam budou všechyn tak to zavřeš a dáš odeslat odpověď
    DNF:Bufík má auto od PHsportu to se vůbec nedá srovnávat s Krestovým autem
    Citroen Xsara KIT CAR...
    ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Já doufám že příští sezónu už Romana uvidíme v novém autě, nejlépe Fabii.
      Naposledy upraveno Miloš Vaníček ml.; 04-07-10, 17:21. Důvod: Překlep

Komentář

Hlavnim problemem 207 je podvozek, a zastarale tlumice.
        Pokud by Buffierovo auto melo byt vyrazne lepsi tak jen v tom pripade, ze by nekdy ted byla nova homologace a Kresta ji jeste nemel, ale o tom nevim, jestli ty ano, tak mi o tom neco rekni. To kdo ma odkud auto samozrejme vim.

Komentář

Původně odeslal Regular John Zobrazit příspěvek
          willy: nemáš i Krestu z toho místa? Ať můžem přilét trochu oleje do ohně v diskusi klientské vs. tovární 207

ožrala: Kuzi musí být hodně na pořádek když vysává i trávníky!
          Mám počkej..nahraju to
          Jinak Kuziho můžu, ale fakt, už by měl změnit styl trošku

Tady Kresta

http://www.youtube.com/watch?v=3bi8Yx35OU8

Komentář

Původně odeslal DNF Zobrazit příspěvek
            Aha, takze chces rict, ze kdyz vidis 2 prujezdy na zivo, tj. treba 2x 100m trate z 50km RZ, tak jsi schopen poznat nasazeni lip nez ten, kdo je na internetu, diva se na vysledky a posloucha mp3 rozhovory jezdcu?
            Ja se bavim o posledni sekci, defekt byl na predposledni. Vis o tom, ze treba na druhem prujezdu Navarova se vsichni zrychlili a Kresta se o 5s zpomalil? (samozrejme jeste pripada v uvahu technicky problem)
            Lepsi je byt na rally, a u toho mit net. A tak to delam ja, pak pochytis jeste vice informaci.
            A ja snad psal, ze ma auto jako Bouffier? Ja jsem psal, ze si myslim to, ze az o tolik moc lepsi neni, a to je snad rozdil ne? Ty snad vis, ze to je opak, nebo si to taky jen myslis, tudiz taky h...... vis?
            To je těžký když nevíš, co je sekce a co je RZ. Na poslední RZ výsledky vůbec neberu v potaz. To už bojují jen ti, kteří jsou v pár vteřinách a navíc Roman třeba Prsta neřeší, jede na body. Jinak myslím, že u netu toho opravdu víš míň a nejedná se o 50m apod. Jedná se o to, že máš výsledky, vidíš a slyšíš, ale to je fukt. Pro někoho je lepší sledovat on-line, pro jiného na rally být.

Komentář

DNF: pochop to že Peugeot od PHsportu je NEJlepší!!!!
              Citroen Xsara KIT CAR...
              ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Původně odeslal bohuš Zobrazit příspěvek
                bohemka jezdecky obsazené super,to je tak vše
                ty tratě to je bída nad bídou,žádné pořádné místo tam není
                Holt kazdemu se libi neco jineho... Nekomu narocna technicka trat a nekomu letiste od retarderu k retarderu...

Komentář

Myslim že letošní bohemka byla hodně vydařená.

Nová Fábka je velká krasavice
                  Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Původně odeslal Gill Zobrazit příspěvek
                    To je těžký když nevíš, co je sekce a co je RZ. Na poslední RZ výsledky vůbec neberu v potaz. To už bojují jen ti, kteří jsou v pár vteřinách a navíc Roman třeba Prsta neřeší, jede na body. Jinak myslím, že u netu toho opravdu víš míň a nejedná se o 50m apod. Jedná se o to, že máš výsledky, vidíš a slyšíš, ale to je fukt. Pro někoho je lepší sledovat on-line, pro jiného na rally být.
                    Posledni sekce byla RZ14,15,16.. Takze spis nevis ty, co to je.
                    Psal jsem ze Kresta vypustil posledni sekci, ale defekt mel na rz13, to byla predposledni sekce, uz to chapes?
                    To si delas srandu, kresta nebyl v par vterinach pred posledni RZ?
                    Ano, na netu se opravdu nejedna o 50m , neumis cist. 50m vidis auto kdyz jsi u trati, na netu asi tezko neco uvidis.
                    A navic kdybys cetl co jsem psal, tak vidis, ze jsem byl u trati, stejne jako Ty a do toho jsem mel PDA z internetem..

Komentář

Gill,DNF a spol: jak vám závidím, že jste mohli na Bohemce být. Já ji radši vidím naživo než od PC, ale letos jsem musel kvůli absenci auta zůstat doma Zkoušel jsem ještě několik lidí, jestli bych s nima mohl se jet podívat, ale buď byli pryč nebo už byli plní Letos poprvé po 5 letech chybím mezi diváky Chjo A zrovna, když je taková konkurence Takže já jsem rád aspoň za ten net
                      Škoda forever !!!

Komentář

Původně odeslal honza Zobrazit příspěvek
                        DNF: pochop to že Peugeot od PHsportu je NEJlepší!!!!
                        Jo, nejlepsi 207, jenze ja to bral tak, ze proste kdyz to srovnas s tim, o kolik je lepsi nova Fabie nez 207 obou jezdcu, tak ten rozdil mezi dvema 207 je maly.
                        Ale stejne jsou to vsechno jen kecy, jak moje tak tvoje. To jak to je opravdu vedi jen Francouzi.

Komentář

Původně odeslal DNF Zobrazit příspěvek
                          Hlavnim problemem 207 je podvozek, a zastarale tlumice.
                          Pokud by Buffierovo auto melo byt vyrazne lepsi tak jen v tom pripade, ze by nekdy ted byla nova homologace a Kresta ji jeste nemel, ale o tom nevim, jestli ty ano, tak mi o tom neco rekni. To kdo ma odkud auto samozrejme vim.
                          No já to teda nevím úplně přesně, ale Bouffier by měl mít tovární auto poslední specifikace, kdežto Roman by údajně měl mít model ještě z roku 2007, kde sice můžeš dát novější motor a aktuální vybrané díly, ale do podvozku zasahovat nemůžeš kvůli homologaci. Ta Bouffierova by měla mít kompletně nový přepracovaný podvozek a v přípravě jsou nějaké nové díly, které by měly být časem k dispozici pro klientské 207, aby byl zlepšen podvozek... Nevím konkrétně co má být zlepšeno, tak to píšu stručně

Jeden můj známý se ptal Romana, co si myslí o PRSTově fiestě a tovarních fabkách a on prej jen mávl rukou a řekl, že to nemá cenu řešit, že ty auta jsou pokrokově mnohem dál, než jeho Peugeot. Nic konkrétního ale neřekl

Ono se to nezdá, ale podvozek dělá na výsledku fakt moc.

Komentář

Tak pokud tam ma nejake nove tlumice, ktere byly homologovany az nyni, tak to je potom jina.

Jinak kazdy, kdo se podiva na vysledky a porovna casy z druhych prujezdu s temi prvnimi, tak musi videt Krestovo zpomaleni a Prokopovo zrychleni. Takze Kresta proste vubec nebojoval a chtel s co nejvetsi jistotou dojet do cile, anebo mel technicky problem, ale podle rozhovoru pred posledni sekci se prikladnim k te prvni variante.

Komentář

Byl jsem připravený Romana kvůli bodům do šampionátu pustit klidně před sebe, ale on za mnou přišel a řekl mi, že pojedeme naplno oba a rozhodne se na trati,“ přiznal Martin Prokop v cíli soutěže, který měl před poslední rychlostní zkouškou náskok pouhé 1,7 vteřiny na Krestu. Ten jel navíc poslední úsek dlouhý osmadvac...et kilometrů s poškozenými tlumiči..

Komentář

Původně odeslal ladis123 Zobrazit příspěvek
                                Holt kazdemu se libi neco jineho... Nekomu narocna technicka trat a nekomu letiste od retarderu k retarderu...
                                Jo letiště, než ten vtipný překlep někdo z eWRC neopraví, tak vítěz RZ 10 má prům. rychlost 610,4 km/h. To je letiště!

http://www.ewrc-results.com/results_...roup=&section=
                                I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Working...
                                X