Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

chabal: No ale asi naplno nejel, kdyz jeste zpomalil.
    Poslechni si rozhovor s Krestou na AS.cz, tam rika neco uplne jineho a mluvi uplne jako by mu na tom vubec nezalezelo.

Komentář

jiný zdroj:

Před poslední erzetou měl Prokop na Krestu náskok jen 1,7 vteřiny, ale předstihnout už jej nedokázal. "Už erzetu předtím nám ale odpadly tlumiče, takže jsem nemohl jet rychleji. Riskoval jsem, ale nešlo to. Auto nefungovalo," uvedl Kresta, jehož přibrzdil defekt na třináctém měřeném testu. Bez něj by byl třetí on. "To ale k závodům patří. Každopádně bude mistrák ještě zajímavý," uvedl úřadující šampion.

Krestovi přitom k postupu na třetí místo stačilo Prokopovi říci, aby jej pustil. Pravidelný účastník mistrovství světa se na "Bohemce" představil v rámci přípravy na Německou rallye a po závodě přiznal, že byl připraven svého kamaráda a dlouholetého kolegu nechat dojet do cíle na třetím místě.

"Čekal jsem, co řekne. On ale řekl, ať do toho jdu, že jsou to závody.

Kdyby řekl, že potřebuje body, udělal bych to pro něj. On pro mě dělá strašně moc věcí, ale zůstalo to ve sportovní sféře a bojovali jsme, co to šlo," přiznal Prokop

Komentář

Původně odeslal Agatka Zobrazit příspěvek
        Jo letiště, než ten vtipný překlep někdo z eWRC neopraví, tak vítěz RZ 10 má prům. rychlost 610,4 km/h. To je letiště!

http://www.ewrc-results.com/results_...roup=&section=

A kruci...ten sychrov je ale rychlej :-)

Komentář

chabal:
          Jenze on zpomalil i na te predposledni. Gross v rozhvoru rika neco jen o nejakych drobnych problemech a vice to neupresnil. Nema cenu to resit, pokud i on sam rekne jednou to a podruhe ono, tak jak to mame vedet my, jak to bylo doopravdy.
          A navic jsem psal tohe:
          Původně odeslal DNF Zobrazit příspěvek
          ....Takze Kresta proste vubec nebojoval a chtel s co nejvetsi jistotou dojet do cile, ANEBO MEL TECHNICKY PROBLEM...
          Poslechni si ten rozhovor na AS.cz.
          Naposledy upraveno DNF; 04-07-10, 18:00. Důvod: doplneni

Komentář

Roman Kresta – Peugeot 207 S2000
            „Teď na Sychrově jsme měli defekt pravé přední pneumatiky. Někde na té šotolině asi pět kilometrů před cílem. Dojeli jsme na prázdném kole a půlminutový náskok na Martina Prokopa je bohužel pryč. Za vložkou jsme kolo vyměnili. V servisu nás čeká ještě oprava poškozené brzdové hadičky. Určitě se nevzdáváme, ale riskovat v téhle chvíli nemá úplně smysl.“
            --------------------------------------------------------------------------
            http://www.youtube.com/watch?v=0BJ7tlBzgd0

Komentář

Tak kdo to nechápe tak tomu se říká fair play!! Jen za mě klobouk dolů!!
              Tohle kež by dokázali ti žebráci ve fotbale na MS!!

Komentář

Tady posílám svoje video..kvalita nic moc..
                ale kukněte čas 5:20 Bouffierovi to pěkně šlehalo plameny

http://www.youtube.com/watch?v=PUru72ypKjA

Komentář

Rozhovor pro AS.cz: "Dotahl se na tebe Martin Prokop, takze to nebude zadne dojizdeni na pohodu, jak to vidis ty?" Kresta-" Uvidime, kazdy si jede svoje tempo.. Ono je to vcelku jedno.. jestli budem 4. 5.. Martin nam sice bere body ale uvidime. Nevzdame to ale riskovat nema smysl."

Komentář

DNF nechápu proč se v tom ještě pořád šťouráš?

Komentář

Původně odeslal ladis123 Zobrazit příspěvek
                      A kruci...ten sychrov je ale rychlej :-)
                      kdyby to zajel Hanička možná ale jakejsi borec s N3 klobouk dolů!!!!
                      Citroen Xsara KIT CAR...
                      ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Tak Kresta mel problemy s tlumici i na predposledni RZ, vytekly mu.
                        Regular John: Uz nebudu.

Komentář

Původně odeslal Sklera Zobrazit příspěvek
                          P. Valoušek by měl mít po tomto závodu 167 bodů (158 měl, 9 za první etapu).
                          na ewrc to maji spatne spocitane. V Hustopecich ziskal 36 bodu a ne 37.

Komentář

Tak jsme doma. Opravdu krásná soutěž. Nádherné tratě, ale strašné vedro. Nakonec do našeho kempu dovalil Rosťa Kutěj a ostravák. Těště se na deníček, kde budou opět nějaké hlášky ostraváka. Bohužel mě zklamali i pořadatelé. Po projetí posledního předjzdce před historiky se po trati proháněl cyklista a několik dalších lidí, kteří šli na tůru a vůbec nevěděli, že tam jsou závody. Zklamala mě velice třída S1600. Radši no comment. Dále sem byl velmi zklamán člověkem, který komentoval v Mladé Boleslavi Staroměstskou RZ. Takové bláboly co jsem tam slyšel snad v životě neuslyším. Doporučuji toho člověka do příštího roku vyměnit, protože to bylo neskutečně hrozné. Možná trochu za našim očekáváním zůstal Tarabus. Naopak pěkně se předvedl navrátivší Vojtěch. Nádhernou a rychlou jízdu předváděl Vojta Štajf. Škoda toho defektu.
                            Naposledy upraveno WRC_com; 04-07-10, 19:04.
                            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

A co ma podle tebe delat poradatel, kdyz do cesty vjede cyklista, vubec ho neposloucha a neda si rict?

Komentář

DNF: Ten cyklista tam musel vjet z nějaké vedlejší lesní cesty. Naštěstí na výzvy všech lidí z kola slezl a díval se. Jinak tomu bylo dnes. V Hodkovicích nechtěli pustit na trať nějaké osobní aut. Jenže řidič couvnul, šlápl na plyn a pořadatele srazil. Kdybych se neuhnul já, tak jsem se z Bohemky nemusel vrátit v pořádku.
                                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Working...
                                X