Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2010

pro novakmir

Ty jsi zase nějak chytrej Boleslavák , to je tím jak čteš ty motoristický časopisy od 2 třídy .Cha cha za 35 let jsi od té doby ale moc nepoporost myslím rozumem .Kritizovat vše od počítače je taky práce.
    Naposledy upraveno internet kavárna; 16-03-10, 23:32.

Komentář

Pro internetovou kavárnu - my se tu nechceme hádat ani urážet, zkuste se tím řídit. díky.

Zajímavá zpráva ohledně Bouffiera říká, že v Polsku určitě nepojede se Subaru (viz. RMC), ale shání peníze na P207 (5 startů). Pokud je nesežene, pojede doma tak jako tak, ale díky podmínce PSA, to bude už jen s C2R2 MAX. Věřím, že díky erzetám na Bohemii by byl is C2 hoooodně vysoko.
      Naposledy upraveno RX7; 18-03-10, 10:27.

Komentář

Původně odeslal internet kavárna Zobrazit příspěvek
        pro novakmir

Ty jsi zase nějak chytrej Boleslavák , to je tím jak čteš ty motoristický časopisy od 2 třídy .Cha cha za 35 let jsi od té doby ale moc nepoporost myslím rozumem .Kritizovat vše od počítače je taky práce.
        No jsi lepší,než jsem odhadoval - těch 35 je trefa! Boleslavák sice nejsem,ale já to nemyslel zle - ber to s nadhledem,nejsme tu kvůli pravopisu - nějaká interpunkce,překlepy nebo nespisovná čeština jsou tématem pro jiná fóra.Nicméně "mají jiný předpisy než mi" MI už nedalo si nerýpnout.Tak se nezlob a posouzení úrovně rozumu nechme prosím na jiných.:-)

Komentář

Všimli jste si že Bohemka má stránku na FB?
          Škoda forever !!!

Komentář

Původně odeslal Petr M. Zobrazit příspěvek
            Všimli jste si že Bohemka má stránku na FB?
            Jo super nápad - žijeme ve třetím tisíciletí, v době internetu, kdo není na FB jako by nebyl . Nemám pocit, že bych zahlíd na FB jinou soutěž v ČR. Nebo se pletu? Každopádně jen tak dál

Komentář

Původně odeslal MaxH Zobrazit příspěvek
              Jo super nápad - žijeme ve třetím tisíciletí, v době internetu, kdo není na FB jako by nebyl . Nemám pocit, že bych zahlíd na FB jinou soutěž v ČR. Nebo se pletu? Každopádně jen tak dál
              Nehledě na to máme BŘEZEN, měsíc knihy a internetu - to je báječné, jak to do sebe zapadá no zkrátka jaro je tady

Komentář

To je divné - já na FB nejsem a přesto jsem.
                GO Petter GO

Komentář

Jakej je rekord počtu S2000? a kdo ho drží? dík.

Komentář

Barumka 24.
                    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Přihlášených nebo na startu? díky.

Komentář

Na startu. Mrkni sem http://mmcr.vysledky-rally.cz/rallys.../prevzate.html
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal RX7 Zobrazit příspěvek
                          Jakej je rekord počtu S2000? a kdo ho drží? dík.
                          RX7: Proč honíš rekordy S 2000? Uniká mi něco zajímavýho?

Komentář

mno to mozna jo ale doufam ze na bohemce bude dobre obsazeni kdyz uz se tam chystam vyrazit.
                            Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

No je pravda (pokud mě paměť neklame),že v roce 2003 byla Bohemka prvním podnikem u nás,kam se přihlásilo min. 19 vozů WRC - kdyby se něco podobného povedlo s "dvoutisícovkama",tak by to bylo super (i když Barumka bude za několik týdnů později jistě lépe obsazena).

Myšleno jako že soutěž udělá co se týká počtu maximum (19 ks S2000 nečekám)

Komentář

Letos by k většímu počtu vozů S2000 mělo pomoci i právě Polské mistrovství. Letos očekávám docela slušný počet vozů S2000.
                                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Working...
                                X