Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Z toho odboardu na mediasportu to vypadá, že než to Valdovi uklouzlo, tak mu chcípnul motor a on potom o tom taky mluví.
    Škoda forever !!!

Komentář

myslím že od tama by ho nevytáhli

Komentář

• sledus:
        Vzhledem k tomu, co zde Valda předvedl na titul ještě nemá.... Pokazit si takto dobře rozjetou soutěž, je toho jasným důkazem.

mickey:
        Souhlas, zcela nesmyslná divácká míta. Taky mně to dost naštvalo a na hodně mítstech jsem se setkal s naprosto nesmyslnýma zábrananam...

Komentář

Podobně jako Valda dopadl i Lukasz Habaj.
          Naposledy upraveno WRC_com; 30-05-11, 18:40.
          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Regular John:

Že by Roman dostal auto ze ŠM ještě ped závěrem sezóny (a myslím,že je objednané dlouho),aby mohl zdatně sekudovat "továrnímu" jezdci.
            Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

jac: tak to je dobré sci-fi Roman má objednanou škodovku?

Já jsem kdysi slyšel, že Kresta už nemá dobré vztahy se ŠM, ale proč to nevím, třeba to je jen jedna z mnoha fám, které tu kolují. Já osobně si myslím, že jestli bude pořizovat nové auto, tak to bude Ford a kdyby ještě k tomu dostal tovární podporu, tak by to bylo super, ale tu si "sám" jen tak asi "nevydupe", todle chce něco víc

Komentář

Tak toto je ještě větší sci-fi. "tovární" podporu Fordu má u nás Tarabus, jenom díky Prokopovi. Jinak bez nového auta to již líp asi nepůjde, ale poslední specifikace 207 by taky nebyla marná, jak zde dokazoval Bufier...

Komentář

Nehoda Lukasze Habaja

Komentář

Stál jsem na DM 910 na Sychrově. Pěkné místo. Jen na to, že tam byl stan VIP. Ale všichni stejně seděli a ládovali se klobásama, ale že by se koukali na závody, ani náhodou.
                    Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Soutěž byla v mnoha ohledech hezká. Já napíšu ty negativa:
                      1) pořadatelsky nezvládnutý Šumburk (nedostatečně vypáskováno), výmluva na nekázeň diváků byla směšná
                      na druhou stranu se ten problém dal během 10 minut vyřešit a mohlo se jet se spožděním, nebylo třeba RZ rušit asi 3 minuty po tom, co se měla odstartovat (pokud nebyl tedy problém ještě v něčem jiném)
                      2) na co je divácké místo, kde neni žádné místo? (levé odbočení v Chlístově)
                      3) pořadatelé na RZ vinec v obci Dolní Cetno - to co tam předváděli kluk s holkou bylo neskutečné. Navíc už víc jak 30 minut před startem RZ nechtěli nikoho nechat přejít z jediné příjezdové cesty na druhou stranu. Stálo se tam na lavičkach ve dvou řadach i to co pak přijeli museli zas odjet.
                      4) vrtulník Mediasportu - nechápu proč s tim musí neustále sr.t lidi stojící u RZ a kazit jim zážitek. Stejně z toho do sestřihu použijou dva záběry, který za nic nestojí.
                      5) žádné stánky s občerstvením u RZ

Komentář

Původně odeslal Martin K. Zobrazit příspěvek
                        Soutěž byla v mnoha ohledech hezká. Já napíšu ty negativa:

2) na co je divácké místo, kde neni žádné místo? (levé odbočení v Chlístově)
                        ...jo,tak tohle mě taky dost pobavilo!!! Divácké místo to bylo opravdu super,vešlo se tam asi tak 6 lidí,z nichž byli 2-3 pořadatelé... Z tohohle pohledu to moc dobře zvládnutý nebylo,ale jinak hodnotím Bohemku jako krásnou!!!
                        www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Z toho Chlístova mám stejnou zkušenost. Místo prakticky žádné. Lidi seděli nebo stáli u vejzdů do domů, nebo do zahradě, protože nebylo kde stát. Toto místo jako divácké bych příště neoznačoval. Ještě pořadatel peskoval, ale hlavně, že se ládoval pizzou.
                          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Pořadatel je taky člověk
                            -Motosport foto-
                            www.joevysataphoto.cz

Komentář

Tak do diváckých míst nechoďte! Například na Vinci bylo hodně pěkných míst, nejen ty křižovatky označené jako divácká místa. Já jsem třeba objevil skvělé místečko, stojí se nahoře nad tratí a je krásně vidět táhlá vlásenka, kde bylo navíc vidět vše - čisté průjezdy, táhlé drifty, krize, velká palba i velká plíseň, nedobrždění s výletem do únikovky a jeden protržený obal převodovky. Za rok se tam určitě vrátím, ani nemusím koukat na divácká místa.

Komentář

Sakra chlape ty nevíš,že vše mimo diváckých míst je zakázaný prostor

Komentář

Working...
                                X