Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Jeli jsme za Danem po dálnici a nejvíce poničený byl zadek vozu. Ten byl opravdu hodně moc poničený.
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Jak to vlastně dopadlo s tou diváckou soutěží, týkající se loga Rally Bohemia. Nebo, že by se na to zapomělo v tom dění. Bylo určitě co řešit, tak na to asi nezbyl čas.

Komentář

Petr Černohorský na rampě povídal, že se Štajfem měli Subaru sraz Převalili to prý přes boudu asi sto metrů za nim.
        M-Rallyteam: Výsledky soutěže byly vyhlášeny taky na rampě.

Komentář

Foto z Bohemky zde:
          37.Bohemia Rally
          -Motosport foto-
          www.joevysataphoto.cz

Komentář

• Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
            Jeli jsme za Danem po dálnici a nejvíce poničený byl zadek vozu. Ten byl opravdu hodně moc poničený.
            no ono toco jsem viděl a v servisu při vyhlášení tak byl dost i levý bok rozparaní a ten zadek byl opravdu mooc poničení.bože a tak jsem mu držel palce.mluvily jsme spolu v sosnový.

Původně odeslal Miloš-V Zobrazit příspěvek
            Stačila by fotka, jak dopadlo auto.
            já to viděl osobně v servisu,já jse vracel z 16rz...na vyhlášení a šel jsem hned za DANDOU...to jsem ještě fakt netušil ani nevěděl že jse stalo tohle.jinak děkuju za nabídku(fotky) už jsem koukal žeto jsem nikdo hodil.každopádně budu rád kdyby jsem nikdo přidal video té havárie stalo jseto na 16rz malá skála-sychrov...nikde u předposlední sekce rz.

Komentář

• Mistrovské dílo!

rsturbo: Moc tě prosím, neupravuj svůj příspěvek a ponech ho v této, řekl bych až naturalisticky surealistické, podobě. Výborná věc na rozhýbání mozkových buněk poránu

Dost se divím, že tu zatím nikdo nezmínil skoro nikoho z historiků, což mi připomněl joewalk poznámkou u svých fotek. Puszkiel driftoval tak, že zastínil snad i Dianu a Berger se s tím svým titanicem taky nemazlil. O potlesk si koledovali idalší.
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

joewalk: Moc pěkné. Ještě by mě zajímalo proč jsi tam nedal tu blondýnu z Hodkovic? A Martinu Škardovou jsi nevyfotil? Byla tam taky.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Novej máš recht, fakt to funguje!!

Komentář

• Re: Mistrovské dílo!

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                    rsturbo: Moc tě prosím, neupravuj svůj příspěvek a ponech ho v této, řekl bych až naturalisticky surealistické, podobě. Výborná věc na rozhýbání mozkových buněk poránu

Dost se divím, že tu zatím nikdo nezmínil skoro nikoho z historiků, což mi připomněl joewalk poznámkou u svých fotek. Puszkiel driftoval tak, že zastínil snad i Dianu a Berger se s tím svým titanicem taky nemazlil. O potlesk si koledovali idalší.
                    ...toje tím asi že jsem navštěvník české republiku...fráze a řeč trochu problém tak doufám žeto tady plno zvás pochopí

máte nikdo to video BĚHÁLKA té havarie?

Komentář

Novej: pravda,někteří z historiků mě překvapily. Především pak pan Berger,který doslova letěl!!! Oko fandy určitě potěšily i ostatní,například tovární Saab,Fiat,ale i Audiny a vlastně všichni...
                      www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                        joewalk: Moc pěkné. Ještě by mě zajímalo proč jsi tam nedal tu blondýnu z Hodkovic? A Martinu Škardovou jsi nevyfotil? Byla tam taky.
                        Dík Ondro.
                        Jakou blondýnu,já jich mám více,ale to by bylo na samostatnou galérku
                        Martinu mám ,ale ani nevím proč jsem ji neumístil,asi špatná tk...,(nebo strach )
                        -Motosport foto-
                        www.joevysataphoto.cz

Komentář

Původně odeslal Petr M. Zobrazit příspěvek
                          Gill,DNF a spol: jak vám závidím, že jste mohli na Bohemce být. Já ji radši vidím naživo než od PC, ale letos jsem musel kvůli absenci auta zůstat doma Zkoušel jsem ještě několik lidí, jestli bych s nima mohl se jet podívat, ale buď byli pryč nebo už byli plní Letos poprvé po 5 letech chybím mezi diváky Chjo A zrovna, když je taková konkurence Takže já jsem rád aspoň za ten net
                          Neznám Tvůj zdravotní stav ani věk,Ale při pohledu na Tvé bydliště se mi zdá,že brečíš na špatném hrobu.I Meresjev by se doplazil kamkoliv max za půl hodky.Na druhou stranu může být celkem zajímavé slyšet závoďáky za oknem a zároveň čučet na monitor.
                          My jsme doma všude!

Komentář

Zdravím, chtel bych požádat o fotky a videa Octavie 2L st. č H3 Posádky Berger - Kovařík na email Olda.kovarik@seznam.cz diky moc :-).

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                              Jako Puszkiel pro mně divácká hvězda celé Bohemky...A to jsem nebyl na Sosně,
                              tam prý řádil jak utrženej
                              -Motosport foto-
                              www.joevysataphoto.cz

Komentář

fotky http://www.rallyphotos.cz/photos/rally_bohemia_2010/
                                www.rallyphotos.cz

Komentář

Working...
                                X