Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
    Neznám Tvůj zdravotní stav ani věk,Ale při pohledu na Tvé bydliště se mi zdá,že brečíš na špatném hrobu.I Meresjev by se doplazil kamkoliv max za půl hodky.Na druhou stranu může být celkem zajímavé slyšet závoďáky za oknem a zároveň čučet na monitor.
    Už jsem si to říkal včera,že bude něco v nepořádku...
    Já jel do Bolky vlakem z Budějovic
    Asi jiná doba...
    -Motosport foto-
    www.joevysataphoto.cz

Komentář

• Re: Mistrovské dílo!

Don:

...perfect foto!!!

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
        Neznám Tvůj zdravotní stav ani věk,Ale při pohledu na Tvé bydliště se mi zdá,že brečíš na špatném hrobu.I Meresjev by se doplazil kamkoliv max za půl hodky.Na druhou stranu může být celkem zajímavé slyšet závoďáky za oknem a zároveň čučet na monitor.

Můj zdravotní stav je v pořádku a věk 21 (nevýdělečně činný student), ale přítelkyně má nohu v ortéze a to jsem jí udělat nemohl, že bych šel bez ní. A kdybych šel pěšky (bohužel pro mne je před výplatou), tak ani do Hodkovic bych se z Liberce nedoplazil a akorát bych byl děsně naštvanej, protože bych viděl pouze jeden, možná dva průjezdy. Já se těšil na Navarov. Už několik let tam mám vyhlídnuté super místečko. Mno nic, můžu jen doufat, že příští rok to bude aspoň to samé a třeba i větší konkurence ( jestli to je ještě vůbec možné ). Jsem rád alespoň, že mi vyšla tipovačka - 40 bodů s žolíkem a krásné 8. místo mne katapultovalo ze 140. na 39. celkově
        Škoda forever !!!

Komentář

Původně odeslal joewalk Zobrazit příspěvek
          Martinu mám ,ale ani nevím proč jsem ji neumístil,asi špatná tk...,(nebo strach )
          Řekl bych, že strach. Měl jsi ji tam dát, dyt jí by to bylo jedno.
          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

joewalk ty hele nezlob, doplň galerku o rozhodující záběry a nediskutuj o tom nebo ti příště budeme muset ublížit
            Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Ještě jedna obsáhlejší galerka z Bohemie ZDE
              Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Valda ke své nehodě: http://sport.idnes.cz/byla-to-skolac...motorsport_rou

Komentář

Původně odeslal Olda Kovařík Zobrazit příspěvek
                  Zdravím, chtel bych požádat o fotky a videa Octavie 2L st. č H3 Posádky Berger - Kovařík na email Olda.kovarik@seznam.cz diky moc :-).
                  Poslal jsem to málo,co mám...
                  www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Don: úchvatné záběry. Roman s rukou na čele a pak Valdova fabka s šipkou ukazující na stébla trávy, jsou fakt nej.

Komentář

Onboardy Honzy Sýkory s Pavlem Dreslerem zde.
                      Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

• Re: Mistrovské dílo!

Takže cizinec? To je potom jiná. Promiň, zmátla mě Praha ve tvém profilu. Piš dál a nenech se rozhodit rejpalem, jako jsem já
                        Původně odeslal rsturbo Zobrazit příspěvek
                        ...toje tím asi že jsem navštěvník české republiku...fráze a řeč trochu problém tak doufám žeto tady plno zvás pochopí
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Zhodnocení + video

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
                            Pochybuji o tom že Roman pojede Fabii i když po testovani fabie bylo jasné že to auto je lepší jak 207. Pokud bude změna techniky tak na Forda.
                            S Fordem by byl trochu problém.Roman údajně po Fordu zase tak moc netouží
                            Karle sbohem

Komentář

Don: Tvoje fotky jsou naprosto originální a krásný. Až skoro kýč Ale dík za ně. Bomba.
                              http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Video online! www.rallyebild.de Have fun!
                                www.rallyebild.de

Komentář

Working...
                                X