Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

Původně odeslal M-Rallyteam Zobrazit příspěvek
    Jak to vlastně dopadlo s tou diváckou soutěží, týkající se loga Rally Bohemia. Nebo, že by se na to zapomělo v tom dění. Bylo určitě co řešit, tak na to asi nezbyl čas.
    Vyhodnocení jsem viděl před chvílí na stránkách, takže asi nezapomněli
    http://www.rallybohemia.cz/2010/

Komentář

Ještě galerka ode mně: http://pavcik.ic.cz/cpg143/thumbnails.php?album=97

Komentář

• Krátké hodnocení Bohemky

Soudnej divák musí Bohemku hodnotit jednoznačně. Kam se SE-RE Barumka (a teď mě klidně sežerte....). Tomuhle řikám servis pro diváky. Nádherný erzety, kde si místečko na koukání najde každej a hlavně si najde pokaždý něco novýho. Letos jsme byli, jestli dobře počítám, na 9 místech (nepočítám Sosnovou) a na každém poprvé! (za posledních 10 let jsme chyběli jen loni). Trochu nesmyslné se nám zdálo jen vymlíkování některých míst (někdy zbytečně moc a někdy překvapivě málo). Škoda také zrušeného Šumburku, na který jsme přiběhli na poslední chvíli a bylo to bohužel zbytečný. Zařazení do polského mistráku byl určitě dobrej tah, polští jezdci jsou fakt střelci.
        Za tři dny jsme viděli hodně pěknejch průjezdů, spoustu krizovek (i od pilotů typu Hänninen, Prokop, Pech, Brynda...), všechno bude na videu. Jen nevim kdy bude video, dobrýho materiálu je spousta, ale času málo.
        PS. Když už pořadatel má takhle všechno perfektně nachystaný, nešlo by pro příští rok objednat trochu deště

Jak jste to viděli vy?
        FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Re: Krátké hodnocení Bohemky

Zaslechl jsem něco v tom smyslu, že termín Bohemky bude příští rok stejný, jen na neděli angažují Katku Neumannovou a její flotilu tater s čerstvým sněhem, aby byla změna povrchu a budou povoleny hřeby. Pršení zajistí v Sosnové hasiči. Průjezd kluznou plochou bude povinný a sobota bude klasicky horká. Myslím, že pak už si přijde na své každý :-)
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

http://bibini.rajce.idnes.cz/Bohemka-10/#28.jpg

I toto je Bohemka...kdo by to byl řek

Komentář

Mate-li nekdo fotku historika c.H15, cerno-bily Fiat Abarth 124. Poslete mi ji prosim na mail sipkatom@volny.cz. Zvlaste nas potesi snimky z Navarova.
              Dekuji predem.
              Abarth - Campione del mondo
              http://www.sipka.eu

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                Zaslechl jsem něco v tom smyslu, že termín Bohemky bude příští rok stejný, jen na neděli angažují Katku Neumannovou a její flotilu tater s čerstvým sněhem, aby byla změna povrchu a budou povoleny hřeby. Pršení zajistí v Sosnové hasiči. Průjezd kluznou plochou bude povinný a sobota bude klasicky horká. Myslím, že pak už si přijde na své každý :-)
                nemáš ty zprávy úplné mimo to ještě pojede 25 vozidel WRC a každej divák dostane zadar čepici, tričko a mávací rukavici
                Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                  Už se těšim . Odkud budou dovážet sníh, že by nějakej velkej mrazák ?
                  FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Ten crash Dana Běhálka byl včera ve Světě Motorů. Byla u toho Česká televize tudíž by to mělo být i v dnešním sestřihu Rally Bohemia na ČT4, který začíná v 18:25.
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Příští ročník podle zdejších kuloárů bude skutečně převratný,ředitelovat by měl Jára Cimrman.
                      Italský bavič DIANA to fakt hodil do lesa,nevíte jak moc Abarthu ublížil?

Komentář

Podle toho co jsem viděl na videu asi vůbec.
                        http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Tady to je jak na Radiu Jerevan, takže upřesním: Nebude to čepice, ale kulich a VIP budou mít beranice. Rukavice nebude mávací, ale protimrazová. VIP dostanou dokonce dvě, na každou ruku jednu. Obyčejní lidé si budou muset vystačit s jednou. Amatérští fotografové pak dostanou prstové, ale jen s prostředníčkem, to aby mohli pozdravit své akreditované kolegy v prvních řadách
                          Původně odeslal R.Kutej Zobrazit příspěvek
                          nemáš ty zprávy úplné mimo to ještě pojede 25 vozidel WRC a každej divák dostane zadar čepici, tričko a mávací rukavici
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Spadnul snad 5 metrů pod úroveň silnice, netuším, jak se dostal zpátky a když vystoupil, hrozně se smál. Abarth na sobě neměl jedinej škrábanec
                            http://www.youtube.com/watch?
                            http://www.youtube.com/watch?v=EcssF...layer_embedded

Původně odeslal STIG Zobrazit příspěvek
                            Příští ročník podle zdejších kuloárů bude skutečně převratný,ředitelovat by měl Jára Cimrman.
                            Italský bavič DIANA to fakt hodil do lesa,nevíte jak moc Abarthu ublížil?

Komentář

• Představa Nováka s beranicí,kynoucí z VIP tribuny defilé posádek absolvující volný průjezd(kvůli rozumu se příčícímu vypáskování diváckého prostoru)mě docela pobavila.

Miloš-V:dík za pozitivní informaci-KDO UMÍ UMÍ.............

Komentář

alesk:

Přiznávám, že mám trochu jiný názor. Tratě nejsou špatné, ale další věci hodně skřípaly. Zvláštně vypáskovaná trať, nepřátelský až arogantní přístup (velké většiny) pořadatelů, velké obtíže při schánění programu, špatně vytipované divácké místa. Bohemie těží z velmi pěkných tratí, ostatní je ale českým standardem.

Komentář

Working...
                                X