Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Krátké hodnocení Bohemky

Ale di ty...
    Tratě jsou nádherný, vypáskováno se mi zdálo velice dobře, arogantního pořadatele vždy najdeš když hledáš, program seženu se stejnýma obtížema jako na barumku, a které divácké místo se ti zdálo špatně vytipováno? Mě z toho vychází nadstandart...

Komentář

• Re: Rally Bohemia 2010

Co je to nadstandarT? Ale přesně tak, souhlas

Komentář

Uff, tak to měl teda Juho těžce na mále. Značka a ten druhý sloupek se na něho vyloženě už těšili.

Původně odeslal Miloš-V Zobrazit příspěvek
        Spadnul snad 5 metrů pod úroveň silnice, netuším, jak se dostal zpátky a když vystoupil, hrozně se smál. Abarth na sobě neměl jedinej škrábanec
        http://www.youtube.com/watch?
        http://www.youtube.com/watch?v=EcssF...layer_embedded

Komentář

• Re: Mistrovské dílo!

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
          Takže cizinec? To je potom jiná. Promiň, zmátla mě Praha ve tvém profilu. Piš dál a nenech se rozhodit rejpalem, jako jsem já
          ...yes cizinec jeto ok,z rejpalu jsi nic nedělám jsem zvyklej z práce.v praze bydlíme firma sehnala bydlení tak proto jsem to dal nebo hodil do svého profilu.má manželka je češka ale nechce to za mně psát slova tak to psám já.tak doufám že do budoucna to tady pochopí že čeština néé muj rod jazyk.

Komentář

Nejvic si vzdycky stezuji ti, co na posledni chvili prijizdeji do tech nejprovarenejsich divackych mist, kde uz jsou mraky aut i lidi, a poradatele nervozni uz prinejmensim dve hodiny. A pak se s jim podobnymi snazi v pulce RZ prejet na dalsi divacke misto.
            Vsem takovym bych doporucil vzit si pred soutezi do ruky mapu a zamyslet se nad tim, jestli se nekam neda dostat taky jinou cestou nez kudy pojedou skoro vsichni ostatni, jestli by se jim misto nějakeho penzionu nevyplatilo spat primo na RZ, treba taky v nejakem penzionu, a rano se kousek projit a najit si mene "divacke" misto, kde nebudou treba ani ti poradatele.
            A pak treba taky nad tim, co cini ono v programu uvadene divacke misto tim divackym mistem? Jeho atraktivita? Nebo siroka prijezdova cesta a slusna moznost zaparkovani vetsiho mnozstvi aut i fanousku?
            Ale urcite nemam zapotrebi nikoho nic ucit. Psal jsem to tady uz pred lety, kdo je liny, nepouziva hlavu a ma moc velke oci (jako treba "musim videt aspon 6 RZ za den"), ten at se trapi v kolonach, hada se s vypruzenymi poradateli, vestaky a dalsimi lidmi na precpanych divackych mistech, kde stejne poradne vidi jen ti, co si rano privstali. Dobre vam tak

Komentář

Hezký barban, hezký :-))
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tady je galerka z Bohemky včetně poničeného vozu Leszka Kuzaje.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Původně odeslal zoid Zobrazit příspěvek
                  Ale di ty...
                  Tratě jsou nádherný, vypáskováno se mi zdálo velice dobře, arogantního pořadatele vždy najdeš když hledáš, program seženu se stejnýma obtížema jako na barumku, a které divácké místo se ti zdálo špatně vytipováno? Mě z toho vychází nadstandart...
                  Se všim souhlasim, až na to vypáskování. Kdyby byl dobře vypáskovaný Šumburk před prvnim průjezdem, tak se nemusel rušit.

Komentář

Původně odeslal John206WRC Zobrazit příspěvek
                    Se všim souhlasim, až na to vypáskování. Kdyby byl dobře vypáskovaný Šumburk před prvnim průjezdem, tak se nemusel rušit.
                    Pravda, vypáskování Šumburku jsem neviděl, ale chápu to dobře, že se přepáskovával pravý vracák skoro u cíle? Z toho mála informací z kterých vycházím tam vypáskováno bylo dobře, jen tam přišlo o dost více lidí než se čekalo a lidi prostě v místech kde končila páska vedoucí podél tratě od a k v racáku nalezli až k silnici, prostě neměli bezpečný odstup. Pokud si nedali říct, chápu pořadatele a zrušení erzety. Prostě nezvládnutá situace a chyba je na obou stranách.
                    Jinak všude kde jsem byl a co jsem viděl na videích, bylo vypáskováno nádherně. skoro bych to viděl na absolutně nejlepší páskování na českých soutěžích. občas trošku odvážně, ale vždy s respektem k obou stranám, jak k jezdcům tak k divákům. Taktéž jsem si nemohl nevšimnout vysokého počtu pořadatelů v obcích a vesnicích na trati. Byli opravdu všude a tak to má být. Mě se to takto velice zamlouvalo...

Komentář

No s tim špatným vypáskováním bych i souhlasil. Byl jsem tušim na RZ6 v lese v levým vracáku. Auto se tam prostě rozjíždí na jedničku a páska 20 metrů od trati bezprostředně za výjezdem z vracáku, přičemž mezi páskou a tratí byla škarpa a asi sto stromů. Prostě úlet. Tam jsem se ani nedivil, že pořadatel (arogantní) nemohl diváky zvládnout. On totiž nezvládal ani svoje povinnosti. Vůbec nevěděl, že když tam havarovalo auto, že by měl třeba mávat dalšímu autu. Hlavně, že si držel svojí hlásnou troubu. Na skoku RZ Sychrov zase pořadatelé nevěděli, proč tam maji cedule radiobod a kam je vlastně maji dát. Já s kamarády jsme jim museli vysvětlit, kam patří žlutej blesk, kam modrej a vlastně jsme je i sami postavili. To je potom úroveň jaká je. Ale kdo by se za dvě stovky chodil někam školit že?
                      http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Komentář

Ona hlavně v tom vracáku nebyla vůbec vypáskovaná únikovka. Byla asi ani ne dva metry dlouhá a lidi si stoupli za to. Pořadatelům dokonce vadili i fotografové po levé straně a na druhý průjezd tam už snad ani nesměli stát.
                            Vše bylo v pořádku až do posledního auta, které vezlo bafunáře z FASu. Přijelo značně pozdě, jeli za nim už i předjezdci s nulama, takže se možná řešil problém i někde jinde. Už jsem zažil na pár závodech, že masa lidí se neuhne hned, ale vždy stačilo start chvilku pozdržet, ale tady se ani nikdo neobtěžoval promluvit přes amplion, jak bývá zvykem. Zase se ukázalo, že FAS má autoritu a fanoušci jsou mu u zadnice

Komentář

Ono s tím máváním to není úplně jednoduchý. Předpokládám správně, že máš na mysli mávání žlutou vlajkou? To nejsou okruhy a použití žlutý vlajky je jiný. Po jejím vyvěšení pro posádku erzeta prakticky končí. Traťák ji taky nesmí použít o své vlastní vůli. To neříkám já, ale řády a netvrdím, že je to tak dobře, ale je to tak.
                              Původně odeslal Speeder Zobrazit příspěvek
                              Tam jsem se ani nedivil, že pořadatel (arogantní) nemohl diváky zvládnout. On totiž nezvládal ani svoje povinnosti. Vůbec nevěděl, že když tam havarovalo auto, že by měl třeba mávat dalšímu autu.
                              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Ale nemusí mávat žlutou, měl by vědět, že má další auta zpomalit ne?

Komentář

Working...
                                X