Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Rally Bohemia 2010

oweckin: Tak pozor! Bavíš se tu i s novináři. Ten pán má na sobě vestu, ale stojí v takových místech, do kterých si ani já s vestou nestoupnu. On kam si stoupne, tak tam jde o průser a radši jdeme s klukama jinam, protože u toho průseru nechceme být. Až se tu znovu objevíš, tak mi řekni na co su tu hraješ ty? Seš snad jeho obhájce nebo co?
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Já bych řekl že to není o vestě , prostě je to o tom kdo má co v hlavě.A Wrc_com má pravdu , je lepší v jeho blízkosti nestát aby v případě průseru neměl člověk zkažený nejen tento den.Prostě každý vestař (novinář,fotograf) je strůjcem svého štěstí.

Komentář

pán má zřejmě vestu neprůstřelnou

Komentář

oweckin: co to tady blabolis, proboha? Odkud jsi sem prosim te zase spadnul, ze si tak fandis a tolik kricis, ac jsi zcela mimo - jak ohledne prispevatelu tak ohledne tematu?
          Porada ten zavod poradatel nebo nejaky fotograf?
          Samozrejme, ze poradatel ma pravo vestaka vyhnat na jine misto. Ba dokonce i kvuli nekazni a nesmyslnemu hazardovani vestaku nechat zrusit RZ. Jedina vec, ktera neni uplne jasna, jsou pravomoce policie x pravomoce poradatele. To je mozna v kazde zemi nastavene trosku jinak.

Komentář

Ležet na silnici může, ale nebude mít co fotit! Nic se totiž nepojede!

Pořadatel s ním podle zákona hnout nemůže, ale může tu erzetu zrušit a to by byl mazec.

Naštvaný diváci ho pak buď do asfaltu zašlapou, nebo se všichni proběhnou. A věřte mi, že s báglem a foťákem se běhá výrazně pomaleji, než s pomocí spravedlivého vzteku. On i jezdec, kterej by kvůli němu poslal auto do škarpy by dokázal uvolnit adrenalin správným směrem.

Na fotografech jsem vždy oceňoval vzácnou schopnost odhadnout únosnou míru rizika a pevně věřím, že owečkinů je hooodně málo a byl bych rád, kdyby nebyl ani on.
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

...není náhodou oweckin a zmiňovaný fotograf jedna a tatáž osoba? Asi bych se ani nedivil...
              www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Zařekl jsem se že tu budu psát minimálně , ale musím souhlasit s názorem který má Novej.
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• oweckin:

co to tady meleš??? seš frajer teda hezky v krytu skovanej držkovat. No i když v krytu...
                  Pořadatel je nadřazen a pokud tě odněkud vyhodí tak ano, tvá akreditace ho nezajímá. Zkus si pročíst pravidla akreditace. Pokud umíš číst a to byl měl, když se pokoušíš o psaní.
                  Z tebe kamaráde arogance jen dýchá, možná děláš dobře že se chováš jako přizdisráč a nenapíš jméno. Slovo ctěné vynechávám.
                  V tom prohlášení o kterém píšeš je také uvedeno, že se budeš chovat bezpečně, nenarušíš průběh soutěže a desítky dalších věcí.
                  Ta vestička drahej novináři (nesmysl, novinář co se bojí podepsat že) není neprůstřelná a nedělá z tebe nadčlověka.

a kdyby chtěl pan owečkin něco žvatlat tak zde jsou práva a povinnosti akreditovaného. račte si povšimnouti článečku s čísélkem tři, rovněž článeček čísélko osm je velice zajímavej
                  pán owečkin asi opravdu neumí číst
                  http://www.autoklub.cz/acr/fasacr/fa...dpovednost.pdf
                  Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Ještě bych měl drobný dotaz na pana "novináře" oweckina: Mohl byste nám sem laskavě sdělit, na kterých zahraničních soutěžích, o nichž ve svém příspěvku píšte, jste fotil a kde bychom výsledky vaší práce mohli shlédnout. Vzhledem k tomu, že vy jste "novinářem byl, jste a budete" ,jistě budete rád svoji práci příznivcům rally prezentovat, že?
                    GO Petter GO

Komentář

Jen mu dejte oweckinovi, tam ať si nabrousí brusle a jde si zkusit dvojitý ritbergr či čtverný tulup,hlavně ať nám tady nefušuje do věcí, o kterých ani kouskem čepele nezavadil....

Komentář

Nejsem si úplně jistý jestli to tu bylo. Tady je pár fotek z místa nehody Vojty Štajfa.
                        Naposledy upraveno WRC_com; 30-05-11, 18:40.

Komentář

Já to ještě neviděl. To "přijeli" z té meze, co mají proti předku? Onboard asi neni, že ne?

Komentář

Právě že onboard jsem neviděl. Každopádně to prý kamera přežila, takže záběry by z té nehody měly být.

Komentář

Taky jsem to ještě nikde nazahlídl. Pokud přijeli „shora“, tak dopadli ještě dobře...
                              Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Working...
                              X