Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2010

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: Rally Bohemia 2010

  RX7: Fuj, ty jsi mně úplně vyděsil. . Ale pro MS mám ideálni tip: Českomoravskou vysočinu. Máte to tam stejně daleko z Prahy jako z Moravy, nějaké místečko na servis by se u Jihlavy našlo a kdo kdy byl na sprintech v Pelhřimově, tak vám potvrdí, že i RZ se tu dají udělat parádní. Ještě sehnat organizátory, sponzory a můžem jít na to.
  GO Petter GO

  Komentář


  • Re: Rally Bohemia 2010

   Něco málo informací k Bohemca a její kandidatuře do MS zde.
   Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

   Komentář


   • Re: Rally Bohemia 2010

    A další:

    Začaly již přípravy na Rally Bohemia 2011
    Datum: 12.10.2010
    Autor: Šubrt Pavel
    Organizátoři Rally Bohemia na dnešní tiskové konferenci na radnici představili svůj ambiciozní cíl, aby tato rally byla zařazena mezi soutěže kandidující do mistrovství světa. „Dnes jsme v té fázi, že předkládáme oficiální byznys plán, který je důležitý na to, abychom mohli kandidovat na mistrovství světa. Máme zažádáno o aplikační závod mistrovství světa na příští rok. Rally Bohemia by měla být ve stejném formátu jako letos, termín v prvním týdnu v červenci a aplikační závod by měl být podle mého do konce listopadu odsouhlasen, jestli bude či nebude,“ řekl předseda organizačního výboru Rally Bohemia Pavel Dušánek.


    --------------------------------------------------------------------------------

    „Pokud obstojíme, čeká nás pak další krok, představující kandidátský podnik MS, který se může jet i dvakrát za sebou. Aktuálně se věnujeme přípravám projektu Rally Bohemia v letech 2011 až 2015, který by naši soutěž měl v roce 2015 dovést do světového seriálu," řekl Dušánek. V takovém případě by se Rally Bohemia stala z hlediska médií i zájmu veřejnosti podstatně atraktivnější událostí. Podle Dušánka na takové akce ve světě přijíždí i několik set tisíc diváků.
    Poděkoval také městu Mladá Boleslav i automobilce Škoda Auto za dosavadní podporu a vyjádřil potřebu v této úzké spolupráci do budoucna pokračovat. I přes tento zájem organizačního týmu dostat Rally Bohemia na úroveň světových soutěží a posouvat její úroveň postupně výš, v příštím roce se její koncepce i rozsah nebudou zatím výrazně měnit. Již 38. ročník Rally Bohemia je plánován na 1. až 3. července 2011.
    Primátor Raduan Nwelati vyjádřil radost nad tím, že se Rally Bohemia opět vrátila do Mladé Boleslavi a jejího okolí a že i přímo ulicemi města je vedena jedna z hojně navštěvovaných rychlostních zkoušek. „Přijede sem mnoho motoristických turistů, ale je to i atrakce pro občany města," řekl primátor. „Zkušenosti, co máme s pořadateli soutěže, jsou výborné. Bezpečnostní plány jsou tolikrát kontrolovány i z naší strany, že jsme tam nenašli žádné chyby. Opravdu si myslím, že ta kvalita je rok od roku vyšší," řekl vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Josef Macoun.

    Zatím poslední Rally Bohemia byla v několika ohledech výjimečná, především účastí posádek polského mistrovství, neuvěřitelně vyrovnanými souboji, dramatickým závěrem a velkým počtem diváků na trati. I tyto úspěchy vedou pořadatele k dalším ambiciozním cílům.

    Komentář


    • Re: Rally Bohemia 2010

     Jsem sice zastance Barum Rally a Bohemce to preji ale co jsem zazil letos na Bohemce tak maji hodne co delat.Hlavne stim jak vypaskovat nebezpecny prostor!!!a pak to svest na divaky...
     Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

     Komentář


     • Re: Rally Bohemia 2010

      Nejprve bude muset vstoupit škodovka do MS, pak bude muset začít vyhrávat soutěže, následně bude muset hodit na stůl pořádný balík peněz a pak se teprv někdo začne řešit jestli jim to MS na rok nedáme ať neotravujou... Jinak těch kandidátských podniků jsou mraky, navíc Bohemka ještě musí bojovat, aby se tím kandidátským podnikem vůbec stala... Jsem v otázce MS v ČR pesimista

      Komentář


      • Re: Rally Bohemia 2010

       Kahane defacto s tebou souhlasím,akorát si myslím,že vyhrávat soutěže pro to aby Bohemce MS přiklepli,Škodovka muset nebude.Že budou rozhodovat ty peníze a třeba i nějaké politické loby.Jenže Míra se nám do politiky nevrátí......

       Komentář


       • Re: Rally Bohemia 2010

        Já bych tomu projektu věřil když jsou peníze a parneři tak jde všechno. Barum může zůstat v IRC tam mají dobré jméno. Na Bohemce jsem nikdy nebyl ale určitě je tam tradice jako ve Zlíně. Kdyby Škoda jela MS tak finance a MS nejsou o moc větší než na IRC a když už na to mají tak proč ne si udělat doma závod MS. Jsem pro a moc jim držím palce.

        Barumka do Prahy to neprojde. Start na Václaváků a hodinu a půl dlouhý přejezd 20 km od centra naq RZ
        Kdo nebourá nezrychluje

        Komentář


        • Re: Rally Bohemia 2010

         Určitě by bylo super, kdyby se v okolí Mladé Boleslavi naháněly body do MS. Měli bychom v ČR hned dva vrcholové závody MS i IRC. A to říkám přesto, že jsem srdcař Barumky. Jen mne napadá jak dlouho si IRC ještě povede-nyní je na vrcholu, protože vozy WRC končí (omezením vozů WRC na dvě značky v seriálu MS, se MS stalo míň atraktivním) a malinko potrvá než se rozšíří nová "WRC" kategorie - S 2000 s turbomotory. Jaká pak je budoucnost se samotnou S 2000? Podle mne skončí, jako skončily S 1600 a co se v IRC bude jezdit pak?

         Komentář


         • Re: Rally Bohemia 2010

          Třeba fia povolí a nové wrc budou jezdit Mistroství evropy a plno dobrých jezdců bude jezdit evropu z kvalitní technikou a M.E bude mít zase svoji prestiž , třeba budou nadále i s IRC , ale bohužel IRC by tak byla definitivně druhá liga.

          Komentář


          • Re: Rally Bohemia 2010

           Mno, kdyby FIA povolila WRC i do ME a pohárů a já bych se tomu moc nedivil, FIA totiž bude muset začít poslouchat výrobce automobilů, bylo by zajímavé sledovat, jak tuto situaci budou řešit podniky, kde se současně jede ME a IRC. V takovém případě by IRC šlo asi opravdu na druhou kolej. Myslím, že rozhodnutí vedení Bohemie nezabývat se IRC je více než správné.

           Komentář


           • Re: Rally Bohemia 2010

            Bylo by to prima WRC do serialu ME,ale do IRC nebrat.Chtělo by to ještě alespoň dvě automobilky do IRC.Škoda je jen toho že Fabii nám přibývá.Více takových střelců do Me jako je Bouffier,Travaglia...a další.A jinak co se týká Bohemie tak tratě nádhera,ale organizačně je na tom Kopná 100x lépe.Nemužu si pomoci.
            Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

            Komentář


            • Re: Rally Bohemia 2010

             Prosím, neposkytl by mi někdo svoje fotky Fabií S2000 z Bohemky 2010 (pouze chybějící)?

             http://fabias2000.cz/2010/filtr/naze.../rally-bohemia

             Kontakt: FabiaS2000@email.cz

             díky moc všem
             ŠKODA Fabia R5

             Komentář

             Working...
             X