Oznámení

Collapse
No announcement yet.

TipCars Pražský rallysprint 2010

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• TipCars Pražský rallysprint 2010

Oficiální stránky: www.prazskyrallysprint.cz

Tak za 3.měsíce startuje opět Pražský rallysprint.Tak kolik vozů WRC bude letos k vidění?Jaké rz se pojedou?Můžem začít spekulovat
    WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
    !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Re: TipCars Pražský rallysprint 2010

Chuchle, Strahov dokola, Strahov krátce a Strahov dokola v protisměru. Když pámbu dá, tak aspoň jendou cementárna. nebo že by něco jinýho? Třeba sprint od Koně k Husovi a zpět? Mám pocit, že na tratích nic novýho vymejšlet nebudou a proč taky.
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Chuchle se podle mě povedla a letos by měl být přístup i přímo do středu....Cementárna hodně chybý,ale tato rz už se asi nikdy nepojede
      WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
      !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

To na těch stránkách jsou ještě loňské mapy.

Komentář

Původně odeslal Jarda Kozák Zobrazit příspěvek
          Chuchle se podle mě povedla a letos by měl být přístup i přímo do středu....Cementárna hodně chybý,ale tato rz už se asi nikdy nepojede
          Mě osobně Cementárna až tak moc nechybí, za těch 15 let už mi to přišlo okoukané, Chuchle místo ní je podle mě rozhodně atraktivnější. Navíc se mi velice líbila i loňská podoba okruhu na stadionu, který se velice podařil a byla tam super atmosféra. Takže pokud by to letos bylo jako loni, byl bych spokojen.

Pokud by se zase někdy měla zařazovat nějaká klasická RZ (v blízké budoucnosti nepředpokládám), nabízí se třeba bombastický úsek Zbraslav-Točná, který se jezdí při Edda Cupu, při rallysprintu by se to mohlo jet dolů :-)
          rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Když už řešíte prahu. Nevíte něco o Slušovicích?
            Kdo nebourá nezrychluje

Komentář

jurisek, na to je času ještě dost, loni se taky první ifo objevilo až někdy v říjnu...ale mám takovou obavu, že se psalo něco v tom smyslu, že to byla jednorázovka...takže musíme doufat, aby to tak nebyl a zase se jelo
              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Původně odeslal Jarda Kozák Zobrazit příspěvek
                Oficiální stránky: www.prazskyrallysprint.cz

Tak za 3.měsíce startuje opět Pražský rallysprint.Tak kolik vozů WRC bude letos k vidění?Jaké rz se pojedou?Můžem začít spekulovat
                Než bude tenhle sranda mač,tak nás přeci jenom ještě čeká dost ostrejch závodů Vyškov,Příbram,Jeseníky,Vsetín a třeba i konečně šoto v Hornu.
                Jinak tratě doopravdy asi budou bezezměny a mě je to prakticky šuma fuk.Stejně chodím jenom v klidu na Strahov do úseku k servisu,vždyť je to jenom o šou a vyblbnutí jezdců,takže na kolečka a smyky tam.Přejíždění z Chuchle jsem jako neznalý pražských poměrů nakonec loni zavrhl.

Komentář

Novej: tak strašný to podle mě nebude. Letos se chystá nová klasická RZ. Jestli se to povede, tak bude opradu stát za to ! S cementárnou je amen.
                  MravenecZ

Komentář

V Chuchli se mi loni celkem líbilo, jen by to chtělo souběžně pouštět na trať výrazně míň aut. Chvílemi se jich tam prohánělo tak 6-7 souběžně a to nejde sledovat

Komentář

Původně odeslal AlesGute Zobrazit příspěvek
                      Pokud by se zase někdy měla zařazovat nějaká klasická RZ (v blízké budoucnosti nepředpokládám), nabízí se třeba bombastický úsek Zbraslav-Točná, který se jezdí při Edda Cupu, při rallysprintu by se to mohlo jet dolů :-)
                      Aleši, čteš mi myšlenky. Tento úsek je parádní! A klidně by se mohl jezdit i nahoru ;-). A já bych to poslal klidně i dál do Břežan a pak po hlavní z kopce zpět na Zbraslav.

Komentář

MravenecZ, aby nedošlo k mýlce, já to nemyslel zle :-) Chtěl jsem naznačit, že ani žádné novinky nejsou třeba. Půdorys sprintu je daný a je to na prvním místě šou. Dělat z toho klasickou soutěž není to pravé ořechové. Pokud by klapla Chuchle, pak souhlasím s Pejdou a přidal bych počasí. Mokro fakt nebylo to správné. Určitě bych ale zapracoval na pořadatelském zajištění a trochu User Friendly přístupu k divákům, ale kupodivu i jezdcům.
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Původně odeslal ppa Zobrazit příspěvek
                          Aleši, čteš mi myšlenky. Tento úsek je parádní! A klidně by se mohl jezdit i nahoru ;-). A já bych to poslal klidně i dál do Břežan a pak po hlavní z kopce zpět na Zbraslav.
                          Jo a tož, to by byly kule!
                          rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Ales Gute: Tento úsek zatím ve výběru není, ale to co se chystá je minimálně rovnocennou náhradou ;-)
                            Chuchle určitě dozná změn.
                            MravenecZ

Komentář

Díky kámošovi z Prahy jsme krásně stihli přejezd z Chuchle na Strahov, takže jsme vklidu stihli celou soutěž. Mě se Chuchle moc líbila, ale byl tam problém, že na jedné straně se vám proháněly 4 auta a na další straně se proháněly další tři auta. Bylo to už hodně nepřehledné, takže bych celkem uvítal změnu ohledně pouštění posádek. Taktéž bych dal najaké pořadatele k vjezdu posádek na start. Loni to tam odkláněla ufonka a stejně ji moc lidí neposlechlo. Na novou RZ se těším, tedy pokud to vyjde.
                              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Working...
                              X