Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valašská Rally 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Valašská Rally 2011

Ve dnech 25.-26. 03. 2011: Vitajte na Valachoch při jubelním 30 ročníku Valašské rally.
    Oficiální stránky soutěže

Re: Valašská Rally 2011

už se těším,nevíte jestli se pojede RZ Rajnochovice?
    RBR Plus Skin's by lukas2299

Komentář

Koukám že start bude tradičně v pátek v 17:00
      Co-driver v MAKAIO Racing , Brzdové hadice HEL-PERFORMANCE.cz

Komentář

jak to bude s těmi new třídami v Rally, budou platit už od Valašské Rally aji v ČR??

Komentář

Určitě se pojede dle nových tříd. Mělo by to platit pro všechny mezinárodní soutěže. Co se týká sprintů tak tam nevím,ty se můžou jet dle národních řádů.
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

taky se na tuto rally hodně těším

Komentář

No nevím, na stránkách obcí Vidče a Hošťálkové jsem nic nenašel, ikdyž loni v tuto dobu jsme to už věděli
              Wales 01..Deutschland 03,04,05,07,11,12..Acropolis 12,13..Alsace 13..Poland 14....Barum Czech 07,08,09,10,11,12,13,14..Janner 13,14

Komentář

Pokud se pojede Bystřička, tak jako vždy to vidím hlavně na tuto RZ.

Komentář

Právě jsem na TV Nova shlédnul reportáž o Valašce, kde se mluví o tom, že obyvatelé Rybí nechtějí rally ve své obci. V následujících dnech se má rozhodnout, jestli se tam pojede nebo ne. Prý se lidé bojí o bezpečnost. Každopádně by to byla velká komplikace, ale ředitel soutěže řekl, že nechce o změně trasy ani slyšet.
                  Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Ve zpravodaji obce Rybí se píše:
                    „Vážení spoluobčané,
                    dne 20. 11. 2010 byla ukončena akce, kdy se mohli občané vyjádřit, zda chtějí pořádat
                    Valašskou rally v obci Rybí nebo nikoliv. Akce se účastnilo 434 občanů a skončila
                    s tímto výsledkem:
                    ANO - pro pořádání Valašské rally: 189
                    NE - pro pořádání Valašské rally: 245
                    Podpisové archy jsou založeny k nahlédnutí na Obecním úřadě.“

Zpravodaj zde (str. 14-15 diskuze): Rybský zpravodaj – leden 2011 - pdf

Komentář

30 roků jim to nevadilo, a po tom, co slyší na té posra*é nově a podobných bulvárech, jak je rally jen o smrti a mluví se pořád o tom, jak tam zemřeli ti lidé, tak se každý bojí..Je to tragedie, ale prostě stáli tam, kde stát neměli...Snad když si v práci uřežu na nějaké řezačce prst, taky by se to mělo hned rušit to povolání???ně, němělo...měl jsem dělat podle bezpečnosti, ne ze zbrklosti....nebýt novy a podobných sra*ek, tak se toto tak neřeší....a jak tam nějaký děda říkal, že mu vadí hluk z těch aut..ten to má pamatovat snad a vědět o čem to je....prostě nevím, co si o takovém člověku myslet, jede se to jen jednou za rok..není to v noci, ani extremně brzo ráno...kolikrát na takové dědině už v 6 ráno v sobotu hrčí někde cirgula a je to tak minimálně 2krát do měsíce a kor v létě, kdy mají všichni přes noc otevřené okna, kvuli horku, ale to už nikomu nevadí...P.S. nechcu se tu s nikým dohadovat, je to jen "názor z afektu"...třeba ho změním, nebo potvrdím..
                      Lidé by se neměli bát své vlády. Vláda by se měla bát svého lidu

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                        Právě jsem na TV Nova shlédnul reportáž o Valašce, kde se mluví o tom, že obyvatelé Rybí nechtějí rally ve své obci. V následujících dnech se má rozhodnout, jestli se tam pojede nebo ne. Prý se lidé bojí o bezpečnost. Každopádně by to byla velká komplikace, ale ředitel soutěže řekl, že nechce o změně trasy ani slyšet.
                        Jo, ale pokud se zastupitelstvo obce rozhodne proti, tak ani ředitel asi nic nenadělá... Uvidíme jak to dopadne

Komentář

to už je fakt moc! v naší zemi je možné uplně všechno!pokud všechno půjde tímto směrem tak rally brzo skončí. Ve městě se nedá jezdit kvůli velkému provozu, na dědinách si stěžujou zas na hluk a nebezpečí a v přírodě zase řvou ochránci. Hold je to moderní pořád si na něco stěžovat a s někým se soudit

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                            Už je mi fakt na blití z té slavné Novy.Nedá pokoj a nedá pokoj.Jinak myslím před 3 lety jsme měli domácí klobásky v hospodě v Rybí a taky nám z nich bylo na blití.Horší jsem nikdy nejedl.

Komentář

Původně odeslal Pajalini Zobrazit příspěvek
                              Už je mi fakt na blití z té slavné Novy.Nedá pokoj a nedá pokoj.Jinak myslím před 3 lety jsme měli domácí klobásky v hospodě v Rybí a taky nám z nich bylo na blití.Horší jsem nikdy nejedl.
                              To není jen Nova, dnes jsem to samé o Valašce slyšel i v autě na rádiu Čas

Komentář

Working...
                              X