Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Fuchs Oil Rally Agropa 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Fuchs Oil Rally Agropa 2011

Pelikán: to že je parkoviště na soukromém pozemku je zmíněno v rozhovoru s hlavním pořadatelem, kterej nakdeš na ewrc.cz kupodivu:-) Jinak s prifilem pachatele máš pravdua skutečně to tak bude.

S tím jaký je rozdíl mezi placeným a hlídaným parkingem to vystihl přesně Jesef, majitel ti pronajme parkovací místo. A většina placených parkingů střežená není. Nedivím se, jak znám mentalitu lidí u nás našlo by se dost vykuků, kterým by se z auta ztratil nejméně notebook dell a zrcadlovka za 150 tis:-D

Chorda nemluv o těch katech, když sem odjížděl a felda měa zničehož nic zvuk jako WRC tak jediný co mě napadlo bylo že je kat v píííí víš kde:-)

František: ne divák není pojištěný, vždy je tam na vlastní nebezpečí.

Thome nemáš za co, my zůstáváme vždy na jeden průjezd až do konce, páč bez celýho pole to není žádný závod.
    Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Frantisek: Jednou pro vždy: NA RALLYE JSI VŽDY NA SVÉ VLASTNÍ RIZIKO! Pokud chceš, nikdo ti nebrání uzavřít si svoji vlastní úrazovou pojistku. Je to dokonce rozumné i kdybys na rallye vůbec nechodil ;-)
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Děkuju,na úraz jsem pojištěnej.Na rally jdu na svoje riziko,ale myslím si že když platím vstupné,parkovné tak myslím že ze zákona by tam mělo něco být.

Komentář

Ne! Za vstupný dostáváš závody, pojistku si plať svojí :-)
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

1) Auto zaparkované na placeném parkovišti pojištěné není a provozovatel za vykradení auta neodpovídá. Škodu totiž nebyla způsobena jeho činností. V případě "střeženého" parkoviště je to už trochu jinak. Každopádně škodu na vozidle i věcech uvnitř vozu lze likvidovat z většiny havarijních pojistek. Není to úplně jednoduché, jsou tam jisté kličky, ale jde to.

2) Divák, který utrpí zranění na nějakém sportovním podniku (rally) pojištěn automaticky není, i když zaplatí vstupné. Škoda na jeho majetku nebo zdraví by se řešila z pojištění jedině v případě, že by byl shledán přímý viník jeho poškození (pořadatel, jezdec, nebo třeba jiný divák, který by mu dal přes čuňu...) Pořadatel je pojištěn na škody, které prokazatelně způsobí, a auto má povinné ručení (speciální i pro RZ) Ty případy, kdy se hradí škoda z pojištění, jsou ale v rally hodně řídké. Je to o tom, že soud musí jednoznačně určit viník a to není vůbec jednoduché a soudy se táhnou a táhnou...

Vlastní úrazová pojistka ti ve většině případů bude na rally k prdu. Je třeba si přečíst ta malá písmenka na konci, kterým se říká pojistné podmínky, a tam je většina sportovních akcí a účasti při nich (motoristické závody obzvlášť) vyloučena !

...a pojďme radši k jinému tématu.
            MravenecZ

Komentář

Mravenec CZ: děkuji za vysvětlení.
              Novej: závody dostávám za to , že jedou jezdci ,zaplatí startovné a pořadatel to pořádá.Platit vstupné není mojí povinností.

Komentář

František tak to je blný ne že nejdeš na domácí podnik kde se platí

Nechcete změnit téma kua???

Komentář

A já bych se moc divil, kdybych to vůbec kdy napsal, nebo tvrdil
                  Původně odeslal Frantisek Zobrazit příspěvek
                  Platit vstupné není mojí povinností.
                  Mmch, na Pačívu se neplatilo, takže jsme totál OT ;-)

Komentář

Já jsem neřekl že nezaplatím (neplatím) , rád zaplatím a opravdu toto je moja poslední věta o tomto tématu.

Komentář

Novej hele pane... ted sem si četl forum zpětně a to víš, že to bylo na mě
                      Tak na Příbrami pokud budeš

Komentář

Čéče Rosťo, já vůbec netuším, ale je fakt, že pokud na haldy dojedu, tak budu mít řidiče, takže by to šlo, ale nocovat tam asi nebudu, takže bych to viděl někde v servisu.
                        Ale teď už mlčím taky, nebo nás admini zpejdujou jak willíka ;-)

Komentář

Novej debata o pivu není a nemůže být OT zejména pokud se u toho piva probírá rallye

Komentář

Přátelé, k tématu prosím.

Komentář

Vidíš Rosťo, já ti to říkal :-(
                              Naposledy upraveno Novej; 08-08-11, 16:49. Důvod: Pejdo sorry...

Komentář

Moje fotky z Pačejova zde.
                                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Working...
                                X