Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Rally Bohemia 2011

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
    Vinec v devět večer a na závěr dlouhé etapy,to se mě nechce zdát a kvůli jedné RZtě nasazovat rampu?
    Ten čas jsem jen tak nastřelil, možná že se Vinec pojede před Sosnovkou... teda bude-li to takto. Nějako se z mého předchozího příspěvku vytratila citace na kterou jsem reagoval - reagoval jsem na odposlechnuto v restauraci

Loni byl pro diváka dokonale řešen sobotní harmonogram, prostě se dalo krásně a bez spěchu přejet a stihnout čtyři kompletní erzety. Letos to vypadá na podobně trefenej harmonogram... děláte mi radost děti

Komentář

pátek
      shak Vinec
      20 MB Bondy

sobota
      2x Bzí, Smržovka, Šumburk
      17 Vinec
      18 Sosnová - nová delší trať, skok

neděle
      2x Chloudov, Navarov, Sychrov
      16 cíl

Komentář

no a máte to přímo od zdroje......
        Stando, ať se daří.....

Komentář

Takže defakto shodný harmonogram jak loni.Akorát prohození Sosnové s MB,škoda toho jednoho Vince.V loni jsem v relatívním klidu v sobotu stíhal 5 Rz a ještě večerní servis,v neděli čtyři.

Komentář

Krásný... 15RZ, cca 250 ostrých km
            Moc se mi zamlouvá pro nás netradiční jeden průjezd RZ Vinec. Ještě by se mohla jet sosnová dvakrát, jednou start vlevo, jednou vpravo - start s odstupem cca 10min... jako ve světě, když už tam míříme...
            Takže předpokládám že vše bude vypadat přibližně takto:
            Naposledy upraveno zoid; 07-04-11, 13:49.

Komentář

celkový počet ostrých km je pouze 214 což je méně než minulý rok.

Komentář

zoid: Tomu se říkají mapy
                otázka: Tentokrát bude Šumburk tak krátkej ??? Návarov bude polookruh ??????? Nebo jsi si jen tak kreslil ??
                > ŠkodaMotorsport <

Komentář

No co by jsi chtěl v tuhle dobu
                  Však netuším kde se bude startovat a končit, vše upřesním jak prozřím, zatím nemá cenu něco vykreslovat najisto... Ale neboj se, hezké mapky udělám hned jak to jen trošku půjde.

Tu máš mapky z loňska a dumej...
                  http://www.rallybohemia.cz/2010/html/google_earth.html
                  Naposledy upraveno zoid; 07-04-11, 20:07.

Komentář

http://www.fastermag.cz/faster-magaz...i-special.html

Vstupenkou na Bohemia rally za 300,- se rozuměno jako vstupný na Sosnovou? Není to nějako víc než loni nebo jde jen o reklamní tahák na Faster magazine, nebo už nebude Bohemka zadara?
                    Teda aby se rozumělo, nevadí mi zaplatit za rozumnou věc když ještě k tomu vidím kvalitní zhodnocení vlastních peněz, ale první polovinu tohoto souvětí nechci vyvolávat do světa moc nahlas aby ji náhodou někdo neslyšel...

Komentář

Nejkratší SS: 2,7 km
                      Nejdelší SS: 28,4 km

Komentář

Organizační výbor se vyjádřil k akci ve faster magazinu: Sdělení pořadatelů Rally Bohemia na základě dotazů čtenářů časopisu Faster k
                        divácké soutěži
                        Mladá Boleslav, 11. dubna 2011
                        Pořadatelé Rally Bohemia prohlašují, že redakce magazínu Faster vyhlásila soutěž
                        ohledně Rally Bohemia 2011 bez autorizace a odsouhlasení Rally Bohemia. V tuto
                        chvíli se jedná pouze o aktivitu magazínu Faster, proto se s případnými dotazy
                        obracejte přímo na redakci.
                        Děkujeme za pochopení.
                        Předseda organizačního výboru Rally Bohemia 2011
                        Pavel Dušánek
                        XXXVIII. RALLY BOHEMIA

Takže je to jen nalákání diváků na tribunu, a poté budeme muset zaplatit, takhle to chápu já, koupil jsem si to taky kvůli tomu, jasný dvd s Colinem Mcrae je výborné, ale ten lístek v ceně 300,- by se taky hodil. No nic, ještě uvidíme....
                        Nexus Racing a nikdy jinak !!!!!

Komentář

Vem si že za dvě kila nemůžeš chtít DVD za 600 a být naštvaný že nemáš ještě lupen za 300. Já jsem rád že konečně vyšlo v ČR další DVD od DUKE. Sosnovou ani v plánu letos nemám, takže lístek bych dal někomu z kamarádů co se tam chystá. Ale myslím že za 200 korun je to DVD skvělý nákup.

Komentář

Zde vyjádření tajemníka organizačního výboru RB k přebalu časopisu Faster magazín, který má sloužit jako vstupenka na rally Bohemia:..."Bohužel Vám musíme sdělit, že se jedná pouze o soukromou aktivitu magazínu Faster - viz.oficiální prohlášení pořadatelů RB"...

http://www.rallybohemia.cz/2011/vyjadreni_casopis.pdf
                            Naposledy upraveno Wladimeer; 14-04-11, 16:27.

Komentář

To si jako něco zorganizovali, časopis už vyšel a nejsou domluveni s pořadatelem?? Zajímavej postup...

Komentář

zadny podfuk to neni, vcera jsme to vyresili s poradatelem bohemky, doslo tam ke spatne komunikaci a vse plati.....primo na miste, budete dostavat vymenou za prebaly oficialni vstupenku...
                                Citroen Xsara KIT CAR...
                                ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Working...
                                X