Oznámení

Collapse
No announcement yet.

VII. Rally Hustopeče 2011

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• VII. Rally Hustopeče 2011

4. soutěž MMČR
    10. - 11. června 2011
    stránky soutěže http://www.agrotecautoklub.cz/
    letos polookruhová zkouška

...těšíte se? =)
    Foto z MMČR a sprintů na https://plus.google.com/116183850585386012051/photos
    Jirka Volf zpátky za volant!!!

Re: VII. Rally Hustopeče 2011

Nevím jestli se mám těšit. Přístup organizátorů je sice fajn, ale to loňský vedro bylo úmorný. Bohužel, Hustopeče mají na tohle smůlu.

Komentář

Já se právě vždycky nejvíc těším na noční etapu - teplá letní noc, člověk je v kraťasech a když je na dobrým místě, tak je to zážitek lepší než pak celá sobota =)
      Foto z MMČR a sprintů na https://plus.google.com/116183850585386012051/photos
      Jirka Volf zpátky za volant!!!

Komentář

Horko nebylo zase tak zlé a noc byla báječná...až teda na ty komáry Ale druhý den už člověku ani moc nevadili
        Wales 01..Deutschland 03,04,05,07,11,12..Acropolis 12,13..Alsace 13..Poland 14....Barum Czech 07,08,09,10,11,12,13,14..Janner 13,14

Komentář

Na Hustopeče jezdím na motorce a vloni jsem tam stál v těch motorkářských hadrách a poprvé v životě jsem měl pocit, že snad z vedra zemřu na místě(i díky těm hadrám). Věřím, že větší horko jak loni už nebude. A stejně zas jedu na motorce.

Komentář

Nejlepší na HustopYčích je zpívat si s Cvrčky při noční etapě... Video

Komentář

už máme první přihlášku. http://agrotecautoklub.cz/soubory/ag...dek-a198b7.jpg
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Jak se tak dívam na harmonogram,letos jen 4 RZ v pátek 2x Nemčičky 2x Kurdějov...Loni jsem stíhal 4 RZ v pátek, tak letos budu na oba prujezdy Kurdějovem, ten mostek byl loni mazec

Ale sobota vypadá dobře 2x Starovice a pak 2x Bořetice
                Už se teším na mapy

Komentář

Taky sem loni byl na tom mostku je to tam dobry
                  Citroen Xsara KIT CAR...
                  ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Záleží na tom jak budou namotaný Němčičky,ale při dobrá konstalaci by se dalo po špičce přejet do Kurdějova,takže čtyři RZty ze čtyř!!!

Komentář

Předloni jsme byli v sobotu v Kurdějově u retardéru, kde bylo slyšet jak nad kurdějovem jedou na srdíčko, loni večer u mostku, tam to není špatný, ale tak hodně se jich tam lekne a skoro zastaví.

Squick: jo v noci když je pěkně tak to stojí za to, když ale prší, není moc dobré si tahat bláto do auta

Komentář

Ondra Kruppi , ja byl na tom mostku první prujezd a paráda, to jak to tam poslal Pech na ručku na uzky mostek tak přesně ,že by si mezi auto a beton nedal ani prst to bylo něco neskutečné. Davy lidí nevydali ani hlásku a stali s otevřenou pusou
                        Zedník a ten Slovinec tam utrhli kola....

Mě akorát naštvalo že mi přehodili fotbalový zápas z neděle na sobotu,ale co no RALLY má přednost

Komentář

Já nevim na který průjezd jsem tam byl, ale bylo to hodně za tmy. jako Venca Pech a špička aut jasný.
                          ale nejhezčí místo bylo loni na RZ1 v takovém vracáku na panelech kdy jsme stáli ve vinici nad tratí a byl výhled na 2km, jak letěli po panelech.

viz první fotky: http://ondrakrupi.rajce.idnes.cz/hustopece_2010/

Komentář

Jo tak v tom vracáku na prvních fotkách jsem byl na druhý prujezd na uplne stejném míste na tom břehu,takže auta jezdili pod nohama

Komentář

Adriano2: jj tam se mi líbilo, kdyby bylo dozráté hrozno, tak by to bylo ještě lepší no a uvidíme kam letos.

Komentář

Working...
                              X