Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Šumava Klatovy 2012

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Šumava Klatovy 2012

jednak

Mediasport Mezinárodní mistrovství České republiky v rally
    EP, koef.5 + ZSE
    www.rallyesumava.cz

a druhak taky

ME v rally historických aut
    ZSE (tedy Zóna Střední Evropy) v HA
    Mistrovství ČR v rally historiků (koef.3)
    Pohár severských zemí HA
    www.vltavarallye.cz
    Naposledy upraveno xp; 18-03-12, 21:11.
    -xp-

Re: 47. Rallye Šumava Klatovy a 21. Historic Vltava Rallye Klatovy, 19.-21.4.2012

...podle poměrně čerstvě schválených ZU je již teď v úterý 20.3. první uzávěrka přihlášek s mírně snížených vkladem!
    -xp-

Komentář

Re: 47. Rallye Šumava Klatovy a 21. Historic Vltava Rallye Klatovy, 19.-21.4.2012

Tak snad to stihnou do toho 20 zveřejnit,aby se posádky stihly podle ZU přihlásit,ty co chtějí využít menšího startovného. Ale stejně mě to přijde moc na knap.

Komentář

ZU už teď jsou na stránkách.
        -xp-

Komentář

2 dny na přihlášku s nižším startovným je dost málo, mělo by to asi počkat až po Valašce.

Ale jinak se mi harmonogram líbí. Včera jsem přemýšlel o tom, kde by mohla být nová RZ a Řakom mi napadla. Ale že to vymyslí takhle skvěle jsem si nemyslel, tohle bude super RZ. Strážov zpátky je taky super, letos podle km zase trochu jinak. A v sobotu osvědčený zkoušky.

Komentář

Re: Rallye Šumava Klatovy 2012

2 dny je opravdu málo, navíc ofiko tiskovka k tomu vyšla až ted. Zkusím zapracovat na prodloužení terminu.
            JInak nová RZ bude dobrá
            Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Takže jak jsem koukal do mapy - ze Svrčovce přes Andělice, Tupadly, Drslavice do Řakomi? To je zajímavá cesta

Komentář

Sobotní ranní z Pohorska do Strašic. Z Pohorska se naposled startovalo myslim v roce 2002 naposled, když nepočítam loni Vltavu. Měl by se opět jet skok, na kterym Vojta Štajf zničil Subo. Jenže před dvěma lety tam udělali novej asfalt a jestli se tam skákalo dříve, tak letos je to jak Holmelkolem. Já tam jedu s Avií s naloženym betonem a ve 30 km/h to skočí . Opravdu brutální hrana je tam.

Komentář

první přihlášení: http://entry.rallyesumava.cz/entries
                  a tady na vltavu: http://entry.vltavarallye.cz/entries

Komentář

Původně odeslal subarak1 Zobrazit příspěvek
                    Sobotní ranní z Pohorska do Strašic. Z Pohorska se naposled startovalo myslim v roce 2002 naposled, když nepočítam loni Vltavu. Měl by se opět jet skok, na kterym Vojta Štajf zničil Subo. Jenže před dvěma lety tam udělali novej asfalt a jestli se tam skákalo dříve, tak letos je to jak Holmelkolem. Já tam jedu s Avií s naloženym betonem a ve 30 km/h to skočí . Opravdu brutální hrana je tam.
                    Samé dobré zprávy kamaráde!

Komentář

Původně odeslal subarak1 Zobrazit příspěvek
                      Z Pohorska se naposled startovalo myslim v roce 2002 naposled, když nepočítam loni Vltavu. Měl by se opět jet skok, na kterym Vojta Štajf zničil Subo.
                      JJ, o tom se mluvilo myslím už vloni, že díky novému koberci je tam pěkná hrana. Když si hrál Štajf s novou N15 na dřevorubce, tak jsem na té rz byl, ale k nám už nedojel. Kde přesně ten jump je? Děkuji.

Komentář

49°11'25.480"N, 13°43'12.835"E

Komentář

Původně odeslal -mira- Zobrazit příspěvek
                          JJ, o tom se mluvilo myslím už vloni, že díky novému koberci je tam pěkná hrana. Když si hrál Štajf s novou N15 na dřevorubce, tak jsem na té rz byl, ale k nám už nedojel. Kde přesně ten jump je? Děkuji.
                          Je to za vesnicí Víska,před lesem.Za lesem je pravý odbočení na Strašice.

Komentář

Máme už první přihlášené na Šumavě (mj. Jelínek Evo 9, Búš Fabia R2, Tlusťák Fabia S2000), ale hlavně na Vltavě ( 2xPorsche, 1xQuattro, 1xLancer, 1xŠkoda 110L, 1xLada z Lotyška a také z velkých favoritů Hainbach se žlutou Asconou).
                            -xp-

Komentář

Tak doufám , že startovka bude zajímavá co do počtu , tak kvality . Věřím , že Vltavy se zúčastní hodně posádek a bude se na co dívat .
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Working...
                              X