Oznámení

Collapse
No announcement yet.

6. AZ Pneu Rally Jeseníky 2012

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: 6. AZ Pneu Rally Jeseníky 2012

Zdravím všechny příznivce rally...
    Fotografové, můžu požádat o nějaký ten snímek na Jeseníkách???
    Posádka:Kalus, Obručník Škoda fabia Start číslo 95
    Díky jiriobrucnik@seznam.cz

Komentář

_*M!ka*_:ja si myslim ze pojede uz v te tiskovce hned po te soutezi byl v pohode (az moc na to co se stalo..) takze myslim ze pojede
      MH RACING

Komentář

Ahoj,
        dáte doporučení na nějak zajímavé místečko?
        Letos jedu poprvé na Jeseníky a ještě jedu s tatínkem, tak chci pro něj super zážitek.
        Ideálně místo na nějakém svahu,louce kde je vidět např. do více otáček či je delší dobu vidět na autáky. Místo, které je technicky zajímavé - vracák, rychlé nájezdy do otáček..
        Děkuji za radu, tip a třeba se tam potkáme.

pavel

Komentář

Ajajaj,tak to jsi si zrovna nevybral dobrou soutěž!
          Tady se jede většina v lesích,takže žádnej moc rozhled.A když se něco najde,tak je to dost daleko od auta,takže docela turistika,nebo musíš být místní znalec s teréňákem!Ale k tomu se musí spíš vyjádřit místní.Já sem jedu letos teprve popáté a jelikož radši vícekrát špičku,než dvakrát celé pole,volím podle toho místa.Letošní formát je pro nás přejížděče oproti posledním dvoum ročníkům horší(loni 5RZ a servis vč.start.rampy,letos to vypadá jen na 4RZ a servis).

Komentář

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli někdo neví v kolik se jede ten šíma sprint. Chtěl bych vědět jestli se bude dát přejet z Dalova přes Šternberk do Chabičova

Komentář

Také se chystáme na Jeseníky poprvé :-) , ale jak se tak dívu na harmonogram, nevím, jestli to má smysl. Přeci jen to máme 80km a vidět jen dva průjezdy, to je trošku málo. Aspoň tak to vidím podle harmonogramu nebo naplánovat přejezdy a vidět jen špičku, ale to mě zase moje ukouše :-D ... ona totiž moc nerozlišuje jestli jede WRC nebo Felda (no zvuk pozna), pro ni je důležité, aby byl průjezd pěkný a hlavně nemá ráda, když se někam ve stresu honíme :-) Lokalitu taktéž neznám, byl jsem letos na Ecce Homo, tak asi nezbude než náhodně vybrat jednu RZ-tu, zaparkovat a dát si 2 průjezdy :-)
              http://zdenda-foto.wz.cz/

Komentář

Máme v plánu taky jen 2 RZ a určitě stojí za to tam jet a ze Zlína těch 80 km je kousek. Ta RZ 1 mě z pohledu diváka nepřijde moc zajímavá,ale zbývající 3 RZ určitě stojí za to. Např mezi Dalovem a Horním Žlebem krásné dva vracáky v lese z kopce,za Dolním Žlebem pro změnu vracáky do kopce a mezi průjezdama mužete zůstat zde http://www.zlatymuflon.cz/index.php?...=cs&oid=595633.
                Na další RZ kousek za Huzovou od vjezdu do lesa až do cíle zatáčky všech poloměrů....A na té poslední máš taky pěkné vracáky u cíle.
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Zdravím, chtěl bych se zeptat... nevíte jestli se letos jede přes mostek v Pasekách? loni se tam nejelo a cíl byl před mostkem...
                  !!!GO VALDA GO!!!

Komentář

Bude letos tištěný program rally? Vygooglil jsem si, že loni byl a kde se dal loni sehnat. Jsou ty informace pro mě nějak použitelné?
                    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Tak trošku popíšu některá místa. RZ 1,5 se jede v této podobě poprvé, avšak jela se podobně ještě při ČMPR Rally Ecce Homo. Zde bych doporučil místo(23). Jezdci přijíždí mírně z kopce kolem svodidel a dobržďují z hlavní cesty na vedlejší přes mostek a štěrk, kde dále pokračují po uzké cestě směrem na Jivovou. Toto místo je dobře dostupné autem od Horní Loděnice.

RZ 2,6 Zde jsou krásné vracáky, ale jak se zde řešilo nedá se k nim jinak dostat než po lesní cestě, která začíná na Ecce Homo. Je možné, že by se dalo s pořadatelem domluvit a že vás tam pustí, když bude zrovna pauza, ale tohle bych neriskoval, navíc nevím, jak je to tam se svodily. Jinak v Dálově se dá přímo v obci najít pěkné místečko, kde jezdci krouží kolem pneumatik a zejména při dešti je to efektivní místo, avšak pomalé.

RZ 3,7 Zde doporučjí hned po startu úsek, kdy jezdci vjedou z místní komunikace na asfalt a pokračují v poměrně rychlé zatáčce dále do obce Huzová. Toto místo už mělo řadu krizovek.

RZ 4,8 Klasika v podobě serpertínů před obcí Břevenec a nebo nechat auto u Tvrdkova a jít přes pole na nějaké místo, kde lze dobře vidět.

Komentář

Navigace na telefonu mi aktualne ukazuje,ze hlavni cesta od Olomouce do Sternberka je nekde od pulky uzavrena...mate nekdo zkusenost o kolik se zajizdka prodlouzi?
                        AK RallyFans!!!

Komentář

Asi o deset vteřin :-), jedná se pouze o opravu mostu před Šternberkem a objíždí se to vedle po navezené šutro-hlíně ;-)
                          Naposledy upraveno pejda; 20-09-12, 23:20. Důvod: poslední příspěvky se necitují

Komentář

Původně odeslal HoNZa Zobrazit příspěvek
                            Zdravím chtěl bych se zeptat jestli někdo neví v kolik se jede ten šíma sprint. Chtěl bych vědět jestli se bude dát přejet z Dalova přes Šternberk do Chabičova
                            sima startuje kolem 10 hod a bude to doufam frcet,chceme taky stihnout nejakou rz.

Komentář

Chtěl jsem se zeptat, kde přesně je na RZ 4 toto místo: http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=54137 Vím, že už se o tom mluvilo o nějakou stránku dozadu, ale jestli by sem někdo nechtěl hodit odkaz na mapu, kde to je. Díky.
                              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

...jedná se o první pravou zatáčku po startu, bod č.2 na oficiálních mapách. Pokud nebude žádná krize, tak divácky je tam málo vidět (a myslím,že to bude pořadatelsky nepřípustné) - jedná se sice o nálet z kopce, ale jseš uvnitř zatáčky mezi stromy.

Rally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3894.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3227.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3157.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3092.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3078.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3069.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3067.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3017.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3016.jpgRally Jeseníky - 9.10.2010, DSC_3012.jpg

Pod svahem je to kompletně zarostlé. Když létaly auta, tak jsem slyšel jen zvukovou kulisu... pohřebiště:-(

Komentář

Working...
                                X