Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Jeseníky 2013

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Jeseníky 2013

Devatenáct dní do startu a já marně hledám téma.....To nás ta Barumka tak zblbla??
    Takže jsem si dovolil narychlo ho založit.
    Termín konání 20.-21.9.2013
    Adresa www.rally-jeseniky.cz
    Servis stejně jak poslední roky-Sportovní areál Dvorská 13.
    Zveřejnění přihlášených posádek 12.9.,map trati 15.9.
    Odkaz na časový harmonogram přes hlavní stránku - "připravujeme",takže budou ještě změnu oproti tomu v ZU?
    Podle toho ve zvláštním ustanovení se otočil Dalov,nejede se Tvrdkov-Břevenec a Mutkov-Paseka,vrací se Dobřečov.
    Hraničné Petrovice-Stachov=loňská obdoba Lipina-Jívová ale obráceně?

Re: Rally Jeseníky 2013

No jediné co je jisté, tak klasika v podobě Chabičov - Dalov...na atraktivnosti získají "Chabičovské serpentíny", které se pojedou z kopce a bude to fíčák na brzdy. Dobřečov se sice vrací, ale ve zkrácené verzi a obávám se, že odpadne přírodní retardér kolem kostela a zastávky v Dobřečově, protože start bude až v Dobřečově. A co se týče vložky Hraničné Petrovice - Stachov, tak tam to vidím na verzi http://www.mapy.cz/#!x=17.396637&y=4...A%22fast%22%7D Takto mi to sedí podle km. Ale uvidíme. Konkrétní divácka místa bych rozebral až po oficiálních mapách. Což bude asi v neděli 15.9. ;-)

Komentář

Danty, ten Stachov jsem tipoval úplně stejně :-))) ... Jinak Dalov je klasika, v opačném gardu to bude změna po 2 letech. Škoda jen toho Dobřečova a šíleného přejezdu.

Komentář

a od kudy čerpáte tyto informace?

Komentář

harmonogram lze najít v a z toho lze dále další věci odvodit
          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

uz mame aj zoznam prihlasenych
            http://www.rally-jeseniky.cz/aktuali...-prihlasenych/

Komentář

Čekal jsem,že Míra v boji za titulem usedne do Fabie S2000 a on zatím jen do R4!Ruce má hodně šikovný,ale nejsem si jist,že to bude na R5 a WRC stačit.

Komentář

Pokud by se jim to podařilo, tak vůz stejné třídy může změnit až do přejímek,tak možná proto R4, aby bylo ve třídě 2 a byla možnost jet S2000 nebo R5. Ale je to jen moje teorie.
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

A ono vůbec. O kolik reálně může zrychlit když R4 nezná tolik co PV? Aby to nebyl spíš krok zpět Jsem zvědavej co přiveze Odložka .... DS3 WRC?

Komentář

Krok zpět to snad ne. Momentálně jede asi na hraně možností svých i auta a J. Orsák někde zmiňoval,že ten rozdíl může být kolem 0,5 sec/km což při vyrovnanosti na sprintech je hodně. Ale to asi nejlépe posoudí sám jezdec.
                    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

DS3 určitě ne, protože nová generace WRC nesmí podle současných pravidel bodovat do hodnocení sprintů. Spíš asi zase Xsaru.

Komentář

Původně odeslal Dag Zobrazit příspěvek
                        A ono vůbec. O kolik reálně může zrychlit když R4 nezná tolik co PV? Aby to nebyl spíš krok zpět Jsem zvědavej co přiveze Odložka .... DS3 WRC?
                        Reálně o to, co je R4 rychlejší než N4.

Komentář

Minimálně získá to že bude mít větší Restrictor
                          Co-driver v MAKAIO Racing , Brzdové hadice HEL-PERFORMANCE.cz

Komentář

Nevím co řešíte Odložilíka... Ten nebyl schopnej ani zajistit auto na Barumku... Takže maximálně Xsara...
                            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Harmonogram zaznamená ještě kosmetickou úpravu. Nic zásadního ale.

scoo: zatím průběžný. v databázi zatím 68 přihlášek.
                              VIII. Rally Jeseníky, Šternberk - www.rally-jeseniky.cz - 19. – 20. září 2014

Komentář

Working...
                              X