Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valašská Rallye 2017

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Valašská Rallye 2017

Téměř 4 měsíce do startu. Velmi potěšující je návrat do první ČR ligy. Držím týmu okolo Tomáštíka palce. Pokud se podaří večerní speciálka na Juřince bude to velká show. A něco mě napovídá, že by byla možná šance v okolí Valmezu spatřit i dvojnásobného vítěze podniku MS 2016

Start Mikeše nevidím moc reálně. Za škodovku pojede jen na Monte. Jelikož chce škodovka konečně zvítězit na Monte, tak si plácli. Od Švédska podle všeho snad pojede Mikeš s Polem 2017. Škodovka je v tomto směru sbabělá. Tam, kde nemá soupeře (MČR, APRC), tak pošle jedno auto a tváří se, že vyhrála titul po urputném boji. Marketingově úžasný tah. A tam kde jsou soupeři pošle více aut a stejně nevyhraje. Výhra ve WRC2 je jen shodou náhod. A jelikož vědí, že Václav je bude zase porážet, tak letos určitě nasadí v MČR 2 auta, ale Mikkelsen to nebude.
    "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Původně odeslal Ruba Zobrazit příspěvek
      Výhra ve WRC2 je jen shodou náhod.
      Muzes rozvist, co te k takovymu vyroku dovedlo? Jo, samozrejme jsem fandil Suninenovi. A jaka je vyhoda nasazeni 2 aut proti nekomu, kdo je "bude porazet"? Na bodovani tymu se u nas nejezdi A Tidemand tady Asina za normalnich okolnosti asi fakt nepojede.

Jinak jsem sam, komu pripada trapny, ze treti jezdec sampionatu nema (minimalne na Monte) flek?

Komentář

Třeba pojede Andreas za fabriku i na Korsice.
        A takové rozehřátí na asfaltu 14 dní před tím.........

Komentář

Trapný mi to nepřipadá. Není to poprvé a naposledy. Jeho manager se podle mě soustředil na fabrický tým a když jeden dost nečekaně měsíc před koncem roku vypadl tak to zhatilo plány hodně lidem.
          http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Tak podle Tomáše Pletky,pokud vše dopadne,pojede na Valašce jako test před Korsikou Simone Tempastini s nově postavenou DS3 R5.

Komentář

Tak Jarda Tomaštík "orodoval" v obci Juřinka.A v obci to prý odsouhlasili- takže asi se pojede polookruh u Juřinky.Uvidíme!
              Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

tady je zmíněný odkaz http://jurinka.xf.cz/2016/zapis-z-verejne-schuze-2016
                Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

http://rallyzone.autoroad.cz/z-domov...-2017-vrcholi#
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Pořadatel jde proti trendu posledních let!?Zkracování doby konání ostré soutěže na jeden a půl dne.
                    "Start soutěže v pátek podvečer,cíl v neděli odpoledne"160 ostrých km na šesti úsecích.
                    To bude v pátek jen slavnostní start,nebo se nám závodění roztáhne do tří dnů?

Komentář

Tak už si odpovím sám sobota-neděle á 6 RZ.

Komentář

Předpokládám čast sobotní : Hukvaldy,RZ na polygonu v Kopřivnici a "snad" RZ Puntík.

Komentář

bylo by fajn, kdyby se zas něco jelo v Hranicích na Moravě. Byl jsem tam v roce 2015 a všichni místní to tam hltali, prodavačky v Albertu se o tom bavily, byla tam v celém městě skvělá atmosféra.
                          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Rz Špičky by se podle mých info jet nemělo.
                            Je to jako záložní shakedown.
                            První verze shakedown by měla být část RZ Puntík.
                            Která část to ale bude nevím...

Komentář

Škoda, shakedown z posledních let (nad Valmezem) se mi líbil...

Komentář

Working...
                              X