Oznámení

Collapse
No announcement yet.

XIII AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• XIII AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY 2017

http://www.agrotecrally.cz/obrazky-s...5a30.pdf?redir ZU
    http://www.agrotecrally.cz/soutezici přihlášky
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Klasicky kompaktní formát, chválím

Komentář

Loni to bylo lepsi, letos asi 5 RZ pesky nestihnu.

Komentář

no pešky stím se počítá,ale asi to bude tradičně na dalekohled.

Komentář

Loni jsme měli asi štěstí a vždy kousek od trati.
          Kenny: Loni jsme to měli podobně, ubytko v Němčičkách a celá soutěž pěšky, kousek od penzionu, v pátek jedním směrem v sobotu opačně.
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Tak fabrika přihlášena vč. Pontuse!!
            Jinak jsem zvědav na ty "doporučené divácké úseky",co nám Rudolf připraví.
            I když já jich asi moc nevyužiji,poněvadž opět budu točit kolečkem v 06E.

Komentář

Saniťáka svrbí ruce!!!
              Návrat po třech letech na klasické RZty,sice jen s VTi,ale dobrý.
              A co ty Pavle?
              I ty jsi nevydržel,sehnal drobný a jedete letos s Petrou RSS.
              Domácí soutěž,konkurent v devítkách jako hrom,neoblečeš též overal,nebo budeš vozit i letos papaláše?

Komentář

Vidím, že je přihlášený Pokorný. S čím pojede Černý? Že by nové auto?

Komentář

Původně odeslal nokian Zobrazit příspěvek
                  Vidím, že je přihlášený Pokorný. S čím pojede Černý? Že by nové auto?
                  Myslím,že v jednom z rozhovorů z Krumlova Honza říkal,že se na Hustopečích nejspíš neobjeví,tak možná proto je Pokorný přihlášený s fábkou.

Komentář

Přihlášen Grzyb

Komentář

" SERVISNÍ AREÁL

Celý prostor servisního parkoviště v prostorách společnosti Moss logistics a.s. je prohlášen za nekuřácký. Kouření je povoleno výhradně mimo areál.

V sekci Diváci,mapy.

Rudolfe,
                      to se bude týkat i jezdců,mechaniků a i doprovodu,nebo jen diváků?
                      Ještě že už skoro 20 let nehulím!!!

Komentář

no jasněěě, všude kolem spalovací motory, ale copa bychom neudělali pro čistotu ovzduší
                        já snad budu nakonec litovat, že Babiš nemá i nějakou tu tabákovou (narozdíl od řepkový) plantáž, nebo co jako?
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Chlapci, mám vás rád, ale s kuřáky člověk nesmí mít slitování. Tentokrát o tom nebudeme diskutovat. ;-)
                          Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Kam v pátek na nějakou šotolinu pořádnou ? nějaký dobrý šotolinový usek který se pojede v pátek ?

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                              Chlapci, mám vás rád, ale s kuřáky člověk nesmí mít slitování. Tentokrát o tom nebudeme diskutovat. ;-)
                              Čím ti vadí kuřák?Který stojí 3 metry od tebe a ještě to fouká na druhou stranu!
                              Ste vůči kuřákúm zabednění jak ta naše poblbaná vláda.Já bych ji žaloval za zmaření investice!Až se vybudovaly nekuřácké prostory,tak to zakážou všude.Nezdá se vám Pánové,že ta EU vymýšlí jen omezení k dalšímu omezení a za chvíli si ani nebudeme moci "svobodně" prcnout aniž bychom to museli ohlásit(tedy nevím zda před nebo až po).Každý má (vlastně už měl) svobodu volby.Teď už budou diskriminováni ti jenž si to cigáro rádi dají.
                              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                              X