Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2017

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Barum Czech Rally Zlín 2017

Luštěnka jménem Rally Guide 1 - http://www.czechrally.com/wcd/docs/2...017_rg1_cz.pdf
    Btw, co se stalo? Červen 2017 a nenašel jsem letošní fórum Barumky?
    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Tak vlákno k Bohemii se zakládalo 5 dní před soutěží takže je to oproti tomu ještě cajk... (i když to vlatně k smíchu vůbec není... )

Komentář

Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
      Btw, co se stalo? Červen 2017 a nenašel jsem letošní fórum Barumky?
      asi na autobusáku otevřeli nonstop a ožrala tak nemá na zakládání vláken čas, bo práce nepočká

Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tak,tak.Ožrala z autobusáku si privilegoval právo založení a letos to asi "zazdil" nebo "posr.l"
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nebo se ožral......
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Shakedown...Morava...Tzn.Žlutava nejspíš ne?

Komentář

Ožrala je minimálně fanouškovsky mrtvej, vždyť tu byl naposledy 4.1.2014, kdy založil Barumku 14 a ročníky 15 a 16 už zakládali jiní.
              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

A kde je tedy rozpletení jednotlivých rz? Každý rok to tu pár hodin po zveřejnění Rallye Guide bylo a letos nic. Stačí, když pro mne někdo rozkoduje kdy budou Jankovice. Tak , snad mi někdo pomůže a už předem mu děkuji.

Komentář

sobotu bych viděl, Biskupice, Semetín, Troják, Slušovice. Na nedělu se nabízí více variant, jankáry bych tipnul druhá nedělní, ale možná je to fše jinak.
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Shakedown určitě Žlutava, stačí si pozorně projít rallyguide.

Komentář

Myslím, že shakedown bude normálka se startem v Otrokovicích za řekou (proto ta Morava) a pojede se do kopce k Žlutavskýmu hřišti, pak doleva k tomu motokrosu, do Žlutavy a doprava na Bělov a cíl bude pod těma serpentínama. Kilometráž 4,55 samotné zkoušky a 7,45 z cíle k servisu by seděla.
                      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Sobotu jsi myslím trefil dobře, čili Biskupice, Semetín, Troják (klasická verze), Slušovice.
                        Neděli bych viděl na Maják (zkrácená verze), Pindula (upravená verze), Jankovice

Komentář

Můžeš popsat tu upravenou verzi Pinduly?Díky.Sám jsem něco zaslechl ale nevím kudy tudy.
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Kilometrama by to sedělo,start Majáku někde u Prohledu,cíl na Majáku,přejezd 3,5km za Březnici,start Pinduly a nahoře nad Pindulí napojení na klasickou verzi. Přejezd z Lípy do Košíků a odtud loňská varianta. Všechno +- sedí akorát ze servisu na Prohled je to asi trochu dál než 8,5km. :-D

Komentář

Pindula se do Lipy vubec nejede..divacky svah jak byval v obci zelechovice tak ten se nejede...jede se tak jak se napojovala trat na hlavni cestu smer Zelechovice tak je vracak a jede se smer Provodov...
                              Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

Working...
                              X