Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ta panika zde,je naprosto nechutná.Doporučuji všem,nechodit do diváckých míst a vybrat si kdekoliv na trati "základem,je použít hlavu" chovat se slušně,nebýt vidět.Nechápu co je kde za problém,ale já ho již mraky let neměl a ani mít nebudu,prostor neprostor.Kdo nechce platit vstup,platit ho nemusí,kdo nechce lézt ke kamionům a na ně,taky nemusí.
    Karle sbohem

Komentář

• davla konečně normální řeč chodím na BRod roku 89 a je to pořád ůžasná rallý

Komentář

• Jjá byl letos n aValašce ůžasné na Hustopečích super všude byli pásky min 15až 20 metrů a všechno jsme krásně zkoukli Barumka bude taky krásná akorát si myslím že někteří tady naši rallý závidí tak nani hází špínu v podobě páskování a ceně vstupného atd jenomže pánové ta televize a ty práva a dostat jsem ty dobré jezdce to není zadarmo tak když nechcete tak nejezděte zbude dost místa pro nás čou

Komentář

• K té městské, oni mohou kamiony parkovat na mostě? To v Plzni se za toto pokutuje.
          http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• Původně odeslal pelikan Zobrazit příspěvek
            K té městské, oni mohou kamiony parkovat na mostě? To v Plzni se za toto pokutuje.
            Samozřejmě,most je stále v rekonstrukci (taky jsem se podílel ) Jinak na celé Barumce se dá stále vybrat hodně pěkných míst,kde se dá přijet či přijet a trochu si vyšlápnout do přírody,za ta léta už jsme objevily mnoho krásných míst a vždy se dá něco najít a z vlastní mnohaleté zkušenosti vím,že nejlepší je vyhýbat se místům s vysokou koncentrací lidí a s každým pořadatelem,jsme se vždy domluvily pokud o nás tedy v tom lese věděl.Už se těším na Malinu,Kopce,Pecha,Alexe,Bufíka a další.Záleží co kdo čeká,my hledáme rychlé pasáže kde je auto nervozní a kde vidíme kdo to jak podrží,sjezdy,vlásenky,skoky,rozbitý asfalt,brzdy z plné rychlosti.Samozřejmě pokud někdo chce vracáky a na louky kde bude auto vidět mnoho vteřin,musí počítat s tím,že tam bude moc lidí a tudíž zákazy a pořadatelé.Pokud si stoupnete k cestě půl hodiny před startem budou vás hnát,pokud si stoupnete "rozumně" k cestě těsne před průjezdem,nikdo vás hnát nebude pokud o vás neví.Je třeba používat hlavu!!Já osobně půjdu radši podle mapy či GPS kilometr lesem k místu kde nikdo nebude a navíc to bude pěkné,bez pořadatelů a a pochybných fanoušků,než se někde cpát do vracáku mezi ožralce co dostali opušták od staré.Ale podle gusta žádný diškutát.Ano rok od roku je těžší si vybrat a řeší se zákazy a placení,ale vždy se dá najít místa,být i v rádoby zákazu co je všude a platit (platím,ale málokdy to potřebuji)
            Karle sbohem

Komentář

• ty voe, proč mi přijde, jak kdyby tady psala půlka lidí, co jedou na rally poprvé a mimo DM se bojí. Ještě se mi nestalo, nejen ve Zlíně, ale ani jinde na soutěžích, že když jsem si od nějaké příjezdovky vyšlápl do terénu, že bych nenašel dobré místo, kde by se dalo nějak slušně stát a bez buzerace. A musím souhlasit s předřečníkem, když jsem byl loni poprvé na RZ v Chřibech, tak to bylo jako z jiného světa
              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• A to Kuřeti ještě může dát spoustu tipů p.Marušák z Březůvek Nebo se neznáte?
                Karle sbohem

Komentář

• dalva oba příspěvky podepisuju, hlavně s výběrem míst. Semetín, Troják, Pindula, Jankáry... nabízí mnoho krásných úseků mimo DM, kde se dá v pohodě stát kousek od cesty, většinou v lese, sem tam živáček
                  kuře taky mám ten pocit, DM se snažím vyhýbat.
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Velká výhoda nás je znalost místních lesů,luk a polí Chápu trochu ty co přijedou z daleka,ale každý má dnes mobil s GPS,dá se připravit předem podle map (Mapy.cz,Google street view) najít si místo a přesný bod,jen chtít.Tohle jsme praktikovaly i na všech jiných soutěžích a asi by někteří hleděli kam jsme se všude dohrabaly.Základ je chovat se slušně,ke všemu a všem,nebýt shnilý vylézt pár stovek metrů lesem k RZ z cesty která vede kolem,dá se dostat téměř kamkoliv,samozřejmě jsou místa která jsou oříšek a třeba Semetín je dost špatně přístupný,ale jsme tam každý rok,a na spoustě míst,s odjezdem i příjezdem a následným výšlapem.
                    Karle sbohem

Komentář

• Já si myslím,že je to spíš o lenosti.Kdo chce místo najde.Kdo nechce ani ho nehledá a nejradši by dojel autem až ke trati a pak jěště kritizoval že nic neviděl.
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Pánové, místní, je hezké co tu píšete, má to jedno velké ALE. Připravit se jde dopředu podle map - které nejsou a ještě dlouho nebudou. Ani sebelepší mapa nenapoví, kde bude jaká zábrana, příslušník, pořadatel, kam bude zákaz vjezdu. I Vám jednou bude více let a dlouhé výšlapy do kopců vás přinejmenším unaví, v horším případě pro vás budou nemožné... a občas vezmete zavděk i to, co pro vás připraví pořadatel.
                        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Hele četníku. A kolik měsíců potřebuješ na přípravu. To mám za jeden večer. Zveřejňovánín je standartní tak ten brekot nechápu.
                          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Chlapy,však je to každý rok stejné už více než 15 let,pořád dokola-stejné tratě stejná místa.Např. na RZ Pindula,z Provodova,Březnice,Březůvek,Jaroslavic,Kudlova,Líp y,Želechovic-spousta cest,luk polí a lesů.Samozřejmě pokud chcete na pásku autem po krásné cestě,bez zákazů a vysoké koncentrace lidí a tudíž prolémů,tak to je problém,ale ne neřešitelný.
                            Naposledy upraveno dalva; 13-08-17, 09:35.
                            Karle sbohem

Komentář

• pačesu nejde ani tak o mě, ale letos se (ať si to připouštíš nebo ne) je situace oproti jiným rokům přece jen trochu komplikovanější díky prasatům. A máš pravdu, to zveřejňování tratí bylo i za totáču snad pružnější. Program s tratěmi vycházel ve Světě motorů vždycky dopředu :-)
                              www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Ani prasata nic velice nemění,krom jedné RZ o dvou průjezdech,jinak se nic nemění(samozřejmě ještě může,ale nevěřím v to)Pojede se Maják,Pindula,Troják,Semetín,Jankovice,Biskupice -tam není kam jít???????
                                Karle sbohem

Komentář

Working...
                                X