Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kondec: Nějak jsem to vysvětlení asi nepobral. Shake sice končí ve 13h, ale pro evropskou část, které se týkají ty další časy 15:30 a 16:00, končí už v 10h. A k tomu, aby se to mohlo po startu otočit - to ještě ve 20h nebo 21h přejížděla auta startovní rampu, že se muselo čekat až do 21:30? Sice jsem na startu v tu dobu už nebyl, ale moc se mi to nezdá. A ta řada míst dostupných po trati zas tak velká není - většina míst je na vnějšku okruhu a ty, co jsou vevnitř, jsou většinou dostupné podchody. Nicméně to obrácené pořadí bych ještě chápal, ale asi mi nikdo nevymluví, že to nejde udělať rozumně tak, aby to nebylo tak roztahané, že špička je na trati v 7:30 ráno a zároveň o půlnoci v den, kdy se jeden jen shake a super RZ.

Komentář

• A nešlo by zkrátit pauzu mezi HA s legendami a hlavním startovním polem? Přišlo mi,že se tam jakou dobu nic nedělo a pak tam půl hodiny kroužilo 5-6 aut (asi z evropskými komisaři,papalášemi a delegáty) plus tři předjezdci. Nestačilo by je tam pustit ještě před HA a legendami a jet to s minimální pauzou? Ale to zdržení bude zřejmě ta "procedura ME" za kterou asi pořadatel nemůže.

Komentář

• Pánové, diskutujeme tu o půlhodině (přesně 30-ti minutách). My diváci jsme toho názoru, že to takto "dopředu" posunout jde. Zástupce organizátora tady argumentuje (seč mu klávesnice stačí), že to je problém. Čteme: procedura ME, shakedown, doprovodný program, ... . Ale toto vše organizátor ví, toto všechno zná. Od toho je organizátor, aby to vše přívětivě zorganizoval. A teď použiju přísloví mojí babičky, které taky vyznávám: pokud někdo něco chce udělat, hledá způsoby. Pokud to udělat nechce hledá důvody.
        A argumentace procedurami ME (dávno známými), nutným časovým prostorem pro shakedown (jistě předvídatelným), dojednaným doprovodným programem (předpokládám, že smluvně sjednaným) je jen a jen oním hledáním důvodů jak to nejde. Ruku na srdce kondec: jak by jste letos řešili minimum času mezi ukončením SSS a startem do 2. etapy, pokud by musely na trať SSS sanitky obdobně jako loni (myslím, že 3x po 20-ti minutách)!!! To by se st. č. 1 vyspalo max. 4 hodiny. O sportovní výkonosti a náladě této posádky není, zcela jistě, nutné vést dlouhých debat. Nevím jestli takový časový program má na soutěžích ME, potažmo MS obdobu. Pokud chce být BCRZ unikát, tak všechna čest, tím už díky této "páteční akci" je. A teď to hlavní: vždycky se na tuto SSS těším, mám ji rád. Páteční zaměstnání tomu podřizuju, ale časový neharmonogram nepoberu snad nikdy (a věřte, že nejsu sám; viz příspěvky výše).

Komentář

• Pokud by musely sanitky je to průšvih a dělá se vše proto, aby tam jezdit nemusely. Jsou to utracené peníze které nikdo nevidí, ale poslední 2 roky se vyplatily. Mezera mezi HA a barumkou je postavená hlavně po zkušenostech z předchozích ročníků, kdy se nestíhaly uklízet nepojízdné blbě stojí auta a sypat olejové stopy.
          Mezera mezi shake a současným startem je nejmenší možná. Na shaku se končilo 13:10 a už 14:30 museli být stejní pořadatelé připraveni na ředitelství, protože se trať zavírala v 15:30. Při hustotě provozu mezi Otrokovice a Zlínem docela hraniční čas. V zákulisí je prostě spousta vazeb, které z pohledu fanouška nejdou vidět. Osobně by se mi taky líbilo jít spát o hodinu dřív.

Komentář

• Nějaké fotky ode mě: https://www.zonerama.com/PetrHridel/Album/3679570
            Zachovejte klid a rally.
            https://www.zonerama.com/PetrHridel/131413

Komentář

• S drobným zpožděním přidávám ji já pár svých fotek z letošní Barumky. Soutěž opět parádní, a moc vydařená.

http://jakobk.rajce.idnes.cz/47._Bar...lly_Zlin_2017/

PS: Kdyby se někdo na fotkách nenašel, pošlete SZ, třeba něco najdu.
              Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

• Tak by mne zajímalo, jak se pořadatelům vyplatila akce ,,kola" a jestli měla finanční přínos, nebo jí pořadatel musel dotovat......
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Pepo, já myslím že určitě ano (teď nemyslím výhradně finanční stránku) a to jsem se s touto akcí ve formátu jak byla vymyšlena a realizována neztotožnil.

Komentář

• Díky za odpověď, ale moje otázka byla směrem k finančímu zajištění a možného zisku.
                    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Pepo, ti ta kola nějak leží v žaludku Už jen startovné, které bylo "nula nula prdlačky" by mohlo stran ekonomických otázek napovídat. Ale tuto akci budu jenom chválit, bylo to prímové se projet po trati městské, docela mě překvapilo to množství účastníků a aspoň to bylo zase něco nové a něco, co mohlo cílit na trochu jinou cílovku než die hard rally fanoušci. Takže za mě jen kladná hodnocení
                      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Kuře, neleží mi až tak v žaludku. Určitě to bylo přínosem pro účastníky neznalé trati, ale myslím si, že pro diváky by bylo lepší shlédnout jízdu vozů [FONT=Arial]Bugatti a jiných veteránů. [/FONT]

Komentář

• Neznáte někdo týpka v italských barvách, v Hošťálkové dělal dost dobrou show a srandu a viděl jsem ho tam už víckrát

Komentář

• Myslis tohodle Pierra? Neznam, ale jednou jsme ho tam nad cilem Trojaku videli, ale pusobilo to ponekud zvadle

Komentář

Working...
                            X