Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• kondec : no, fotkama to sice doložený nemám, ale fakt úlet bylo páskování dole v lesíku u hvozdenského rybníka v esíčku..to už jsem fakt nepochopil, a myslím že i spousta fans, kteří tam rádi chodili..

Komentář

• Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
      Metriks: To je nějaká "obecná pravda" nebo to můžete prosím nějak doložit? Třeba fotkami z konkrétních míst. Zajímají mne tak poslední 3 roky, tedy 2014 - 2016. Asi skoro všichni chápou, že se už nikdy nebude stát tak jako na přelomu tisíciletí, ale taky si nemyslím, že by se to vysloveně přehánělo.
      Osobní zkušenost.

Komentář

• Udělejme změnu, kterou nikdo nečeká a nebyl na ni "připravený" a pak po něm chtějme důkaz, že to tak nebylo už dřív...

Komentář

• oddie: Pokud myslíte rychlou část ještě před rybníkem a místo vlevo na louce pod úrovní silnice, tak tam to tak daleko být musí. Ono té pásky tam ani moc myslím není a pokud se nepletu, byla někde na úrovni sloupů vysokého napětí? Pamatuji si, kam až tam docestoval Vojtěch s Toyotou při Kopné a to bylo podvozkově pomalejší auto.

Komentář

• Řekl bych , že myslí přímo kolem rybníka, všeobecně je dnes všude v lese páska až za druhou či třetí řadou stromů :-(
            Na místech jako je to "Vojtěchovo" jsou dnes místo pásek cedule se známým textem :-D

Komentář

• Prošel jsem si onboardy z loňska, jak je Vojtěchovo páska občas byla, pokud jde brzdění v lesíku k rybníku před bufetem, stávají diváci na břehu v lese. Nedokážu říct která je to řada stromů, protože je to na svahu, ale podle záběru z auta tam diváci daleko nebyli. Musí to přesně popsat oddie co myslel.

Komentář

• Trochu z jineho soudku. RZ Barumky byvaji oznacovane za velmi narocne uskakanym asfaltem, uzkou a klikatou cestou. Sedim v Bulharsku u more a vcera jsem se vypravil ze Sozopolu do Varny. Navigace mne vedla neomylne nejkratsi cestou. Najednou se to zuzilo na jedno auto a zatacky byby vypaskovany zlutou paskou bulgarski autoklub. Hned jsem se probudil a z turisty jsem podradil o dva kvalty niz. Na asfalte byly vyznaceny posty, radiobody a hned jsme byl ve svem. Jel jsem z cile na start. Zacatek sel. Potom ale nastalo rallyove peklo. Tu cestu delal satan po hodne velem draku. Sirka na jedno auto, ze zatacky do zatacky, kdyz se to narovnalo, tak se krajnice propadala o pul metru hned vlevo, hned vpravo. 20 kilaku a spis vice. Start byl preesne ve vracaku. Mam tvrdsi nastaveni podvozku ale jet to v tempu v zavodnicce a vymlati to ze mne dusi. Zlate Kosiky. Az se vratim, tak musim vyguglovat kde se ta rz jede
                Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• A co ti na to říkala panička?
                  Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Metriks: To je nějaká "obecná pravda" nebo to můžete prosím nějak doložit? Třeba fotkami z konkrétních míst. Zajímají mne tak poslední 3 roky, tedy 2014 - 2016. Asi skoro všichni chápou, že se už nikdy nebude stát tak jako na přelomu tisíciletí, ale taky si nemyslím, že by se to vysloveně přehánělo.
                    místa si většinou najdu, takže nestojím v lese za osmou řadou stromů, ale kdybych měl dát příklad, tak mi přijde, že třeba na Pinduli se páska objevila a dostala ke stromům třeba https://mapy.cz/s/1Rbnx tady v zatáčce (bod 1) nebo se posunovala snad i tady v esíčkách (bod 2). Rok ti neřeknu a je to pocitovka, metr nenosím.
                    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• kuře: Díky. Když už jsme u toho tvého bodu 2, tak jak tady někteří vykřikovali, že jsou pořadateli diváci u ..., tak zrovna v tomto místě byla snaha každý rok vysekat náletové dřeviny, aby byl přehledný celý úsek.

Komentář

• Přeji vám vše ve spolek dobrý večer. Nikdy jsem se do žádných diskuzích nezapojoval, ale dnes činím vyjímku. Jsem již starší osoba (60let) a na Barumku jsem vždycky od mládí jezdil ač to mám 350 km, ale nikdy jsem tohoto nelitoval až v posledních letech to jde nějak do kelu. Plně souhlasím s příspěvky: proga, Jandose a Adriano2. Pozastavuji se nad tím, že na to, ač je Barumka souteží s takovou obsazeností a věhlasností, tak pořadatel není schopen vytvořit pro diváky něco navíc, např v porovnání s Bohemkou v MB, kde není pro pořadatele problém vydat přesné mapy v PDF kudy se vlastně přesně jede (nemusí člověk pátrat v mapách), m.j. tyto dokáže vydat i v 3D Google Earth a ještě k těmto mapám umístnit OnBoardy jednotlivých RZ, kde jsou info i o zpomal. retardérech (jejich umístnění apod), včetně měststké RZ. Myslím si, že v tomto má Barumka a její činovníci hodně co dohánět a měli by si od kolegů z MB vzít příklad. Návštěvníci by pak v okolí Zlína neprojížděli jak magoři jednotlivé RZ, když by se na to mohli v klídku kouknout na PC a vybrat si místo dle libosti od stolu. Jinak zkušenosti z Barumky, jak zde již rovněž někdo psal jsou rok od roku horší a horší. A to se týče hlavně pořadatelů a vedoucích RZ (ne všech), ale ve většině případů - jak se říká, to je tak když dáš vol... moc a funkci. Např. při městské na začátku nádraží, proti nadzemnímu parkovišti-otvor v betoném plotě cca 5m (směrem od žel. kolejích) s výhledem na část nádraží ČSAD. Před vás si stoupnou 3 pořadatelé, kteří mezi sebou vesele diskutují a když jsou šlušně požádáni, zda by mohli popojít cca 2m vpravo, nebo vlevo, že brání ve výhledu, tak ještě člověka pošlou do zadních končin. Další zkušenost, na některých RZ se slavnými kamiony pro VIP. Tyto zabírají místo a přitom je na 12m kolosu 10 lidí, zbytek je prázdný a obyč. člověk stojí v 5-ti řadách za sebou vedle. Běda, kdyby ale na tento člověk vstoupil - nemáš visačku VIP - máš smůlu. Jednou se nám ale stalo, že pořadatel byl rozumný a umožnil na kamion, který byl zaplněn 13 osobami vstup, přestože jsme neměli VIP. Je to prostě všecko jenom v nás - lidech. No a o páskování ani nemluvit. Krumlov, Klatovy, Bohemka celkem bez problémů, ale Barumka rok od roku horší a horší, jak zde již někdo psal. Člověk rád zaplatí vstupné, ale jet 350 km a pak se dívat někde pomalu z 200 m vzdálenosti, to už je moc. Omlouvám se, trošku jsem se rozepsal-vylil si srdíčko a proto vám všem ve spolek přeji dobrou noc a vždy - kolama vzhůru.

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                          A co ti na to říkala panička?
                          Mezi 3 a 2 říkala " už zase? " a potom už nic.
                          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

kuře: Díky. Když už jsme u toho tvého bodu 2, tak jak tady někteří vykřikovali, že jsou pořadateli diváci u ..., tak zrovna v tomto místě byla snaha každý rok vysekat náletové dřeviny, aby byl přehledný celý úsek.
                            člověče, nebyls to ty, kdo diváky zařadil až někam na okraj zájmu pořadatele?

Původně odeslal miluna Zobrazit příspěvek
                            k těmto mapám umístnit OnBoardy jednotlivých RZ, kde jsou info i o zpomal. retardérech (jejich umístnění apod)
                            a to si vezmi, že to všechno v dávných dobách už Barumka měla, detailní mapy erzet a u diváckýho místa na kliknutí krátký video z průjezdu, nojono, kdeže loňský sněhy jsou...

Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Vidím změnu, chcete něco dokládat fotkama...Na vedlejším fóru jste to označil za ojedinělé případy a po předložení důkazů, že to ojedinělé není ani omylem jste z toho jako ten, co má pádné argumenty, rozhodně nevyšel. Trochu se v tom začínáte motat.
                              Líbí se mi i ten příspěvek o snaze vykácení náletových dřevin na pindule v esíčku...snaha asi nic moc, když to pak stejně 20 minut před příjezdem zvládnout fanoušci pomocí klacků. Ostatně co jiného jim zbývá, když jsou vyhnání za několikátou řadu stromů a vidí z auta pouze střechu...
                              Že se to někde zbytečně přehání je fakt, kterého si je vědom každý, co na ty soutěže chodí celkem pravidelně. Mějte prosím alespoň dostatek slušnosti a nesnažte se přesvědčovat, že tomu tak není.
                              Naposledy upraveno W.O.C.W; 20-07-17, 15:51.

Komentář

• Novej: vzhledem k tomu, že tě už nějakou dobu znám, tak vím že teď jenom prudíš ze zábavy a tváříš se, že jsi věc nepochopil. Já jsem pouze popsal za sebe začátek žebříčku důležitosti. Ony tam jsou pak další a další body, které už ale nejsou tak zajímavé. Servis pro diváky se na barumce dělá, i když někdy ve věcech, které třeba diváci ani nedocení a berou to jako samozřejmost.

Miluna: kamimony máte na mysli asi na městské RZ, kde se neplatí žádné vstupné a příspěvkem od firem, které si postaví na kamionech tribuny pro své hosty se přispívá na obrovský rozpočet této RZ. To je bohužel obchodní realita. Pro představu, rozpočet městské RZ by stačil na uspořádání jednoho závodu rallysprint série. Jak to je s visačkami VIP nevím, podle mne jsou oficiální VIP prostory při městské RZ jinde. Taky má každý možnost se s pořadatelem dohodnout a mít na městské RZ "svou" tribunu na kamionu.

W.O.C.W: Nevím jak jsem z čeho vyšel, nevím které fórum je vedlejší, fotky mne zajímají proto, že na rozdíl od rozmazaných vzpomínek nelžou. V jednom z příspěvků je uvedeno, že diváci stojí 200 metrů daleko, což je vzdálenost, na kterou bych asi nedokázal přečíst startovní číslo. Takže než obecný blábol, že se stojí každý rok dál a dál od tratě, který spousta lidí jen papouškuje a nepřemýšlí o tom, jsou fotky jasný důkaz, jak to bylo.

Komentář

Working...
                                X