Oznámení

Collapse
No announcement yet.

38. SVK RALLY Příbram 2017

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Stavbu rodinného domu si nechte do jiného vlákna. Buď rád, že ji zanedbává a alespoň něco tady utrousí ze zákulisí

Komentář

Moc se těším až budou na světě mapy a hlavně od RZ Řiště-Březí si hodně slibuju, dá se to tam namotat moc hezky... Jinak je to asi poprvé v životě co v jeden den budu přejíždět mezi dvěma rally. V sobotu přibyl ještě Kramolín, což je cca 20km od nejbližší RZ Příbrami. Trochu paradox, ale chápu, že si pořadatelé nemohou v dnešní době moc vybírat...

Komentář

jj, Řiště - Březí je lahůdka, pokud se pojede tak, jak myslím. Paradoxem bude asi dojezd 300 m po rozbitým asfaltu, když celá zkouška se jede po nádherný cestě

Komentář

Já jsem si na mapách zkusil jednu variantu nacvakat, kilometrově by to plus mínus vycházelo. Podle délky přejezdu do Hvožďan by cíl byl ještě před tím rozbitým úsekem. Ale jela by se šoto pasáž cca v půlce RZ takže to bude jiné než Rajle varianta Každopádně by to mohlo být dost zajímavé jak jezdecky, tak i pro diváky. V sobotu jsem si to projížděl na kole, mám to i natočené, takže pokud se po zveřejnění potvrdí, můžu dát pár diváckých tipů.

Komentář

Loni jsem proflákl Hvožďany moc brzy a Pepé Peták mi za to vyčinil, takže radši komentovat letos nic nebudu (zatím). Poníku, připrav si referát pro příznivce a v pravý čas to sem pověs.

Komentář

Původně odeslal -mira- Zobrazit příspěvek
              Koukám, že je přihlášený p.Pokorný. Že Honza Černý nepojede domácí podnik bylo avizováno dlouho dopředu, ale myslel jsem, že to je kvůli ME v Lotyšsku.
              Marně hledám přihlášené posádky na aktuální podnik ME v Itálii. Nevíte, zda tam J.Č.startuje, nebo je po sezóně?
              Kde vidíš přihlášené posádky?Že nepojede Černý doma?To by byl dobrej propadák.A co Kopejda pojede?Vím že je mistrem a Příbram nikdy nejezdí,ale snad by se mohla udělat vijímka

Komentář

Kopejda jede ten vikend Španělsko. A černy pravdepodobne Lotyssko.

Komentář

Původně odeslal VencaH Zobrazit příspěvek

Kde vidíš přihlášené posádky?Že nepojede Černý doma?To by byl dobrej propadák.A co Kopejda pojede?Vím že je mistrem a Příbram nikdy nejezdí,ale snad by se mohla udělat vijímka
                  http://prihlaska.rally-pribram.cz/
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Dobrý den,se zájmem zde sleduji diskuzi k nové RZ Řiště-Březí.Docela by mně zajímalo,kde je zmiňovaný šotolinový úsek...Bydlím opravdu hodně blízko RZ,několikrát týdně její značnou část projedu,ale o šotolině nevím.Jinak RZ je opravdu pěkná.

Komentář

V seznamu mi chybí Wéna Kopáček..., vždyť se to jede okolo bývalého jejich komína, tak snad ještě přibude.

Komentář

Nevím, zda vám bude fungovat odkaz na FB, případně to smažu: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Komentář

Původně odeslal Karlos Zobrazit příspěvek
                          Dobrý den,se zájmem zde sleduji diskuzi k nové RZ Řiště-Březí.Docela by mně zajímalo,kde je zmiňovaný šotolinový úsek...Bydlím opravdu hodně blízko RZ,několikrát týdně její značnou část projedu,ale o šotolině nevím.Jinak RZ je opravdu pěkná.
                          Myslím, že se bavíme o tomhle rozbitějším úseku před Březím směrem od obce Metly (ale to je jen můj názor, žádná ofiko informace ) https://www.google.cz/maps/@49.50717...7i13312!8i6656

Komentář

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
                            V seznamu mi chybí Wéna Kopáček..., vždyť se to jede okolo bývalého jejich komína, tak snad ještě přibude.
                            No neříkal, že když nebude úspěch ve Zlíně, tak že už letos nic nepojede?

Komentář

Původně odeslal Chlupatej Bobr Zobrazit příspěvek

Myslím, že se bavíme o tomhle rozbitějším úseku před Březím směrem od obce Metly (ale to je jen můj názor, žádná ofiko informace ) https://www.google.cz/maps/@49.50717...7i13312!8i6656
                              No pokud to bude součástí RZ, může se tam jednat už třeba jen o výjezd z RZ za letmým cílem směrem do Březí a to by ažtak nevadilo......

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek

No pokud to bude součástí RZ, může se tam jednat už třeba jen o výjezd z RZ za letmým cílem směrem do Březí a to by ažtak nevadilo......
                                Ano, to je pravda. Tak či tak mě to až tak moc rozbitý nepřijde. Necháme se překvapit

Komentář

Working...
                                X