Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bonver - Partr Rally Vsetín 2017

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #16
  No, předloni policajti do Růžďky nikoho nepustili, a vloni tam sice byli, ale seděli v autě a jezdilo se kolem nich jak se chtělo.

  Komentář


  • #17
   Původně odeslal Lejboy Zobrazit příspěvek
   Petr Zedník dnes testoval Citroen DS3 R3T....že by změna techniky před Vsetínem?
   Ve startovce té novější je už s Citronem napsaný.
   Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

   Komentář


   • #18
    Zde mám fotky ze servisu a 1. RZ, kdo by chtěl kouknout: http://www.rally-mania.cz/photogallery.php?id=1566
    https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

    Komentář


    • #19
     Fotky z letošního posledního rallysprintu v okolí Vsetína zde: https://www.motormix.cz/album/4418

     Komentář


     • #20
      Rád bych vám všem zdělil dnešní zážitek , jinak z moc pěkného rallyového dne. vzal jsem rodinku na vsetínskou rally první RZ jsme navštívili na Semetíně v pořadí 2 RZ skvělá podívana. pak návštěva pouti v Ratiboři. Děti moc rády auta a kolotoče prostě super. Pak jsme vyrazili na troják druhý prujezd u hospody super. Vlček skvělý. Na poslední průjezd výšlap na rozhlednu a podívaní na průjezdy kolem ní. A třetí prujezd jsem zažil po 15 letech návštěv na všech možných rally něco co jsem nikdy nezažil. Místní nebo přivadrovalý měšťák se dožadoval vjetí na trať a také ty silné slova já vam tam vjedu vy hajzlové tady je všechno moje atd. nechci dál uvádět další neskutečné vulgární slova. Pak nasledovalo tady je všechno moje já tu mám vleky(už nikdy s rodinou nepojedeme lyžovat na troják s důvodů ala debil , jsem fanda rally) A chtěl pořád vjet na trať.Pak se stala nevídaná věc . Přijel předjezdec 000 vjel mu do te jeho slavné uličky , tím mu znemožnil výjezd do traťě , hezky mu to ucpal a dokonce se tam i zapáskoval .A frajer byl vyřešený neměl kama projet. Předjezdec tam zůstal a byl klid. To bylo neuvěřitelné. A to byli občastováni různýma nadávkama A poslední průjezd trojáku fungoval. Chlapče ze tří nul dík. Bezva nápad. Ta posádka zaslouží můj obdiv .A poslední RZ se jela. Fandové rally na trojáku nelyžujem letos. jinak to byla hezká sobota. Dík 000.

      Komentář


      • #21
       hezký příspěvek

       Komentář


       • #22
        Jen doplním, že 000 jela původně jen místo přepáskovat a zůstala až na popud vedoucího rz
        Jinak rádoby majitel svahu potřeboval hlavně demonstrovat své ego (stylem "vy nevíte s kým mluvíte)

        Komentář


        • #23
         Původně odeslal Radek Caga Zobrazit příspěvek
         Zde mám fotky ze servisu a 1. RZ, kdo by chtěl kouknout: http://www.rally-mania.cz/photogallery.php?id=1566
         galerie kompletní :-)
         https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

         Komentář


         • #24
          Původně odeslal Wladimeer Zobrazit příspěvek
          Jen doplním, že 000 jela původně jen místo přepáskovat a zůstala až na popud vedoucího rz
          Jinak rádoby majitel svahu potřeboval hlavně demonstrovat své ego (stylem "vy nevíte s kým mluvíte)

          a na popud dispečinku a ředitele soutěže... ještě byla připravena že to tam odstaví i 00 ...

          Komentář


          • #25
           Nežijeme v laboratorním prostředí, ale jsou kolem nás i lidé s naprosto odlišnými zájmy. S 99,9% lidí se nakonec dá domluvit a většinou se podaří najít kompromis. Tento pán bohužel v sobotu opět potvrdil, že mu vůbec nejde o to dostat se z chaty pryč, ale jenom se musel zviditelnit a dělat problémy. Jediné řešení je jak psal Radoslav, nejezdit v zimě lyžovat na Troják, někteří už to tak kvůli pánovi dělají roky.

           Komentář


           • #26
            Pár fotek zde:
            http://jigy.rajce.idnes.cz/14.10._2017_Rally_Vsetin/
            A nebo taky na FB: https://www.facebook.com/pg/Jan-Zimo...38023943173039

            Komentář


            • #27
             Zdravím všechny. Rád bych přidal jeden příspěvek k loňskému ročníku Rally Vsetín. Jen tak pro pořádek, protože si myslím, že stojí za to se minimálně ozvat, aby se některé věci změnily k lepšímu. Soutěž samotná byla pěkná jak tratěmi, časovým harmonogramem, počasím, které vyšlo a i některé pořadatelské věci, jako např. vyplněné technické karty pro přejímky. Závěr soutěže s řešením protestu se tady již rozebíral na jiném místě. Díky tomu došlo na vracení pohárů. Ve zkratce popsáno.....několik dní po soutěži jsme byli informováni, že dostaneme dodatečně poháry. Asi po měsíci poháry skutečně dorazily, ale nebyly naše. Patřily jiné posádce. Předali jsme je komu opravdu patřily a informovali pořadatele o omylu. Opět se nějakou dobu nic nedělo. Tušili jsme už z průběhu vyhlášení ve Vsetíně, že poháry neexistují, ale bylo zajímavé čekat, jak se k tomu pořadatel postaví. Ten se nakonec po x dotazech přiznal a přislíbil poháry dodat. To samozřejmě trvá. Musíte je objednat. Když je seženete, musíte vyrobit štítky. Toto všechno si vyslechnete a potom také, že máte mít strpení. Takže je půlka února a nemáme nic. Už ani nic nechceme. Jediné co chci, je podělit se o zkušenost s ostatními, protože jezdíme teprve dva roky a něco takového se nám stalo už dvakrát. Poprvé to bylo v Krumlově. Buď máme smůlu, nebo je to už standard?

             Komentář


             • #28
              Jojo to si musíš asi zvykat Historici jsou i pro pořadatele pouze přívěsek k hlavnímu závodu který jim přivede značnou část rozpočtu za startovné ale jinak nic, jako by tam ani nebyli. V tom Krumlově se nám to taky stalo... Jel jsem tehdy s Frantou Synáčem a tenkrát jsme na vyhlášení čekali dlouho do večera a za velkého slejváku jsme si dojeli na rampu vlastně pro nic. Pořadatelé nám řekli že na poháry zapomněli a že je pak pošlou poštou. Franta tenkrát prohlásil že nic takovýho ještě nezažil a to má jako mitfara za sebou fakt hodně... Nechápu to, jak je to možný když už při uzávěrce přihlášek bylo jasný kolik aut přijede . No už vidim jak tohle řeknou třeba takovýmu Kopeckýmu že pro něj nemaj poháry.... Je to ostuda fakt...
              "Rallye bez klobásy není rallye..."

              Komentář

              Working...
              X