Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

je pravda, že si dal pauzičku, ale někdo by ho pamatovat mohl, pokud to je teda on a ne třeba jeho syn, nebo jmenovec, on v Maďarsku je Kiss každej druhej
    bohuš, nebo luboš by mohl/i prozradit víc
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Hezký!|Na své roky seš slušný pátrač
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Původně odeslal Bohemka Zobrazit příspěvek
        Pomalu se začínají přihlašovat první posádky:

http://www.rallybohemia.cz/2018/cs/D...ch-posadek-MCR
        http://www.rallybohemia.cz/2018/cs/D...posadek-MCR-HA
        http://www.rallybohemia.cz/2018/cs/D...posadek-LEGEND

Za zmínku stojí přihlášení posádky: Kiss Ferenc / Patko Gergely HUN Škoda Fabia R5 pro mě absolutně neznámá posádka
        A hlavně Mundl.
        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Je přihlášen Štěpán Vojtěch se Škodou Fabia R5

Komentář

Škoda, Štěpán patří do WRCa, 206 byla aspoň nějaké oživení startovky, ale chápu ho, že si chce zkusit R5 a být víc konkurenceschopný Ze zatím přijatých přihlášek to vypadá na Fabia Cup
            "Rallye bez klobásy není rallye..."

Komentář

Původně odeslal thom Zobrazit příspěvek
              Škoda, Štěpán patří do WRCa, 206 byla aspoň nějaké oživení startovky, ale chápu ho, že si chce zkusit R5 a být víc konkurenceschopný Ze zatím přijatých přihlášek to vypadá na Fabia Cup
              Hlavním důvodem není aby byl konkurenceschopný ale nemá v kupě WRCéčko a nechce ho trápit, takže to vypadá že Pegyho bude brát jen na Legendy do Itálie.
              Naposledy upraveno Bohemka; 10-06-18, 20:15.

Komentář

Tak jsem si rozklíčoval mapy RZ a na to co mají pořadatelé k dispozici si myslím, že to nakonec nebude tak špatné, ačkoli Šumburk prostě chybět bude Nicméně nepochopil jsem jednu věc a to je směr RZ Chloudov. Dávalo by mi větší smysl jet to obráceně, logičtěji by to navazovalo na další RZ. Znáte někdo důvod proč se jede tímto směrem?

Komentář

Jelikož se jede z Hoškovic ze servisu,tak mi to přijde kilometrově úplně stejné jestli ten přejezd přes Železný Brod uděláš před RZ nebo po RZ.

Komentář

jedou Sosnovou legendy a historici?

Komentář

Původně odeslal benzy Zobrazit příspěvek
                      jedou Sosnovou legendy a historici?
                      Ano (historici 2x 1 okruh a legendy 1x 2 okruhy)

Komentář

Včera jsem si udělal pěkné odpoledne a projel si všechny klasické RZ. Kdyby někoho zajímal stav kolem tratí apod tak mohu posloužit

Komentář

ŠKODA MOTORSPORT nasazuje 3 posádky: KOPECKÝ, VEIBY, NORDGREN

Komentář

Skoro to začíná připomínat zlatou éru Rallye Škoda - Bohemia z 80. a 90. let. i když,tomu se už dnes těžko něco vyrovná,ale Fin,Nor,Rakušan,Němec,Maďar.....kéž by bylo více takových posádek.

Komentář

Mezi přihlášenými se objevil Kenneth Madsen z Dánska s netypickým autem Suzuki Swift S 2000. Ví někdo něco o tomhle autě ? Pro mě absolutně neznámé auto, akorát vím, že s tím startoval 2x na Barumce.

Komentář

Původně odeslal mare Zobrazit příspěvek
                                Skoro to začíná připomínat zlatou éru Rallye Škoda - Bohemia z 80. a 90. let. i když,tomu se už dnes těžko něco vyrovná,ale Fin,Nor,Rakušan,Němec,Maďar.....kéž by bylo více takových posádek.
                                A vypadá to, že možná i jeden Čech resp. Moravák co jel i vloni...

Komentář

Working...
                                X