Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valašská rally 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Valašská rally 2018

http://www.valasskarally.cz/press/va...a-svou-podobu/
    23. - 25.3. 2018
    Shakedown na Polygonu, 15 RZ situovaných do 8 úseků, z toho méně než 10% polygon.
    "Některé měřené úseky doznaly zásadních změn, další se do harmonogramu Valašské rally ValMez vracejí po mnoha letech a připravovány jsou rovněž úseky, které budou mít při Valašce premiéru."
    "Máme připraveny jeden více než dvacetikilometrový úsek"
    Tak to by mně zajímalo asi nejvíc, žeby návrat Valašské bomby? Co ještě tipujete za "nové" úseky?

Mě by se zamlouval návrat průjezdu přes Santov. Klidně v napojení na start ve Vesníku co by ta Valašská bomba.
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Mě by se líbilo obnovení Kateřinice-Pržno i když vím, že to z mnoha důvodů (hlavně majetkových) nejde. :-(

... A taky je to spíše tradiční RZ pro Barum Rally... ;-)
      Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

ano je to hezký mít 20 km RZ fandím tomu , ale je to risk , Nesmí se nic stát a nesmí se zrušit RZ TŘEBA 2X -DŮVODŮ JE DOST. . Pak na konci závodů by chyběli km do hodnocení ODJETÝCH KM v RZ a co ti posádky vzadu , ty by se ani nesvezli a hlavně že by platili , na ty se málo kdy kouká . Ani v TV nejsou někdy záběry vítězných posádek nižších tříd jako kdyby to byl odpad .

Komentář

já jen k RZ Hukvaldy.V jednání je zmíněný konec RZ .Tak jsem fakt moc zvědav jak to dopadne.
          Jo,jo. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda, je to už 28 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále a doufám že nejenom já.

Komentář

Na Valašku se pojedeme určitě podívat vypadá to na super závod. Mám neověřěné info ,sprinty velký problém Most se už prý odhlasil, Jeseníky tam prý jsou jen papirově a určo se nejedou. Kopná prý nemá finance a hlavního partnera. A po Mikuláši nejak stracejí chuť něco pořádat. To jsem nějak nepochopil, protože Mikuláš byl super závod. A náš Vyškov taky ve finančních problemech.Co z toho je pravda ví to někdo?

Komentář

... že zabití sprintů v původní podobě bylo skvělým tahem, ke kterému si můžeme gratulovat? ale ne, jen rýpu.
              Ke Kopné je článek u nás (teď jsem se dokopal k jeho nahození), takže si můžeš přečíst jak to je a není https://www.ewrc.cz/clanek/31604-jos...istup-posadek/
              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Tak článek od pana Ordelta je zajímavý, pořadatelé to nemají jednouché, velká úcta Minaříkům k jejich činnosti a chuti k dalšímu pořadatelskému kroku ........
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Kuře moc dík za info,rád jsem si přečetl. Mám už i info od blízkých spolupracovníků z klanu Minaříku Kopnou připravují a v nejblišších dnech mají rozhodnout jestli se jim to finančně podaří zajistit. Ale co ten Most a Jeseníky????? Ví někdo něco nebo to je jen fáma?

Komentář

Working...
                  X