Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sezona 2018

Tak pánové na fóru "autosportu" už jede nějaký čas diskuze ohledně benzínu na rok 2018,a tady je mrtvo.Co s tím?:
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Něco jsem o tom slyšel, nedokážu si představit jednotného dodavatele (společnost) který dokáže zajistit potřebnou kvalitu benzinu pro jednotlivé typy a specifikace aut. Samozřejmě ve výběru bude velkou roli hrát finanční přínos do kasy FASu ........
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Hujere písni o tom problému víc ,jestli teda víš co a jak. Zatím spousta ruzných řečí . A kluci co udajné zrušení sprintu Most a Jeseníky. A problémech Kopné a Vyškova s financema.

Komentář

O Mostě jsem slyšel, že už to nechtějí dělat.

Komentář

No jestli se nejede Most a Jeseníky a padne Kopná tak to je asi po malém Mistráku /vlastně to už ani mistrák není) poháru nebo co to ted je za paskvil, no teda vyhlídky nic moc. Valaška vypadá dobře tak aspoň trochu něco veselého. Doufám že Vyškov to finančně zvládne a pojede se

Komentář

No tak diskuze jede tu:http://forum.autosport.cz/viewtopic.php?t=1135
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

To mostecké ta rally přešla brzo... Když už jsme u sprintů, co Pačív? Tam to loni taky nevypadalo zrovna nejlépe stran financí. Nebo alespoň tak mi to z tiskovek atp. přišlo.
              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Budou Hustopeče ve velkém mistráku zase součástí MSR ?
                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Měly by být, kalendář MSR by měl být nejspíš shodný s letoškem - přesněji "Ak by sme mali byť konkrétnejší, tak v sezóne 2018 by sa mali jazdiť rovnaké súťaže" z rozhovoru tu http://www.autosportfoto.sk/spravoda...-rally-komisie
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
                    To mostecké ta rally přešla brzo... Když už jsme u sprintů, co Pačív? Tam to loni taky nevypadalo zrovna nejlépe stran financí. Nebo alespoň tak mi to z tiskovek atp. přišlo.
                    Pačív bude. I když to finančně zrovna nejlépe nevypadá, řekl bych, že je to stejně špatné jako loni. Už samotná přihláška do kalendáře nás ale zavazuje soutěž uspořádat. Už vloni jsme si zkusili udělat soutěž téměř z ničeho, tak doufám, že se to letos nějak podaří zase. Bude velká škoda pokud skončí Most. Po loňské premiéře se dal čekat větší zájem posádek. Pačív tak zůstane jediným sprintem v Čechách, což rozhodně není ideální.

Komentář

Tak ono by úplně stačilo, kdyby AČR začal místo řečí skutečně podporovat motoristický sport. Možná by třeba ty peníze, co stál před nedávnem skoro 14-ti denní výlet některých činovníků do Tokia na zasedání FIA.... i s rodinami,mohly některý sprint finančně zachránit. Ale ono je nutné taky připomenout, že AČR stále od státu bez ohledu na průser se lhaním o členské základně a federacích a svazech dostává cca 9O mil. ročně, navíc letos dostal 25 mil. za zbytek akcií Autodromu Brno. Pro sprinty by stačil podle mne příspěvek 0.5 - 1.mil na podnik. Takže něco okolo 3-6 mil. Kč ročně , tedy zhruba to, co minimálně stál letos soutěžní tým ACCR , podle mne s dost pochybnými výsledky,kde to zachraňovala vlastně jedna posádka. A když začneme počítat, tak zhruba 2-3 mil. dostane AČR za soutěžní licence,něco za testování aut, taky cca 0.5 mega je vratka za povinné pojištění jezdců od makléře,něco by se našlo od tzv.generálních sponzorů jednotlivých " mistrovství" či sérií, taky vrácení názvu Mistrovství republiky pro nynější rallysprint serii by nebylo od věci . Peníze jsou, jenom prostě jdou ...někam....

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                        Hele, a o čem ta diskuse vlastně je? Jako promiň, ale je mi z toho blivno. Všichni všechno ví, všichni ví, kdo se za čím stojí, kdo z toho bude mít peníze atd. A přitom vůbec o ničem rozhodnuto není a na svazu rally to bylo dáno do pléna jako možnost. Ale samozřejmě my jsme bulvár...

Komentář

Zdravim kdyz upadnou sprinty tak at se to ohlasi predem a aspon bude vic posadek ve velkem mistraku...Most a Jeseniky teda nic?a zustavaji 4..pritom dva maji problem s financema.takze uz jen Pacejov a Vsetin...a jeste dotaz proc se Most a Jeseniky teda hlasili do poradani?
                          Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

Shacki: Ta diskuze je/začla hlavně o tom, že se právě nic neví a nedává vědět... Takže to někdo "propálil bokem". A pak o tom, aby se daly do plena různé názory. Tak to na foru/forech myslím bývalo běžné....různe poloficiální či neoficiální infomrace, názory a tipy, které nešly pustit oficiálními zdroji na "web" (a někdy byly i úplně mimo), diskutovalo se vážně i nevážně a každý si vybral co chtěl a udělal si svůj názor. Proto to bylo a je forum, ne?

Takže to musíš oddělovat - zatímco tady ty správné informace chybí, tak na hlavní ewrc.cz je to bulvár :-D
                            www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Dobře, pak ať se diskutuje, zda by to bylo dobře/špatně, kde jsou pro/proti. Ale ne, kdo z toho bude mít zaručeně prospěch. A všechno víme předem. Tam jaksi diskuse chybí. Já k tomu třeba nemám co říct, protože neprovozuji soutěžní techniku, a tak nevím. A když nevím, tak nedělám chytrého.

Komentář

Working...
                              X