Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kafkovo prodlouženou ruku střídá Regnerův podržtaška? Asi změna poměru sil.
    ML

Komentář

• to Marec: Konečný není Konečný

Komentář

• Co je pravdy na tom, že od Kopné nesmí akreditovaní kameramani publikovat svá videa ze závodů na osobních youtube kanálech a podobných stránkách?
        Naposledy upraveno Michalin STR8; 13-04-18, 17:56.

Komentář

• Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
          to Marec: Konečný není Konečný
          A možná Konečný není konec. Záleží jak nastoupí do rozjetého vlaku, zda vydrží nastavený a žádaný systém.....
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• já asi nejsem ten který má posoudit co je pravda? Ale co říkali kluci od nás od rally a teda i odborníci co ty poměry znájí. tak cituji. arogantního namyšleného frajera vystřídal klidný,spolehlivý a schopný kluk.Já ho viděl poprvé na Valašce s delegátem FIA a je to simpaták

Komentář

• http://www.autoklub.cz/aktualita/265...y-pribram.html
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Zas ty volby ve Vsetíně by mohly vyprávět!!
                Poprvé budou mít kladný vliv na rally!
                Tím pádem se Příbram pojede ne současně,ale týden po Walesu.To by mohla jet i fabrika,i když to asi už nebude mít zapotřebí...

Komentář

• Zbývá 7 týdnů do Jeseníku a nikde nic. Uteklo mi něco co nevím ???

Komentář

• Snad se pojede, dnes byla vydána ZU: http://www.autoklub.cz/dokument/15115-jeseniky-zu.html

Komentář

• Podle mých informací se na přípravě pracuje, tak doufám že letos to opravdu vyjde.

Komentář

Working...
                      X