Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Shaki tady už se nemůže diskutovat ?

Komentář

Přece o tom to je že když to nevím přesně, dáme to na diskuzi a uvidíme.Pobavíme se o tom co kdo ví a co kdo říká. To je diskuze. A že Vratníček napíše kus pravdy? to je dobře pokud vím tak autoklub rallysprintové pořadatele finančně vůbec nepodporuje. a ted diskutujme proč?

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek

Hele, a o čem ta diskuse vlastně je? Jako promiň, ale je mi z toho blivno. Všichni všechno ví, všichni ví, kdo se za čím stojí, kdo z toho bude mít peníze atd. A přitom vůbec o ničem rozhodnuto není a na svazu rally to bylo dáno do pléna jako možnost. Ale samozřejmě my jsme bulvár...
        Škoda že tam tu diskuzi nemůžeš ukončit, co?

Komentář

Lidi klid. Přestaňte se napadat. Nikdo tady diskusi na téma benzín nezakazuje. Klidně diskutujte o čem chcete, nikdo nemá zájem do diskuse na nějaké konkrétní téma zasahovat.
          MravenecZ

Komentář

Původně odeslal W.O.C.W Zobrazit příspěvek

Škoda že tam tu diskuzi nemůžeš ukončit, co?
            No jasně, na nic jiného nemyslím

Komentář

Nechci být zlý,ale je pravda,že tady občas něco zmizí na objednávku-nebudu to rozmazávat,je to zbytečné,ale bohužel je to tak.Jinak ty doby kdy tady probíhaly divoké diskuze a kdy se mluvilo téměř o všem už jsou pryč.
              K tématu-už se ví co bude letos jezdit Ruský Bohatýr Alex,MmČR,Wrc2,Evropu??
              Karle sbohem

Komentář

Dalvo, nerozmazávej a jen upřesni.....
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Zmizelo třeba celé téma o bývalém "manažerovi" a zakladateli Jolly ,ze Zlína a jak říkám je zbytečné to rozmazávat,chápu,že někomu je něco nepřijemné.Na straně druhé je to realita dneška.Hlavně,že jsou všichni spokojení
                  Proč se diskuze ztratila,nebo kdo ji chtěl zlikvidovat?To já nevím,ale tuším.
                  Karle sbohem

Komentář

Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                    Nechci být zlý,ale je pravda,že tady občas něco zmizí na objednávku-nebudu to rozmazávat,je to zbytečné,ale bohužel je to tak.Jinak ty doby kdy tady probíhaly divoké diskuze a kdy se mluvilo téměř o všem už jsou pryč.
                    K tématu-už se ví co bude letos jezdit Ruský Bohatýr Alex,MmČR,Wrc2,Evropu??
                    Tak chytnu se té druhé části Dalvova komentu. Dle informací z H-Racing by Saša měl ject u Houšťů ME a MMČR (to je ovšem na 80%) ono prej je to jednani s Rusem, ať už je to kdokoliv, trochu problematické... Ne vše co se domluví opravdu platí :-D
                    Naposledy upraveno Gazza Gascoigne; 07-01-18, 15:16.
                    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Já někde zaslechl,že by se chtěl co nejvíc zaměřit na Wrc2,ale víc doufám v to,že se bude objevovat u nás,co nevidět se to dozvíme.
                      Karle sbohem

Komentář

Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                        Zmizelo třeba celé téma o bývalém "manažerovi" a zakladateli Jolly ,ze Zlína a jak říkám je zbytečné to rozmazávat,chápu,že někomu je něco nepřijemné.Na straně druhé je to realita dneška.Hlavně,že jsou všichni spokojení
                        Proč se diskuze ztratila,nebo kdo ji chtěl zlikvidovat?To já nevím,ale tuším.
                        To tě klidně řeknu proč. Přišla z Mnichova od jeho právníků výhružka, že pokud tu diskusi neodstraním, dají mně k soudu za bla bla bla. Máš pocit, že to mám zapotřebí? Zvlášť když mě několik diskutujících nedávno tvrdilo, že já jsem zodpovědný za to, co je u nás na webu?

Komentář

Shacki-to není proti tobě,to je proti době.Já psal,že dřív to bylo tak a tak,jak je to dnes víme.Osazenstvo se dost změnilo,lidi se změnili,doba se změnila.
                          Karle sbohem

Komentář

To souhlas, dříve lidi neměli kde diskutovat, chodili sem. Dnes je doba facebooků apod, zvláště mladá generace tam tlachá o 106

Komentář

No a my co FB nemáme(a někteří ani nechceme) tak musíme mlátit prazdnou slámu tu na fóru nebo pod články
                              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

No když mám co říct a čím přispět do debaty či tlumočit agenturu JPP (Jedna Paní Povídala) tak dám i já přednost fóru před social.sítí... Přece jen se zde dočkám odpovědí k věci (většinou) a né laciných gest či anonymních hrdinství jako v komentářích na soc.sítích.

A propo nějaké zákulisní novinky k letošní sezoně? Kauza benzín už vyšuměla?
                                Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Working...
                                X