Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Co se týče Jeseníků , tak na stránkách eccehomo už sekce rally neexistuje, možná to něco napovídá...

Komentář

Kdyby měl někdo nějaké info ke sprintum tak pisněte. Vyškov se určitě pojede co vím po debatě s klukama i když májí problémy s financema. Ale to je asi problém všech sprintů.

Komentář

Podle všeho se Jeseníky nepojedou, tak to už máme dva sprinty OUT. Pokud to takhle půjde dál tak se může celé RSS zrušit.
        http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

zbydou 4 sprinty no to nic moc a to bojujou s financema. Uvidíme co ještě odpadne

Komentář

RSS asi není pro FAS prioritou a bojím se, že je současný stav počátkem konce .........
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
              RSS asi není pro FAS prioritou a bojím se, že je současný stav počátkem konce .........
              Pepo, vždyť RSS je od počátku odsouzeno k zaniku... Nejasná koncepce... Minimální propagace 2WD (pro které byl v podstatě vytvořen)... Minimalni medialni i dotační podpora... (V TV je vždy vidět jen RSS P2+) atd... Co víc... Nejsi vyhlášen Mistrem Republiky... O co se vlastně jede? ... Hlava mě to nebere... Navic v posledních letech se RSS minimalizuje v průběhu roku... Odhlašují se soutěže atd... A kdo se tomu může divit? No nikdo!!! Protože FAS to vede do kopru... A ta akce s benzinem byla jen vrchol ledovce!!! Domluvil jsem... Kamenujte mě... Aby mě nemohl nikdo nařknout z anonimity tak mé jméno je Martin Šindler.
              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Martine, velice dobré shrnutí a já určitě kamenovat nebudu.....
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Je to smutné ale nezbývá než s Martinem Šindlerem souhlasit. Sprinty jsou bez jakékoliv podpory jasně odsouzeny k zániku. a na Autoklubu to nikomu nevadí to je divné????

Komentář

Jak by jim to mohlo být divné, když to tato skupina ,,odborníků" vymyslela.......

Komentář

Finanční podpora je věc jedna, ale spíš je do nebe volající, kolik sprintů si FAS dobrovolně zlikvidoval sám. Už jsem jednou na facebooku viděl Adama Eliáše tento fakt zpochybňovat, ale je nevyvratitelné, že konkrétně Tišnov a Pelhřimov nekončily z vlastní vůle pořadatelů. Předpokládám, že podobné to bylo i u Horácké rally, ale zde se pouze domnívám. Tak to dopadá, když začne sportovní autorita považovat krátkodobě vysoký počet pořadatelů za problém a začne "regulovat"...

Komentář

Naprostý souhlas. Dobře si pamatuju že s vyškovskýma se FAS taky moc nekamarádil a řekl bych , že podobné to bylo i u Krkonoš, Hradce, Kostelce...

Komentář

A proč vznikly problémy kolem pořádání Kopné .....

Komentář

Jenom připomenu kalendář sprintů 2010: Horácká Třebíč,Thermica Lužické hory,Impromat Kopná,Krkonoše,Vysočina, Fuchs Oil Agropa,Admiral Vyškov,AZ pneu Jeseníky, Alza Vsetín....ty jména sponzorů jsem tam nechal schválně, protože už myslím se nikde v rally neangažují, což je taky škoda...
                            Jinak vzpomeneme se slzou v oku taky na Pelhřimov,Tišnov,Prachatice,Okříšky,Blovice,Telč.. .jak už tady J.D. už výše částečně zmínil.Když jsem začínal, byla oblast-buď dvě nebo někdy i tři, v každé min.4-5 soutěží, pak Přebor ČR, kde byly taky 4-5 soutěží a nakonec federál, taky zhruba 5-7 podniků, byť např. Škoda či Barum rally pro přílišnou náročnost nebyly zařazovány do klasifikace mistrovství.
                            Takže , pokud počítám jenom ČR, tak tady bylo cca 20-25 podniků,dnes 11, a hlavně za Svazarmu od úrovně PČR s přímou finanční podporou startujících posádek, u sprintů se dalo jezdit s tím, co měl člověk doma v garáži se startovným v přepočtu na dnešní ceny 1000,- Kč, takže to podpora byla vlastně taky.
                            Stále bude nadřízená složka tvrdit, že tady máme něco jako rozvoj ??

Komentář

Jo jo ve Vyškově ty měli s nadřízenýma vždy těžke, proto jsem rád že se u nás stále jede.A jak psal Pepa tak kopná měla problém pokud vím stím že už nebyly sprinty mistrovství ČR tím prišli o partnera a vznikl ten dnešní paskvil RSS

Komentář

Poznámka k příspěvku Vrátníčka:

Rozvíjí se neustále FAS.

Komentář

Working...
                                X