Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Rozvíjí nerozvíjí . V těch dotacích se nějak nevyznám ví někdo kolik se jich dostává a jakým klíčem se dělí nejde to nikde najít.

Komentář

A nejde jen o finance.... https://zlin.idnes.cz/lopenik-rallye...lin-zpravy_ras
      www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018, zatím "v přípravě": Podbrdské setkání legend 2018

Komentář

No potěš koště. Toto všechno je i důsledkem pozice "mrtvého brouka" kterou Autoklub po nehodě zaujal. Raději nemyslet jak toto může dopadnout.
        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Protože tenhle případ dobře znám a v té problematice se vyznám, stejně jako vy všichni tady okolo, tak prostě mám pocit, že ten státní zástupce je úplně blbej. No dobře, může zpochybňovat, zda byl pořadatel dostatečně proškolen (jenže když něco podepíšu, tak mám smolíka pacholíka, prostě jsem byl proškolen), ale jak může stíhat třeba delegovaného sportovního komisaře? Buď tomu absolutně nerozumí nebo nevím. Já už se pak ani nedivím, že ty soudy takhle u nás dopadají...

Komentář

Buď je blbej a nebo si spíš honí svoje EGO před neznalou veřejností a bulvárem a spoléhá na její podporu.To je jak ty rozhovory na TV Ho..a.Dva velice známí bývalí jezdciomajbík a ten druhý?už nevím.To byla taky fraška
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Petlach, hujeru, Petlach, takový jméno by znalec rallye zapomínat neměl jo a byla to jistá príma televíze, nikoli pohaslá hvězda
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Já mám takový pocit , že každá televize mělo to své jméno , ale nevím které patřilo které.

Komentář

Jojo Petlach,jsi mi osvěžil paměť.Já věděl že to bylo na P .No a to TV dyť je to jedno.Tehdy se ani ČT(jako veřejnoprávní) nevyhnula dehonestaci rally.
                  Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

shacki: Jde hlavně o peníze,pokud vím, jsou tam dvě žaloby na náhradu škody,jedna za 20 mega a druhá na cca 16, a protože na posádku se úplně jednoduše nemůže, vzhledem k profesi a možnosti obrany, hledají se možnosti, jak do toho zapojit ostatní, kteří by mohli zaplatit.Soudce KS Brno Josef Teplý se asi chce prosadit po příchodu na KS z malého města, tak zdůraznil podle něj marginální ,tedy minimální, nepodstatný podíl viny Pláška. Samozřejmě je to taková blbost, že to napadl i min. spravedlnosti a NS to potvrdil,že rozsudek KS je naprosto vadný, bohužel stále je tento rozsudek soudce Teplého platný, názor NS má v tomto případě jen metodickou platnost.
                    Kdyby pořadatel Plášek dělal to, co měl,tedy vykázat lidi ze zakázaného prostoru a v případě problémů zavolat vedoucímu RZ, na co byl dostatečně proškolen a vzal za to peníze, tak by nehoda neměla vůbec žádné tragické následky a pouze by jsme opravovali rozbitý plot....

Pro objasnění, princip pana soudce je takový, jako by za vlakovou nehodu ve Studénce nemohl debil polský řidič, který nerespektoval červenou a vjel na přejezd, ale byl žalován strojvůdce, výpravčí a České dráhy vůbec , protože si nezabezpečili, aby na trať nikdo nevjel.

Snad se pro všechny obviněné pořadatele a činovníky konečně pozitivně projeví, že máme v čele AČR spolumajitele advokátní kanceláře KŠD Legal , která zaměstnává 80 právníků....

Komentář

Když já vlezu do vojenského prostoru tady u Vyškova kde je Přísný ZÁKAZ VSTUPU, projdu kolem cedule zákaz vstupu a neuposlechnu. Ve vnitř se mi něco stane tak za to může ten kdo tam umístil tu ceduli zákaz vstupu!!!!! to je přece absurdní. |Vinen jsem přece já???????

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                        Petlach, hujeru, Petlach, takový jméno by znalec rallye zapomínat neměl jo a byla to jistá príma televíze, nikoli pohaslá hvězda
                        Poopravím tě. Spolu s Pomajbíkem si ho ze záznamu na TV houna pouštěl ve večerních zprávách Rey.
                        Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

Tak dá se to přece brát i tak, že auto zahučelo do zakázaného prostoru, který byl řádně označen a tímpádem pořadatel nepochybil. Že tam byla i cedule (nebo páska) potvrdil i jeden z rodičů těch děvčat. Má se tedy rozhodovat o tom, proč tam byly a ne o ptákovinách a házet vinu na kde koho. To by pak byl precedens a lidi by nemuseli brát v potaz žádné cedule, značky, semafory... Vždy by byla odpovědnost třeba ŘSD, že mně nezamezili vjet do křižovatky na červenou - třeba betonovým pangejtem.

Komentář

Tak je něco nového? Kopná se jede Vyškov se připravuje. Tak asi jediná nejistota jsou Jeseníky

Komentář

Na skoleni bylo receno ze se Jeseniky uskutecni..
                              Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

že by se našla dotace? Pokud se nepletu, tak se nejelo právě kvůli nějakým problémům s dotacema a faktem, že organizační tým má prioritu v Ecce Homo
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X