Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Z autoklubu se stává peněžní ústav.
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Tarabus místo Landy u Štajfa

Komentář

• Pravda nebo "fejk"?
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• To se právě uvidí jak moc důvěryhodný je tenhle zdroj. Další informace hovoří o nově vzniklé posádce Jakeš - Machů.

Komentář

• Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
            Steg: To že jsem praštěný je bohužel obecně známo, takže jste nic nového neobjevil, jen jsem nevěděl, čím to bylo. Osobně nemám vůbec zapotřebí dělat z někoho blbce a protože se zde mluvilo hlavně o podpoře závodů RSS, měl jsem na mysli třeba tohle: Kopná (88 ), Vyškov (84), Most (45), Pačejov (100), Vsetín (90).... ...
            Systém přidělování dotací podle počtu startujících mi nepřijde jako šťastné řešení. Výše uvedená čísla totiž nevyjadřují některé důležité detaily jako třeba,že ne každý podnik byl vypsán třeba i pro historiky případně, že se podnik jel jako druhý ročník,ale myslím fakticky poprvé zařazený v šampionátu a posádky nevěděli jestli opět pojedou jen na obslužných komunikacích okruhu. Za druhé, jakou dotaci by dostal nový podnik v šampionátu?A protože dělám na vysoké skole moc dobře vím jak nešťastné kriterium je množství peněz podle počtu studentů.Bylo by to tisíc kč za posádku, 10tisíc? A také by mi vadilo, že ty peníze dostanu jaksi s ročním zpožděním.
            Nejasností spíš víc než míň.
            http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• Kdyby každému pořadateli sprintů dali 100 tis, tak se nic nestane,protože jak říkali kluci co to pořádají tak se jim to do autoklubu vrátí zpět.zaplatí sportovní komisaře, technické komisaře, časomeřiče, oni vyhledávaní, záchranný systém autoklubu.,počítání výsledků a všechny ty různé delegáty a to všechno patří pod autoklub. tak tomu pořadateli ještě spoustu peněz pochybí.

Komentář

• Původně odeslal Dav81 Zobrazit příspěvek
                To se právě uvidí jak moc důvěryhodný je tenhle zdroj. Další informace hovoří o nově vzniklé posádce Jakeš - Machů.
                Želechovická beseda bude kdy?
                Vím, že kdysi na eWRC proběhla zpráva,ale jidiné co si teď vybavuji,že jsem se podivil březnovému datu.

Komentář

• 2 Radoslav: no autoklubu se nic nevrátí. Jak to popisuješ, tak všechno jde tim lidem do kapsy. Ale dalo by se říct, že autoklub by tyto nutné osoby, částečně, zaplatil...opakuji částečně

Komentář

• Beseda 10.3.

Komentář

• 2Pelikan: JJ, ten příspěvek na posádku byl myšlen jako dřevní aritmetická úvaha, nikoliv jako konstruktivní návrh. Hodně málo nás pořádně ví, kolik stojí jaký podnik, takže takovéto úvahy jenom suplují již vícekrát zmiňovanou transparentnost. Myslím, že kdyby širší odborná veřejnost - třeba my tady :-) - věděla, co se s penězi děje, tak by ubylo dost zlé krve... Když tak nad tím uvažuju, ono to sem (Sezona 2018 ) vlastně nepatří, možná to je na zvláštní téma na Forum - Finanční toky v rallysportu?

Komentář

• Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek

Želechovická beseda bude kdy?
                        Vím, že kdysi na eWRC proběhla zpráva,ale jidiné co si teď vybavuji,že jsem se podivil březnovému datu.
                        Veškeré informace k želechovické rally-besedě, která bude v sobotu 10.3., zde: https://www.ewrc.cz/clanek/31851-11-...tou-startovku/
                        rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Working...
                        X