Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallysprint Kopná 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

nowi:celkem souhlasím akorát já měl jeden problémek a to na sjezdu z Podkopky do Trnavy.Neskutečný "blb" "dobrohasič" mi tam vysvětloval že jezdci mají v autě kamery a pak si stěžují že lidi stojí moc blízko tratě.Mockrát jsem polknul nasucho no ale jsem mu vyhověl.Další paradox:další pořadatel byla holka snad 16-17let?Naštěstí v tom úseku nebylo co řešit páč všichni se soustředí do vracáku v Trnavě.
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

nowi: Zajímavě popsáno. Jinak koně ve Slušovicích stále jsou a budete se divit, ony se pořád ještě pořádají i ty dostihy. Jen to jsou už jen dostihy a ne ten cirkus kolem, jako v dobách velkého JZD. Protikatovacích zábran zase tak málo nebylo, třeba na Kameňáku byly některé skoro až v silnici, ale znamenalo to, že se po průjezdu pár prvních aut nestal z průjezdu některými místy boj o udržení na silnici, ale závodili úplně všichni. Dokonce se jich před závodem ani tolik nepoztrácelo a neměli vůči nim výhrady ani jezdci (tedy aspoň ti, se kterými jsem mluvil).

hujer: I proto, že Vámi označený *** dobrohasič přišel a pomohl podnik uspořádat se Kopná odjela. Jestli jste mu vysvětlil, že to dělá blbě a má být příští rok raději doma, tak nevím, kdo tam bude příští rok stát. A to, že si jezdci stěžují na stojící osoby v nebezpečných místech je pravda (i když se to ve velké míře týkalo především fotografů ve vestách). K pořadatelce ve věku 17 let - mimo to, že to bez nich nejde, tak na rally dnes za splnění určitých povinností můžete dělat pořadatele od 16-ti let.

Komentář

Díky za reakce. Můj komentář je psán subjektivně a občas s nadhledem. Je pravda, že jsem navštívil jen shakedown a potom tři až čtyři místa na Zádveřické RZ. Tam od startu bylo protikatů minimum, hodně tyčí začínalo až od levého odbočení u smeťáku či co to je a byly až do cíle ve Vizovicích. Jak to bylo na ostatních erzetách nedokážu posoudit. A ano, vím, že se dostihy stále jezdí a možná je škoda, že to není jako v dobách JZD. On ten "cirkus" okolo má taky něco do sebe. Když jede člověk přes Slušky během roku, tak kdyby se kolem dostihovky ve větru honily chuchvalce trávy, vypadalo by to tam jako v opuštěné vesnici kdesi na Divokém západě.

K pořadatelům - nevím, jestli to byl můj pocit, ale celkově jich bylo méně, než je zvykem. Já sám byl na místě, kde na sebe určitě "neviděli". Bylo tam pár diváků, ale ti stáli na pohodu. Jezdím občas na mistrák do Rakouska a tam je to úplně volné. Pořadatel je většinou jen v místech, kde ústí do tratě jiná cesta, kudy může někdo vjet. Jinak kilometr-dva na obě strany nikdo.
        http://www.rallyshots.cz

Komentář

Původně odeslal kondec Zobrazit příspěvek
          nowi: Zajímavě popsáno. Jinak koně ve Slušovicích stále jsou a budete se divit, ony se pořád ještě pořádají i ty dostihy. Jen to jsou už jen dostihy a ne ten cirkus kolem, jako v dobách velkého JZD. Protikatovacích zábran zase tak málo nebylo, třeba na Kameňáku byly některé skoro až v silnici, ale znamenalo to, že se po průjezdu pár prvních aut nestal z průjezdu některými místy boj o udržení na silnici, ale závodili úplně všichni. Dokonce se jich před závodem ani tolik nepoztrácelo a neměli vůči nim výhrady ani jezdci (tedy aspoň ti, se kterými jsem mluvil).

hujer: I proto, že Vámi označený *** dobrohasič přišel a pomohl podnik uspořádat se Kopná odjela. Jestli jste mu vysvětlil, že to dělá blbě a má být příští rok raději doma, tak nevím, kdo tam bude příští rok stát. A to, že si jezdci stěžují na stojící osoby v nebezpečných místech je pravda (i když se to ve velké míře týkalo především fotografů ve vestách). K pořadatelce ve věku 17 let - mimo to, že to bez nich nejde, tak na rally dnes za splnění určitých povinností můžete dělat pořadatele od 16-ti let.
          Pane i když jsme spolu měli nějaké ty "mušky" tak promiňte.Ale aby v úseku cca 100metrů rovném byli 3! pořadatelé je trochu na hlavu.Vím a chápu že sehnat lidi je problém ale na druhé straně je špatně s nima mrhat v úseku kde by stačil jeden!
          Jenom na vysvětlenou na tom úseku já stál tak cca 10m od trati a ještě na kopečku a přesto dle "dobrohasiče" jsem musel couvnout o 2metry!! aby bylo uspokojeno jeho ego že on je oficiál a já jen "plebs".
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
          X