Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Hustopeče

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Hustopeče

http://www.autoklub.cz/dokument/1421...-rally-zu.html

Na stránkách obce Boleradice jsou mapy. Opět chválím pořadatele, krásně kompaktní formát, asi opět postavíme stan někde kde v okruhu dvou kilometrů pojedou 4x a zůstanu oba dny na jednom místě :-)

Komentář

Janďos,
      tak nevím zdali bude mít z tebe Ruda ředitel (RK) radost!
      Ale je fakt,že v době PC a hlavně všech těch obecních povolovaček se dá vše dohledat.....

Komentář

No, napadlo mě to :-) ale proto jsem alibisticky nedával odkaz, jen návod. Popravdě já to docela vítám, že se k mapám dá dostat trochu dopředu, protože máme Hustopeče dycky spojené s větším výletem pod stan, grilovačka a tak, a tak hledám ideální místa poblíž trati kam dojedu a můžu postavit stan.

Komentář

Takže si to trochu shrneme a porovnáme s loňskem.
          RZ1 Starovice-loni RZ8- úplně stejná jak loni (když pominu pár metrů)-novinka je,že se pojede již v pátek a druhý průjezd za tmy.
          RZ2 Kurdějov - loni RZ1 - nejpodstatnější pro diváky- stejný směr,start už na konci panelky takže vč.šotoliny.Od rybníčku na hlavní,Kurdějov až nahoru nad Nikolčice a odbočení vlevo do ovocných sadů stejně,zbytek RZty poskládán nově (možná se to v minulosti jelo) namotat to mohli Ruda s Martinem všelijak.
          RZ3 Boleradice - loni též RZ3 - 2/3 stejné jako loni,pozor cíl je už před Bořeticemi.Škoda přišli jsme o kilometry a vděčný průjezd pod váhou pod Němčičkami.Asi nám ředitel řekne,že to souviselo s možnými opravami - uzavírkami silnic?Nevím,nejsem úplně místní.
          RZ7 Šitbořice- loni RZ2 vypadá to úplně stejně jako loni,trochu nataženo.
          RZ8 Němčičky - novinka! Start v Němčičkách u hřiště nahoru do vinohradu až k rozhledně a pak v protisměru RZ3 po šoto do lesa,cíl nad Němčičkami.
          RZ9 Horní Bojanovice- loni též RZ9,jestli se nepletu tak je úplně stejná?
          Osobně mě mrzí,že se nejede RZta od Velkých Pavlovic se šotolinou a divácky vděčným sjezdem z Tabulky,Emil s Fábií to byla Nirvána!

Komentář

Tak první vlaštovky mezi přihlášenými Vašek Pech a Honza Kopecký.
            Čekal jsem,při dobrých vztazích pořadatele s fabrikou,že pojede Motorsport se dvěmi posádkami.
            Ole Christian jede o týden dříve na Sardinii,asi ho nechtějí přetěžovat...
            Juuso má fofry Portugalsko,příští týden Acropolis....
            A Kalle,ten pojede asfalt tento týden v Německu...
            V Hustopečích by přeci taky mohl startovat v Poháru mládeže ne?
            Rudolfe,to fabrika čeká jak kdo kde dopadne a pak někoho dohlásí,nebo je to vše pasé?

Komentář

Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
              Osobně mě mrzí,že se nejede RZta od Velkých Pavlovic se šotolinou a divácky vděčným sjezdem z Tabulky,Emil s Fábií to byla Nirvána!
              Tohoto úseku je opravdu škoda.
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Working...
              X