Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Hustopeče

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Chválím organizátory za krásně zpracovaného diváckého průvodce rally!!!

Komentář

Zdravím,

Neví někdo, zda se dá u Kraví Hory projít pěšky tyto 2 body během závodu (nějak jednodušeji obejít), jsou tam zprava i zleva asi ploty:
      https://mapy.cz/s/2J53L

Díky za info
      https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

Komentář

Radek Caga: Když se jelo naposledy kolem rozhledny (2016) tak šlo od bodu 1 sejít doprava dolu do té vinice přímo pod rozhlednou a dojít na druhou stranu, ale podle diváckého průvodce asi místní vinaři moc nestojí o návštěvníky ve svých vinicích. Každopádně, obejít by se to dalo takhle.

Komentář

Původně odeslal Janďos Zobrazit příspěvek
          Radek Caga: Když se jelo naposledy kolem rozhledny (2016) tak šlo od bodu 1 sejít doprava dolu do té vinice přímo pod rozhlednou a dojít na druhou stranu, ale podle diváckého průvodce asi místní vinaři moc nestojí o návštěvníky ve svých vinicích. Každopádně, obejít by se to dalo takhle.
          Díky za info.
          Naposledy upraveno Radek Caga; 11-06-18, 16:34.
          https://www.facebook.com/radekcaga.photo ... moje facebooková stránka - RC PHOTO

Komentář

Nevíte někdo kde je tady to místo? https://youtu.be/JzgJr8CTqLI?t=4m49s
            A zda se letos jede?

Komentář

Tohle se letos nejede bohužel.
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                Tohle se letos nejede bohužel.
                Díky. A nějaký tip na pěkné šotolinové místo na pátek?

Komentář

Rád bych poprosil o doporučení pěkného šotolinového úseku - úseků - vzhledem k tomu , že v našem mistráku té šotoliny máme opravdu pomálu .Tratě moc neznám - pouze šoto před rozhlednou a před obcí Diváky. Jak je v článku na hlavní straně zmíněn průjezd nějakým sadem - kde se toto místo nachází.Předem děkuji za jakoukoli radu.

Komentář

Ten sad je myšlen kousek po startu RZ 2,5. Ale osobně, ač jsem tam nikdy nebyl v soutěži bych doporučil úsek, který osobně nazývám Zelené peklo. Pouze jsem ho projížděl nebo znám z on boardu. Je taky na RZ 2,5 a zároveň 9,12. Jde o úsek https://mapy.cz/zakladni?planovani-t...7D&rt=&rt=&rt=
                    Moc přístupné to není, ale pokud zaprší tak je to tam dole hodně zajímavé. Je to cca v čase 8:50 - 10:30 https://www.youtube.com/watch?v=QNvAr0mf9qA
                    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Taky se chystáme do "Zeleného pekla", vypadá to tam moc dobře, je tam okolo hodně zajímavých míst.

Komentář

I já přídám pár typu. Šotoliny v pátek moc není. Na RZ1 vůbec. RZ2 po stratu. Ale to asi nebude moc zajimavý, spíš je to taková rovina. Úsek zelené peklo, jak psal Gonzo, je hodně špatně příštupný, tak kdo o něm přemýšlí, tak se tam musí vydat hodně brzo. Asi nejzajimavější úsek se šotolinou je poslední vracák před cílem. Odbočení na asfalt. A navíc je k němu dobrý příjezd.
                        RZ3 Úsek před Bořetickou rozhlednou ukončený odbočením na asfalt. Celou dobu z kopce, takže hodně rychly, pro mě taky jedno z nejzajímavějších mist na RZ3 a celkově v pátek.
                        Pokud se někdo chystá na noc do Kurdějova(pomale taková kultovka pro rally Hustopeče) Doporučuju se tam vydat co nejdřív. Kvůli tomu, že tam bývá hromada lidí.

Na RZ2 dívácký typ V2 pozor, na tom místě jsou kolem cesty stromy a keře, a tak jak je to vyfocený tak na tom místě bude únikovka. Takže jediné místo odkud pujde sledovat je přímo naproti jak je vyfoceno a tam jsou soukromé pozemky, pochybuju že tam půjde něco vidět.

Pokud by někdo chtěl poslat mapu se zakroužkovanýma zajímavýma místa, tak napište, sem mi vložit nejde.

Komentář

Původně odeslal Jigy Zobrazit příspěvek
                          I já přídám pár typu. Šotoliny v pátek moc není. Na RZ1 vůbec. RZ2 po stratu. Ale to asi nebude moc zajimavý, spíš je to taková rovina. Úsek zelené peklo, jak psal Gonzo, je hodně špatně příštupný, tak kdo o něm přemýšlí, tak se tam musí vydat hodně brzo. Asi nejzajimavější úsek se šotolinou je poslední vracák před cílem. Odbočení na asfalt. A navíc je k němu dobrý příjezd.
                          RZ3 Úsek před Bořetickou rozhlednou ukončený odbočením na asfalt. Celou dobu z kopce, takže hodně rychly, pro mě taky jedno z nejzajímavějších mist na RZ3 a celkově v pátek.
                          Pokud se někdo chystá na noc do Kurdějova(pomale taková kultovka pro rally Hustopeče) Doporučuju se tam vydat co nejdřív. Kvůli tomu, že tam bývá hromada lidí.

Na RZ2 dívácký typ V2 pozor, na tom místě jsou kolem cesty stromy a keře, a tak jak je to vyfocený tak na tom místě bude únikovka. Takže jediné místo odkud pujde sledovat je přímo naproti jak je vyfoceno a tam jsou soukromé pozemky, pochybuju že tam půjde něco vidět.

Pokud by někdo chtěl poslat mapu se zakroužkovanýma zajímavýma místa, tak napište, sem mi vložit nejde.
                          Já bych měl zájem o mapu, prosím na: krajca.o@seznam.cz
                          děkuji.

Komentář

I já prosím Jigy o mapu, díky moc : jitale@tiscali.cz

Komentář

Hoši v tom "zeleném pekle" jsem byl to místo je dobré ale totálně zarostlé - šotolinová část se dá sledovat ze dvou míst a omezeně a kopec je tam fakt luxusní .
                              To Jigy - ten Kurdějov je tak dobrý , že tam chodí hodně lidí ? Nebo je to jenom dobře osvětlené místo na noční RZ.

Komentář

Prodává se v Hustopečích nějaký program abych nemusel tisknout diváckého průvodce?

Komentář

Working...
                                X