Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2018

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Barum Czech Rally Zlín 2018

Slepý harmonogram na světě, takže pojďme doplňovat.

No, konečně tu to téma někdo založil. Od té doby, co se na to vybodl Ožrala, se nikomu moc nechce! A jinak jsem taky zvědavý na známé luštiče a odtajňovače rz. Mívají skoro naprosto přesné tipy. Tak jsem zvědavý.

Komentář

Ty sobotní RZ vidím asi stejně jako loni, Biuskupice, Semetín, a zkrácený Troják a snad Slušovice nějak natažené. Neděle první nevím a potom Maják a Bělov-Haleny-Kostelany?
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Kostelany v neděli zase poslední? I loni tomu tak bylo a mám pocit,že to každý rok otáčejí. Tzn.co se jelo loni v neděli se letos jede v sobotu a naopak. Ale netvrdím,že to tak je a musí být.

Komentář

Ty Haleny jsou jistota, je to psáno v jejich zpravodaji. Semetín-Troják vychází dle krátkého přejezdu.

Komentář

Asi největší hádanka bude "Pindula".V loňském podání je "out".Místní v Jaroslavicích v části "Na drahách" zamítli průjezd.Tak jsem zvědav zda se vůbec pojede.Variant je víc.
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Pindula se letos nejede v žádné variantě.

Komentář

25. 8. 2018 vstup do VIP stanu na rychlostní zkoušce Slušovice včetně občerstvení - vstup možný od 8:45
                Takže v sobotu musí být i Slušovice.

Komentář

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                  Asi největší hádanka bude "Pindula".V loňském podání je "out".Místní v Jaroslavicích v části "Na drahách" zamítli průjezd.Tak jsem zvědav zda se vůbec pojede.Variant je víc.
                  Vždycky jsem si říkal,že Barumka má výhodu v tom,že ji lidé v tomto regionu berou jako své rodinné stříbro, proto jí nehrozí házení klacků pod nohy od lidí,narozdíl od zbytku republiky. Časy se asi i tady mění.

Komentář

Po tom, co zbylo z bohemky, je tohle dalsi rana. Asi budu muset zacit hledat si novyho konicka

Komentář

Taky mě to se.e.Pindula byla v jakékoliv podobě značkou BR a její nej.No ale nechám se překvapit.Jsou tam různé indicie.Ale buhužel po telefonátu je pravda že se Pindula letos nepojede.
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Tak vzhledem k tomu, že má být ten vstup do Slušovic v sobotu od 8:45 (pokud je to pravda), je zřejmé, že Slušovice budou první sobotní RZ, ostatně ten přejezd z Otrokovic "zadem" přes Míškovice, Zahnašovice, Horní Lapač, Fryšták, Lukov kilometráží odpovídá s tím, že start tedy bude opět někde na Nových Dvorech jako v minulých letech, akorát dle km RZ se jen obkrouží dvě kola ve Slušovicích a bude konec, možná tam ještě bude výjezd nahoru na Hrobice, každopádně se nepojede vůbec směr Hvozdná. Bude následovat nejspíš přejezd přes Kašavu, Držkovou, Hošťálkovou, Ratiboř a Vsetín na start Semetína (opět kilometrově sedí). Semetín tedy druhá sobotní a kraťoučký přejezd na start další, třetí sobotní, což bude "Troják", ale dle délky přejezdu na přeskupení do Zlína to musí být "Troják", který startuje na okraji Hošťálkové, na Trojáku se však dá směrem na Bystřici a následně se odbočí směr Rajnochovice, kde bude cíl. Pak odpovídá ten přesun 42 km do Zlína na přeskupení - pojedou zadem přes Bystřici, Holešov, opět Fryšták a do Zlína. Takový "Troják" byl dva roky zpět, akorát tuším v opačném směru a jmenovala se ta RZ "Hošťálková". Otázkou však je poslední sobotní RZ, tam mě nic nenapadá, každopádně přesun do servisu je z cíle pod 20 km...Otázkou je i první nedělní, osobně bych tipoval, že si pořadatelé nenechají utéct Vlčkovou, kam naženou docela dost lidí a i přejezd 15 km je zhruba vzdálenost z cíle v Lukově na start další RZ na Majáku ve Zlíně, ale zase to moc nevychází z Otrokovic 24 km někam na start. Každopádně druhá sobotní je stoprocentně Maják a třetí Haleny.
                        Naposledy upraveno vetrik; 24-05-18, 22:36.

Komentář

V sobotu první 3 rz nejspíše máš správně, a dle mých informací poslední rz bude se startem ve Všemině u kurtů, Kopná přes Kašavu a napojení na Podhoran, cíl asi někde za Vlčkovou.
                          Pindula se nejede hlavně kvůli africkému moru !!!
                          Neděli vůbec netuším, nevím jestli se jede i Maják, asi Košíky a třetí je hádanka

Komentář

Je to asi ještě jinak, projel jsem zastupitelstva obcí. V sobotu by dle mě měly být první Slušovice, pak Semetín a následně ta Hošťálková (respektive RZ začínající v Hošťálkové, vedoucí přes Troják s cílem v Rajnochovicích). Poslední sobotní RZ by však měly být Košíky - aspoň dle zápisu zastupitelstva Kudlovic, průjezd povolen na sobotu, zároveň je schválen i průjezd katastrem obce Traplice (bez udání data). Tam myslím, že by se mohla vrátit varianta, kdy se startuje někde za Babicemi tuším, a jede se přes Kudlovice, Košíky, Jankovice, Bunč s cílem před Kostelany, ale je to jen tip. Každopádně když se to tak jelo naposledy, měřilo to 21,41 km, letos má poslední sobotní RZ 21,43 tak by to mohlo být ono. V neděli by pak druhá měl být ten Maják jetý od Malenovic do Zlína a následně kilometrově sedí přesun na poslední RZ do Všeminy - to bych viděl na tu Kašavu, o průjezd v neděli žádali u obcí Všemina, Podkopná Lhota, Držková. Start tedy na Všemině, průjezd přes Trnavu, Podkopnou Lhotu, do Kašavy ke kostelu, do Držkové (zde v zápisu ze zastupitelstva doslovně uvedeno, že se má jednat o variantu RZ Kašava z před dvou let, ale v opačném směru), následně vrchem přes Vančicu do Vlčkové a do Lukova, kde bude cíl. Sedělo by to kilometry. Nesedí s tím ale halenkovický zpravodaj, kde je uvedeno, že se tam má jet RZ 12 a 15 v neděli. Každopádně osobně se mi nezdá, že by se mohly jet Slušovice a Kašava v jeden den - do Slušovic by se vůbec nešlo dostat od Trnavy, protože by se tam jela RZ, to je blbost. Otázkou zůstává ta první nedělní, možná tam opravdu budou nějaké Haleny (ale je tam přesun 24 km ze servisu z Otrokovic, což je na Haleny moc), nebo jsou ty Haleny zakomponované do té poslední sobotní..
                            Naposledy upraveno vetrik; 25-05-18, 10:28.

Komentář

Ta první nedělní by mohla být nějaká varianta Halenkovic, protože kilometrově by zhruba seděl přejezd od cíle loňských Halenkovic na start majáku v Malenovicích.

Komentář

Working...
                              X