Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
    Ta možnost tam nebyla již delší dobu Jen zbožné přání,pokud by měl startovat,bylo by to vše dávno na 101 % připravené a ne za 5 min. dvanáct.
    Jistě, jistě... Tuto možnost jsem negoval už dávno... nicméně někdy je hezké živit sen do té doby, dokud není 100% vyvrácen ;-) nepochybuji o tom, že by Roman šel do takového crazy projektu... Ale spiš jsem to viděl na švagra T.K..jenže kde není budget tam se nejede...
    Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Plán Tomáše byl jet špičkovou techniku z Francie a to nevyšlo.Penize za nestartem bych nehledal.Spíš do sebe nezapadlo víc věcí.
      Karle sbohem

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
        Přátelé, žhavé info. Luhačovickou R5 od Krestů pojede Rhys Yates... Konec hlášení ;-)
        Hlásná troubo a kolik tedy parkuje v bývalé sběrně v Luhačovicích R5? Dvě nebo již tři???

Komentář

• Pokud dobře počítám tak dvě.Jedna je Mareš a druhá Yates(odhlášený Nordgren).
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Původně odeslal Pepa K. Zobrazit příspěvek

Hlásná troubo a kolik tedy parkuje v bývalé sběrně v Luhačovicích R5? Dvě nebo již tři???
            Tak pokus jsou mé informace správné tak na dílnách v Luhačovicích jsou 3ks R5, ale kdo pojede ten třetí mě není známo...

Nicméně do českého mistráku přibylo po dvou kusech Fabie R5. Cestou koupě se rozhodl jít jak Martin Březík (bude servisováno u p.Loveckého) a i Petr Machů pro Miru Jakeše (bude servisováno u Vany)..

Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek

Tak pokus jsou mé informace správné tak na dílnách v Luhačovicích jsou 3ks R5, ale kdo pojede ten třetí mě není známo...

Nicméně do českého mistráku přibylo po dvou kusech Fabie R5. Cestou koupě se rozhodl jít jak Martin Březík (bude servisováno u p.Loveckého) a i Petr Machů pro Miru Jakeše (bude servisováno u Vany)..

Dík, tak to by celkem odpovídalo,nejrychlejší pekař má dlouhodobě dobré vztahy s jistým nejmenovaným servisem v Uherském Brodě, v ulici Na Dlouhých, kde se přes vrata ozývají zvuky ,které rozhodně nevydávají jako Felicie či Favorit místního strýčka co potřebuje dojet na záhumenku či do vinohradu. To samé platí i v druhém případě, až na to ,že se v okolí Lukova se již nevyskytují vinohrady

Komentář

• Docela mě pobavilo vtipné povídaní Pepy K. Ale třetí auto "možná" pojede R.Adolf ?
                Jo,Jo je to tak.Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 29 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Tak nějak by to mohlo být.
                  Karle sbohem

Komentář

• Startovka historiku je na ofi stránkách.

Komentář

• Ví někdo, jestli se bude testovat v úseku mezi Vizovicemi a Rakovou jako v loni? (bylo to v úterý v týdnu kdy se jela BRZ a servis byl ve Vizovicích) Případně má někdo nějaké další info testování týmů před Barumkou? Klidně pište i na SZ. Díky

Komentář

• Tak konec spekulacím ;-) - http://www.czechrally.com/wcd/docs/2...entry_list.pdf
                        www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018, zatím "v přípravě": Podbrdské setkání legend 2018

Komentář

• Takže 35 R5 bez Szejů?

Komentář

• Testovací RZ bude v úterý, mezi Kelníkama a V.Ořechovem....

Komentář

• Nenašel jsem tam toho Krestu ani nikoho kdo bude nasazen proti Sordovi
                              Jinak špička pěkná a pěkně zůžená.
                              Karle sbohem

Komentář

• Původně odeslal šlomil Zobrazit příspěvek
                                Takže 35 R5 bez Szejů?
                                Ve startovce jsou psaní klucííí ušatí Polští se startovním číslem 58.

Komentář

Working...
                                X