Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum Czech Rally Zlín 2018

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Původně odeslal Rallme Zobrazit příspěvek

  Díky, omlouvám se za možná trochu blbou otázku, ale vůbec to tam neznám a mapa občas trochu klame co se týče převýšení a tak Asi tedy dojedu autem dolů ke Trojaku
  máš SZ ;-)
  Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

  Komentář


  • Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
   jenom připomínám, že kolega se ptal, k čemu mu ta nálepka bude a to by mělo bejt jasný všem včetně pořadatelů na místě dopředu, ne?

   pokud je jedinou výhodou neplacení vstupnýho, pak je to třeba napsat, pokud to nemá výhodu žádnou, nebo jenom někde, je potřeba napsat jakou a kde a to by měl pořadatel vědět, kdo jinej, že
   Ano přesně tak,mělo by to být ujasněno jakou výhodu ta nálepka má.

   Komentář


   • Ahoj,Semetín se jede stejným směrem jako loni že ano,chci se jenom ujistit.. Díky

    Komentář


    • Tak jsem doma z testovací RZ a bylo to naprosto úúúúžasné. Sordo, už při druhém průjezdu jel úplně sviňskou kládu,Honzík bude muset hodně šlapat na podlahu a to bude ještě tvrdit muziku Lukyanuk. Jezdilo tam odhadem cca 50 posádek,většinou z horních pater startovky začali kolem 9,15 a vcelku to odsýpalo.Úplně mně dostal Paolo Nobre to je fakt velký sympaťák a naprostý pohodář, syn mu málem před stratem vlezl až za volant aby si s nim udělal fotku a bral to naprosto v pohodě a ještě s nim pokecal fotbale. V servisu stál odstavený DS3 R3T Emmy Falcón bez motoru, ten byl "pohozeny" na podvalníku, tak doufám, že ho do pátku oživí.

     Komentář


     • Původně odeslal Robbakk Zobrazit příspěvek
      Ahoj,Semetín se jede stejným směrem jako loni že ano,chci se jenom ujistit.. Díky
      Ano jede se stejně jako loni.

      Jinak testovací RZ paráda, krásně to odsýpalo. Posádek jezdilo opravdu hodně. Příští rok určitě zopakovat!!

      Komentář


      • Původně odeslal Robbakk Zobrazit příspěvek
       Ahoj,Semetín se jede stejným směrem jako loni že ano,chci se jenom ujistit.. Díky
       Bohužel ano, v opačném směru to má větší grády...

       Komentář


       • ! ! ! barum rally zlín 2018 - stanování a parkování po celou dobu rally ZDARMA - občerstvení zajištěno ! ! !

        info v odkazu níže:
        http://hasici-zelechovice.cz/
        Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

        Komentář


        • Ahoj,na You Tube jsem našel video ze včerejšího testování, v čase 2,34 je tam první průjezd Kopejdy. Ne zcela standartní, ale ustál to, či spíše, ubrzdil to.
         www.youtube.com/watch?v=MMZena1rSCA
         Naposledy upraveno Pepa K.; 22-08-18, 10:09.

         Komentář


         • https://zlinsky.denik.cz/ostatni_reg...-20180821.html
          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

          Komentář


          • Zdravím.Bude letos zase online kamera na pátek městskou RZ a nějaké další RZ + servis v otrok.?

           Komentář


           • Chtěl bych se zeptat někoho znalejšího místního, jak se jde nejlíp dostat do úseku mezi Jankovicema a tím vracákem, kterým za Modrou borci najedou na cestu směrem na Bunč. Samozřejmě je možné to nechat od Modré někde po cestě k tomu vracáku, chtěl jsem se zeptat, kde to pořadatelé zhruba zastavují, přece jen třeba z Modré to je ještě docela kus. A hlavně jsem se chtěl zeptat na tu cestu, na kterou se dá najet za rozhlednou za Modrou doleva a jede se kolem rybníků Hráz a Pravěk, až se dojede zase na hlavní směrem na Bunč, ale až za vracákem. Je to asfaltka a je tam nějaký zákaz vjezdu, nebo se dá bez problémů dojet prakticky až k pásce a pak to dojít do toho úseku v lese pěšky? Díky moc
            Naposledy upraveno vetrik; 23-08-18, 14:36.
            Hänninen Juho - Markkula Mikko: Jedu na maximum, zítra chci zabrat ještě víc.

            Komentář


            • Původně odeslal vetrik Zobrazit příspěvek
             Chtěl bych se zeptat někoho znalejšího místního, jak se jde nejlíp dostat do úseku mezi Jankovicema a tím vracákem, kterým za Modrou borci najedou na cestu směrem na Bunč. Samozřejmě je možné to nechat od Modré někde po cestě k tomu vracáku, chtěl jsem se zeptat, kde to pořadatelé zhruba zastavují, přece jen třeba z Modré to je ještě docela kus. A hlavně jsem se chtěl zeptat na tu cestu, na kterou se dá najet za rozhlednou za Modrou doleva a jede se kolem rybníků Hráz a Pravěk, až se dojede zase na hlavní směrem na Bunč, ale až za vracákem. Je to asfaltka a je tam nějaký zákaz vjezdu, nebo se dá bez problémů dojet prakticky až k pásce a pak to dojít do toho úseku v lese pěšky? Díky moc
             Máš zcela zbytečné obavy. Pokud pojedeš alespoň 1,5 hodiny před startem rz, tak se dostaneš prakticky až k tomu vracáku. Když dojedeš na poslední chvilku, tak budeš stát cca u první hájenky a k vracáku to máš asi deset minut chůze. Na Modře nikdy stát nebudeš, protože příjezd je až k diváckému místu a tolik lidí tam nikdy není.
             A co se týká cesty za rozhlednou vlevo, tak je tam závora, cedule zákaz vjezdu. Je to soukromá cesta Olomouckého arcibiskupství. A jen pro zajímavost cesta vyústí na Benkově přímo na trati rz, asi tak půl kilometru nad vracákem kam chceš.
             Takže jednoznačně autem až k diváckému místu a čím dříve tam budeš, tím blíže mu budeš. A odbočka za rozhlednou je totální nesmysl, navíc s porušením spousty zákazů.

             Komentář


             • Dívám se na interaktivní mapu a na silnici z Bystřice pod Hostýnem na Tesák je zákaz vjezdu už někde na konci Chvalčova. To jako fakt? Z téhle strany se k RZ Rajnochovice nepřijede? To je úlet!!!

              Komentář


              • Původně odeslal wewerka Zobrazit příspěvek
               Dívám se na interaktivní mapu a na silnici z Bystřice pod Hostýnem na Tesák je zákaz vjezdu už někde na konci Chvalčova. To jako fakt? Z téhle strany se k RZ Rajnochovice nepřijede? To je úlet!!!
               Nekolikrat zde jiz zminovane - probiha oprava silnice, jsou tam semafory.

               Komentář


               • Omlouvám se, dal jsem do hledání "Bystřici" i "Chvalčov" a nic Děkuji.

                Komentář

                Working...
                X