Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Pačejov

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Pačejov

http://www.autoklub.cz/podnik/3435-x...y-pacejov.html

historici jedou jako první, to chválím
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej: Oproti loňskému roku startovné pro historiky vyšší o 2100,-Kč, tedy roční nárůst o 37.5 %......takže to startovní pořadí je aspoň nějaká kompenzace.....hned je vidět pozitivní vliv nového generálního sponzora.....

Komentář

rozumím, každá koruna bolí a jsem poslední, kdo by nad tím jásal, ale asi nejsou v Pačívu na limitu daným AČR, protože třeba Kopná byla o 500,- Kč dražší, to není nic proti Kopné, ale vidím i tady malý plus pro Pačívský směrem k historikům
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Já si myslím že za kvalitu rád zaplatím, a co si budeme povídat - Pačejov je záruka kvality! A pořadí je příjemné plus....

Komentář

Pepa Peták s Focusem !!!

Komentář

A ten Focus,pokud je od Dohnala může startovat, s ohledem na pravidlo, kdy musel být vůz WRC registrován do určitého data?

Komentář

At je odkudkoliv, tak do toho urcityho data urcite registrovanej nebyl. Ale myslim si, ze se to tyka jen ucasti v MCR, v PP RSS to asi jde. Jinak by mi teda vubec nevadilo, kdyby se tohle debilni pravidlo ad hoc zrusilo a mohlo by tu jezdit cokoliv, co kdy melo homologaci.

Komentář

Zajímavá je také přihláška Dohnala, Ford Fiesta, bude to r5 nebo WRC?

Komentář

Zajímavá je i přihláška Pepa Petáka -
                    AU - mám dneska ruce rychlejší jak hlavu, :-D
                    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Původně odeslal Sebastien Zobrazit příspěvek
                      Fiesta WRC by směla startovat?

Komentář

jestli čtu dobře a nic mi neuteklo, tak jo, tohle řikaj ZU:
                        "Pohár 2+
                        homologovaná vozidla (i s prošlou homologací) bez dieselových motorů. Jsou povolena vozidla skupiny WRC, vozidla S2000 atm, RRC (S2000 turbo), R4, R5, N nad 2000 ccm, RGT, Porsche GT a dále vozidla třídy 13 a HA kategorie 3, 4 a 5 s objemem nad 2000 ccm."

Komentář

Ve sprintech můžou resp. v Poháru 2+ Focus i Fiesta.
                          Michal Palásek
                          VV Rally Vyškov - http://rallyvyskov.cz

Komentář

Původně odeslal Sebastien Zobrazit příspěvek
                            WRCo by bylo super, ale myslím si, že na Pačejovský silničky si Honza vystačí s R5. Každopádně je to borec a je super, že podal přihlášku.

Komentář

Čekal jsem také start Mareše. Pro udržení se v tempu do Barumky.

Komentář

Working...
                              X