Oznámení

Collapse
No announcement yet.

PARTR Rally Vsetín 2018

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Galérie z dnešního,letos posledního rallysprintu v okolí Vsetína.
    https://www.motormix.cz/album/5306

Komentář

Galerie ze Vsetína: http://jansmerda.cz/rally-vsetin-2018/

Komentář

Zdar, neztratil jste někdo z vás startovací kartu do Renaultu Megane? Po cestě od "bývalé stodoly" nad Vesníkem směrem do údolí k bývalému vleku? Kdyby ji někdo postrádal, tak napište zprávu

Komentář

Ahoj všem. Loni jsem zde psal zkušenost s pořadeteli Rally Vsetín. viz link.
          https://forum.ewrc.cz/forum/rally/mc...ADn-2017/page2
          Uběhl rok a příběh nekončí. Lépe řečeno pro mě skončil už dávno, ale pro pořadatele ne. Na administrativní přejímce nás přivítal úsměv(nebo výsměch???), že prý nám něco dluží a že to určitě dořeší a zase pár trapných výmluv k tomu, proč to za celý rok nešlo. Na to člověk vůbec nereaguje a věnuje myšlenky raději přípravě na závody. Po seznamovacích jízdách jsme obdrželi telefonát, že se máme dostavit na ředitelství, aby jsme zaplatili pokutu za překročení rychlosti. Pokud mám správné informace, tak nás bylo vybráno 5 posádek.
          Poučení pro všechny. Řády tu jsou aby je posádky dodržovaly. Pokud má něco dodržet pořadatel, pravidlo neplatí a posádka která si dovolila vznést dotaz je zařazena do skupiny se "zvláštní péčí".

Komentář

Jakým způsobem bylo prováděno měření rychlosti ?
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Jedna galerka, jednoho nevesťáka ať už na rajčeti a nebo fb. Byla to pěkný soutěž. Rád se do toho kraje vracím.
              https://jigy.rajce.idnes.cz/27.10.2018_Rally_Vsetin
              https://www.facebook.com/pg/JanZimol...25029994472432

Komentář

Rychlost se merila podle GPS pro seznamovacky..a pro Petra Farnika a ostatni...taky jsme doslali pokutu a dokence tu nejvyssi..
                Když úraz?-Tak na rally!Když zážitek?-Tak na rally!Když medajle?-Tak z rally!Když láska?-Tak k rally!Když zemřít?-Tak při rally!

Komentář

Původně odeslal PetrFarnik Zobrazit příspěvek
                  ... Pokud mám správné informace, tak nás bylo vybráno 5 posádek. ...
                  Měření rychlostí během seznamovacích jízd není nic nového. Řada pořadatelů má totiž problém vyřídit povolení kvůli zrychlenému provozu během seznamovacích jízd. Je to přesně popsané v řádech i s výpočtem. Kontrola probíhá plošně a pokud je pravda, že rychlost letos překročilo pouze 5 posádek, tak je to velmi dobrá zpráva. Určitě bych nespojoval své osobní spory s organizátorem s měřením rychlosti.

Komentář

nazývat neschopnost dodat za celej rok zasloužené poháry osobním sporem je fakt dobrej fórek...
                    nebo že by nárok na ceny a postup jejich předávání nebyly popsány v těch samejch řádech?
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Milane pokud je to reakce na můj příspěvek, tak jsem psal jen o měření rychlosti při seznamovacích jízdách a o tom, že se měří všem stejně. Ostatně se o tom přesvědčila již řada posádek, které rally třeba přímo podporují. Nebylo tam ani slovo o tom, že bych obhajoval lajdáctví s poháry.

Komentář

kondec, tys to nazval osobním sporem a tak to podle mě není, pokud na jedné straně argumentuješ řády a je to tak správně, pak tak prosím argumentuj prosím vždy a porušení povinností jednou stranou proto nemůžeš nazývat osobním sporem, doufám, že chápeš, co a jak tím myslím...
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Zase tomu nechceš rozumět, celá myšlenka je o tom, že podle mne nedocházelo k žádnému výběru posádek pro kontrolu rychlosti, ale kontrolovali se všechny. A nemělo to nic společného s čímkoli jiným, jak naznačil ve svém příspěvku Petr Farník. Jestli chceš diskutovat s někým o tom, že nedostali pohár, tak budeš muset s někým jiným, protože k tomu nemám co říct.

Komentář

I já přidávám pár fotek z Rally Vsetín: jakobk.rajce.idnes.cz/XV._PARTR_Rally_Vsetin

Startovka a nasazení jezdců bylo super, počasí taky jakž takž (i když pršet nemuselo) no a pořadatelé stejní jako kdekoli jinde (někde rozumní a někde holt ne). Za mě každopádně suprová sobota.
                            Mé fotografie naleznete na jakobk.rajce.idnes.cz

Komentář

Working...
                            X