Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sukop
    replied
    Úplně si nedovedu představit, že by se jelo v polovině černá v Hustopečich, za pár týdnů v Boleslavi, za další 2-3 v Pačívě a pro změnu za 2-3 týdny Barumka.
    A tím by byl konec sezóny!

Zanechat komentář:

• AE86
    replied
    Pokud se Pačejov posune mezi velké soutěže,bude s tím spojená i změna termínu na sočasný příbramský? Říkám si jestli tou změnou by Pačejov neztratil svoje nejsilnější atributy (letní soutěž v termínu před barumkou s kompaktním harmonogramem vstřícným jak k divákům tak účastníkům). I když samozřejmě organizačně nepochybuju že pačejovští pořadatelé zvládli tradičně dobře.

Zanechat komentář:

• mcatch
    replied
    Pačejov to měl dotáhnout na velký mistrák až po třech letech… možná to tedy bude po dvou

Zanechat komentář:

• internet kavárna
    replied
    ano šušká se hodně vysoko že letos 2019 jedou Pačejov poslední rallysprint jako 40 výročí a příští rok 2020 Pačejov velký mistrák . Má se to střídat s Příbramí , ( jednou velký pak zase sprint atd,), ale po tom co se událo tento týden vám nikdo neřekne co bude s Příbramí a kam se přikloní Pačejov .Čas všechno ukáže .

Zanechat komentář:

• -mira-
    replied
    O Příbram jsem se bál ve spojení s ambicí Pačejova jít do velkého mistráku.
    Což jsem očekával “až” za rok.

Zajímavé je, že radnice v Pb uvádí, že ze strany města podpora byla, vč.finanční.
    Chápu, že to asi bude “zlomek” z potřebného balíku, ale pořád by byl čas někoho hledat...

Zanechat komentář:

• Chlupatej Bobr
    replied
    Co ta Příbram? Tohle mě opravdu mrzí, řekl bych že kvalita soutěže měla po krátkém útlumu rostoucí tendenci - krásné nové tratě, návrat na náměstí... Co letos? Chytnou se toho ještě Klatováci? Co příští rok? Je to impuls pro Pačejov?

Zanechat komentář:

• nokian
    replied
    Původně odeslal Martin K. Zobrazit příspěvek
    Zajímavá informace nebo spíš útržek: https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_ten
    Jen nevím, jak by se v Zlíně líbilo, že by tam měli ME jen jednou za 2 roky.
    Taky mi v článku trochu chybí info o tom, jestli by o ME v Krumlově měli vůbec zájem a bylo by to reálné - jenom třeba kde by vzali balík peněz pro promotéra ME.
    V prvotním nadšení se kolikrát vyslovují optimistické vize. S odstupem času je jasné, že jsou přehnané - minimálně organizačně a finančně.

Zanechat komentář:

• Martin K.
    replied
    Zajímavá informace nebo spíš útržek: https://www.idnes.cz/sport/motorspor...motorsport_ten
    Jen nevím, jak by se v Zlíně líbilo, že by tam měli ME jen jednou za 2 roky.
    Taky mi v článku trochu chybí info o tom, jestli by o ME v Krumlově měli vůbec zájem a bylo by to reálné - jenom třeba kde by vzali balík peněz pro promotéra ME.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    A já to četl i na eWRC .....

Zanechat komentář:

• Gazza Gascoigne
    replied
    Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek

Na to jsem hodně zvědavý
    To jsem bezesporu také zvědav... Něco mě říká, že R5 neřídí poprvé, ale seděl v ní v rámci testu již po několikáté ;-) Navíc Kopnou zná jako svoje boty a jsem velmi zvědavý jak se s tím popere..

Jen tak na okraj z FB stránek Erika Caise: "Protože kvůli maturitě nemůžu startovat na Kanárských ostrovech, připravil pro mě můj tým malé překvapení. Na Rallysprint Kopná vyměním moji Fiestu R2T za nádhernou Fiestu R5!"

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
    Erik Cais na Kopné s Fiestou R5 od Jarina Orsáka ;-)
    Na to jsem hodně zvědavý

Zanechat komentář:

• Gazza Gascoigne
    replied
    Erik Cais na Kopné s Fiestou R5 od Jarina Orsáka ;-)

Zanechat komentář:

• Diesel87
    replied
    Tak uzávěrka přihlášek na Kopnou už proběhla a zajímalo by mě jestli se už neví s čím pojede ten Tonda Tlusťák?To loňské WRC byla pecka tak jsem zvědavý jestli se mu letos podařilo něco podobného...

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    https://www.facebook.com/samohylskodateam/ ?!

Zanechat komentář:

• coleman
    replied
    ,,Jakákoliv přítomnost jezdce a/nebo spolujezdce na trati rychlostních zkoušek v době dvou měsíců před začátkem rally je považována za seznamovací jízdu"

Když testovaly na RZ tak těžko to bude nahlašené,polský jezdec tam asi těžko bydlí a jezdí do práce. P. Minařík vždy dbal na to aby závody byly dle řádů.......

Zanechat komentář:

Working...
X