Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2019

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Medvěd
    replied
    Neznám uplně přesně podmínky, ale není třeba možné se dohodnout na nějaké vyjímce apod.? Pochybuju, že se jedná o nějaký "tajný" trenink na Kopnou, spíš o "oficiální" testování týmu, které bude nejspíš nahlášené. Pokud vím, tak když někdo bydlí na trati RZ, tak taky nemusí lítat vrtulníkem nebo chodit přes les, aby to nebyl "černý" trenink.

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied
    Honza Jelínek by Kopnou měl jen,aspoň to řekl pro časopis Rally.Takže s tím testováním jaksi nevím zda je to košér.......

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    A myslíš že se na Kopnou přihlásí když jsou přihlášení do MČR?A sprinty nepojedou?No a těch 14 dnů je trochu málo tam je termín podstatně větší.

Zanechat komentář:

• coleman
    replied
    Testovaly na Valašku ,ano to je v porádku ,ale testovaly na trati Kopné ,takže správně by se neměli přihlásit.co já vím tak na trati rychlostní zkoušky min. 14 dnů by se neměly pohybovat.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    A proč by se mělo něco dít?Pokud jedou MČR a ne sprinty! tak můžou na jejich tratích testovat "neurekom".Ničemu to neodporuje:

Zanechat komentář:

• coleman
    replied
    Sezona nám začala, ale škoda že min. 2 posádky neuvidíme na ,,Kopné" Když jsem viděl se prohánět kresta racing - Jelínka s Marešem na RZ Kopná , doufám že nikdo nebude dělat že se nic neděje nikdo nic.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    žiželice online:https://www.garaz.cz/clanek/garaz-li...no=3&source=hp

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Tam je to trochu složitější.Město tehdy slíbilo opravu vozovky.(2017).Jak to dopadlo nevím.
    gonzo:s těma lipskýma pasekama jsi mě potěšil

Zanechat komentář:

• Wladimeer
    replied
    Původně odeslal fridrich Zobrazit příspěvek
    Dnes bylo v rádiu ohledně Jaroslavické RZ Barum rally,že místní z části Drahy sepsali petici pro nekonání RZ v této části...Argumenty měli klasické a srozumitelné až na jeden...narušení statiky domů! Že by?
    Nevím, jestli je ta petice (opět?) aktuální... s tímto přišli už v roce 2017 (tuším snad ještě před soutěží). Jestli tam ale padá omítka, když projede něco hlučnějšího okolo, tak by se měli zamyslet spíš nad něčím jiným... (řekl bych, že před "x" lety koňský povoz se žebřiňákem "vibroval" s podložím daleko více)...

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied
    Je v plánu jako druhá nedělní Rz s cílem na Lipských Pasekách.

Zanechat komentář:

• fridrich
    replied
    Dnes bylo v rádiu ohledně Jaroslavické RZ Barum rally,že místní z části Drahy sepsali petici pro nekonání RZ v této části...Argumenty měli klasické a srozumitelné až na jeden...narušení statiky domů! Že by?

Zanechat komentář:

• -mira-
    replied
    Původně odeslal ombre Zobrazit příspěvek
    Ta nová Fiesta R5 co ladí Malcolm je už jiná bouda, nebo to pujde předělat?

To bude asi dobrý auto, někde jsem četl, že tolik času ještě žádný auto v Msportu nedostalo.
    Otázka je, kolik volného místa na trhu pro novou Fiestu zůstalo?

Zanechat komentář:

• Group B
    replied
    Nová Fabia R5 i Fiesta R5 jsou zcela nová auta a budou mít novou homologaci,tudíž to přeskládat nepůjde.

Zanechat komentář:

• kuře
    replied
    měla by to být nová generace kastle, stejně jako nová Fiesta R2T

Zanechat komentář:

• ombre
    replied
    Ta nová Fiesta R5 co ladí Malcolm je už jiná bouda, nebo to pujde předělat?

To bude asi dobrý auto, někde jsem četl, že tolik času ještě žádný auto v Msportu nedostalo.

Zanechat komentář:

Working...
X