Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2019

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Foto tady:https://www.facebook.com/jancernyral...522872/?type=3

Ale jestli Gemini nebo pronájem nevím.
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

No, předpokládám, že auto určitě Gemini nebude. Vlastně jsem docela překvapený, že na autě vůbec Gemini figuruje.

Komentář

Test škodovky na Pindule
        https://www.youtube.com/watch?v=OWhu...PEaNLQgrBKGmZY

Komentář

Tak mě napadá, nebude Ášín jediný (pravidelně startující) s Fiestou R5?
          Odložilík, Černý, Vlček...všichni přestup na jinou techniku.
          Snad Szeja, pokud tedy vůbec bude startovat?

Komentář

Ta nová Fiesta R5 co ladí Malcolm je už jiná bouda, nebo to pujde předělat?

To bude asi dobrý auto, někde jsem četl, že tolik času ještě žádný auto v Msportu nedostalo.

Komentář

měla by to být nová generace kastle, stejně jako nová Fiesta R2T
              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Nová Fabia R5 i Fiesta R5 jsou zcela nová auta a budou mít novou homologaci,tudíž to přeskládat nepůjde.

Komentář

Původně odeslal ombre Zobrazit příspěvek
                  Ta nová Fiesta R5 co ladí Malcolm je už jiná bouda, nebo to pujde předělat?

To bude asi dobrý auto, někde jsem četl, že tolik času ještě žádný auto v Msportu nedostalo.
                  Otázka je, kolik volného místa na trhu pro novou Fiestu zůstalo?

Komentář

Dnes bylo v rádiu ohledně Jaroslavické RZ Barum rally,že místní z části Drahy sepsali petici pro nekonání RZ v této části...Argumenty měli klasické a srozumitelné až na jeden...narušení statiky domů! Že by?

Komentář

Je v plánu jako druhá nedělní Rz s cílem na Lipských Pasekách.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal fridrich Zobrazit příspěvek
                        Dnes bylo v rádiu ohledně Jaroslavické RZ Barum rally,že místní z části Drahy sepsali petici pro nekonání RZ v této části...Argumenty měli klasické a srozumitelné až na jeden...narušení statiky domů! Že by?
                        Nevím, jestli je ta petice (opět?) aktuální... s tímto přišli už v roce 2017 (tuším snad ještě před soutěží). Jestli tam ale padá omítka, když projede něco hlučnějšího okolo, tak by se měli zamyslet spíš nad něčím jiným... (řekl bych, že před "x" lety koňský povoz se žebřiňákem "vibroval" s podložím daleko více)...

Komentář

Tam je to trochu složitější.Město tehdy slíbilo opravu vozovky.(2017).Jak to dopadlo nevím.
                          gonzo:s těma lipskýma pasekama jsi mě potěšil

Komentář

žiželice online:https://www.garaz.cz/clanek/garaz-li...no=3&source=hp

Komentář

Working...
                            X